@bari_94 Serio ty jeszcze słuchasz ich zapowiedzi? Tydzień temu ktoś pytał na ich konferencji czy zakaz wychodzenia seniorów 70+ to zalecenie czy zakaz Co odpowiedzieli? Że to tylko prośba,zalecenie A wieczorem wpisali to jako zakaz
@Dior Myślę że najwyższy czas aby dziś odwiedzić groby bliskich bo od jutra mogą nas pozamykać w domach A nawet jeśli nie to będzie mniejszy tłok niż w weekend
@Explode No nie ma Nawet podpisów nie zdołał uzbierać Jak widać nikogo nie obchodzi gospodarka i ekonomia Liczą się tylko emocje jakie wywołują konflikty ideowe
@Denver Prosze podaj mi jeszcze jedną informację - mianowicie ile ogólem zmarło dzis osób? Albo wczoraj, albo miesiąc temu? Czy takie dane są gdzieś dostępne?
@Volk Czy ty masz w ogóle pojecie o Francji? Naprawdę uważasz że 10 lat temu nie było tam tych o których piszesz? A 99% obywateli to byli biali rodowici Francuzi?
@tomono Luknij na taką stronkę "ranking kont osobistych" i wybierz takie warunki które ci odpowiadaja A najlepiej mieć kilka kont aby w razie awarii/serwisu nie być całkiem odciętym Naprawdę bezwarunkowo darmowe konto osobiste oferuje w tej chwili Nest Bank więc nadaje się w zupełności na takie awaryjne konto w razie czego
@Arn3th Rzeczywiście przy wyborze banku kierujesz się polityką? Ja mam na to wyje3ane Dla mnie liczy się jego stabilna sytuacja finansowe,poziom opłat i oprocentowania rachunkow,dostępność,brak awarii itp. A wisi mi to kto ten bank reklamuje czy też kogo ten bank wspiera
@czar007 Przecież napisałem że to potępiam Jak prawie każdy Jest też sporo głosów z samego Kościoła które krytykują wystąpienie kaczora i odcinają się od tego I prawidlowo Kościół nie jest od tego aby się zamykać przed ludźmi i bronić im dostępu
@YeastMoss Pod jednym z kościołów widziałem grupę ludzi z transparentem mniej więcej w takiej treści "Kobiety jesteśmy z wami-walczcie z pisiorami nie z tradycjami" I taka forma "obrony" kościołów jeśli gdziekolwiek jest rzeczywiście potrzebna mi pasuje Nic więcej nie trzeba Jeśli gdziekolwiek wystąpi jakieś napięcie pod kościołem to powinno zostać rozładowane Jeśli nie będzie takiej potrzeby to też nic nikomu się nie stanie Wszelkie ataki "karków" i agresja "obrońców" powinny zostać z całą mocą potępione To tylko pogarsza ogólna sytuacje Tyle
@increase Hehe Ja też A w ogóle to jeszcze trzeba było mieć to gniazdko No ale czasem trafiał się jakis mecz w publicznej Ale i tak gwiazdy Barcelony można było najlepiej pooglądać na mundialu lub Euro
@LukaszFan Najlepiej to zwołać nadzwyczajne posiedzenie Sejmu i Senatu i jeszcze prezydenta tam wysłać i pierdol--ć tam bombę Potem zaorać cały ten kraj w piz-u i zacząć od nowa go budowac Gorzej na pewno nie będzie
@increase Tak jakby to nasze pisanie po jakichś forach miało jakikolwiek oddźwięk Jeszcze żeby jakieś wybory były w pobliżu to rozumiem Czas zbastować i się wyluzować przy meczyku Jutro te problemy nadal tu będą a tymczasem mecz za pasem
@Jersi Niestety żyjemy w demokracji więc władza zawsze gra na emocjach, jak to ująłeś pospólstwa Gdyby prawo głosu miały jedynie osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę aby takie decyzje podejmować to świat byłby piękniejszy Ale to już było i szybko nie wróci
