O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 186
  • Polecenia 370

Komentarze

6

I bardzo dobrze. Guardiola to był ewenement na skale światową, takie coś może się udać raz na 1000000 podejść i nie ma co liczyć że kiedykolwiek się powtórzy. Marquez ma zadatki na dobrego trenera i jeśli trafi się możliwość poprowadzenia klubu w jakiejś lidze z top 5, to powinien tam iść bez zastanowienia. Swego czasu Enrique podążył taką drogą, odchodząc z Barcy B do Celty, a następnie do Romy i wszyscy wiemy jak to się skończyło gdy wrócił bogatszy o doświadczenie w trenerce na wyższym poziomie :).

1

@Qaz123 z tym przerabianiem patu 10tek był jeden problem, mianowicie taki że mieliśmy wtedy najlepszą 10tkę świata a transfery Coutinho i Griezmana były nieprzemyślane właśnie pod względem tego że dublowali pozycje Messiego, a raczej nikt o zdrowych zmysłach nie wierzył że zabiorą mu miejsce w składzie. Teraz nie mamy już Messiego, więc sądzę że taki zawodnik mógłby się odnaleźć w składzie.

0

@Wojtas823 jeśli dla ciebie Flick, który jako jeden z nielicznych trenerów w historii ma tryplet na koncie to wynalazek a Marquez nie to nie mam pytań xD. Właśnie Marquez to wynalazek, problemem Barcelony jest to że my ciągle wierzymy że powtórzy się sytuacja z Guardiolą... tylko takie coś udaje się raz na 1000000 przypadków. Jeśli mają zmieniać na Marqueza to dalej będziemy tkwić w bagnie, nam potrzebny jest trener z doświadczeniem, a najlepiej z jajami żeby zwiększyć intensywność treningów i zaangażowanie piłkarzy. Marzeniem jest Klop lub powrót Guardioli, ale to nieralne, a z realnych opcji zdecydowanie Flick jest najlepszym wyborem, tymbardziej że według wszelkich doniesień, chłop sam chce do nas przyjść.

0

@Crayfty dokładnie, serio myślisz że Guardiola by się tak cofnął po czerwonej kartce i ściągnął zawodnika który robi największy wiatr z przodu? To już nie chodzi o posiadanie piłki, bo samo posiadanie dla posiadania to głupota (patrz Setien i bezsensowne "klepanie"), ale o to że prawdziwe DNA Barcelony to gra OFENSYWNA, bez względu na okoliczności. Pamięta ktoś jakiś mecz za czasów Guardioli kiedy cofnęliśmy się do obrony? Wtedy bez znaczenia na wszystko gra miała być ofensywna i ładna dla oka.

0

@Kuba_1 dajemy im finał. City albo Real spokojnie ich w finale klepną.

Zobacz wszystkie

50

Koeman : „Tymi piłkarzami nie da się grać Tiki-Taki” , Xavi: „Potrzymaj mi piwo”

27

Sam krytykowałem VAR po ostatnich meczach Barcy. Ale nie przez to że był przy spornych sytuacjach na korzyść rywali, tylko że brakowało go przy naszych spornych sytuacjach, bo powinien działać na korzyść obu stron. Jednak krytykowanie VAR za to że poprawia sędziego jest bez sensu bo to o to w tym systemie chodzi żeby był aktywny gdy sędzia się pomyli, albo czegoś nie dostrzeże. Przecież myśląc logicznie jeżeli VAR nie będzie się odzywał gdy będzie miał wątpliwości do decyzji sędziego z boiska to po co on, jak właśnie po to jest żeby poprawiać sędziego w sytuacji jego pomyłek albo niedopatrzeń?

20

Jak tam patrzę na Gaviego, Pedriego i Nico to myślę sobie że nie głupim pomysłem było by ściągnięcie Iniesty do sztabu szkoleniowego. Jakby Xavi, Iniesta i Busquets zaczęli ich uczyć jak stworzyć najlepsze trio pomocników w historii to by mogli zrobić duży postęp.

17

@Lucassito czy ty właśnie nazwałeś Barcelonę w erze Guardioli najnudniejszą w historii xD? Bo Xavi raczej będzie dążył do takiej gry. Bo to co proponował Setien czy Valverde to była raczej jakaś marna imitacja prawdziwej Tiki-Taki

15

Akurat Griezmann może jeszcze tu wrócić :). Wbrew pozorom akurat on może pasować do stylu Xaviego

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?