@justfootball Oczywiście że są ale nie jest to jakaś znacząca liczba Większy problem stanowią ludzie którzy mają totalnie wy-ebane na politykę, nie interesuje ich totalnie nic politycznego w TVP i oglądają tam jedynie programy rozrywkowe, filmy i sport , nic się nie orientują w polityce, nie mają nawet własnych poglądów na różne sprawy ale na wybory idą bo 500 plus
@Jakchcesz Dopisali punkt w którym mowa że minister może w drodze rozporządzenia ustanowić obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych Jest to trochę niepokojące aczkolwiek nie oznacza samo w sobie że taki obowiązek zostanie nałożony Jednak teraz doskonale widzicie ile jest warta nasza totalna opozycja w Senacie skoro dopuszcza do przepchnięcia podobnych zapisów
1
@bari_94 Serio ty jeszcze słuchasz ich zapowiedzi? Tydzień temu ktoś pytał na ich konferencji czy zakaz wychodzenia seniorów 70+ to zalecenie czy zakaz Co odpowiedzieli? Że to tylko prośba,zalecenie A wieczorem wpisali to jako zakaz
0
@krzysiekVeB Albo tak albo nie Zależy ile jeździsz
2
@Dior Myślę że najwyższy czas aby dziś odwiedzić groby bliskich bo od jutra mogą nas pozamykać w domach A nawet jeśli nie to będzie mniejszy tłok niż w weekend
1
@Explode No nie ma Nawet podpisów nie zdołał uzbierać Jak widać nikogo nie obchodzi gospodarka i ekonomia Liczą się tylko emocje jakie wywołują konflikty ideowe
0
@Bamboleo Szukasz partii tworzonej przez kabareciarzy? Jest przecież ZMDK
1
Samu ratuuuuuuuj
0
@marnow Oczywiście że tak A winę zwalą na nieodpowiedzialnych protestujacych
0
@LionelM95 Tylko pamiętaj że jak się urżniesz i nie odpowiesz na wezwanie z aplikacji bądź łomotanie policji to bekniesz finansowo
0
@MESSIah16 Margot lubi twój niepoprawny politycznie wpis
6
@KmN Mamy Fatiego przecież
0
@D1OS Francja przez stulecia grabiła swoje kolonie wiec teraz niech spłaca swoje rachunki
0
@Denver Prosze podaj mi jeszcze jedną informację - mianowicie ile ogólem zmarło dzis osób? Albo wczoraj, albo miesiąc temu? Czy takie dane są gdzieś dostępne?
2
@Volk Czy ty masz w ogóle pojecie o Francji? Naprawdę uważasz że 10 lat temu nie było tam tych o których piszesz? A 99% obywateli to byli biali rodowici Francuzi?
0
@tomono Luknij na taką stronkę "ranking kont osobistych" i wybierz takie warunki które ci odpowiadaja A najlepiej mieć kilka kont aby w razie awarii/serwisu nie być całkiem odciętym Naprawdę bezwarunkowo darmowe konto osobiste oferuje w tej chwili Nest Bank więc nadaje się w zupełności na takie awaryjne konto w razie czego
0
@Arn3th No i to jest chociaż jakiś argument
0
@Arn3th Rzeczywiście przy wyborze banku kierujesz się polityką? Ja mam na to wyje3ane Dla mnie liczy się jego stabilna sytuacja finansowe,poziom opłat i oprocentowania rachunkow,dostępność,brak awarii itp. A wisi mi to kto ten bank reklamuje czy też kogo ten bank wspiera
0
@Barca1992 Dobra zluzuj Dla mnie najgorsze jest to że Barca przegrała Gran Derbi
0
@Neymarinho To akurat było tak sztuczne że nawet bracia Mroczek lepiej by to zagrali
0
@czar007 Przecież napisałem że to potępiam Jak prawie każdy Jest też sporo głosów z samego Kościoła które krytykują wystąpienie kaczora i odcinają się od tego I prawidlowo Kościół nie jest od tego aby się zamykać przed ludźmi i bronić im dostępu
0
@IronSanHybrid Genialne Haha
1
@YeastMoss Pod jednym z kościołów widziałem grupę ludzi z transparentem mniej więcej w takiej treści "Kobiety jesteśmy z wami-walczcie z pisiorami nie z tradycjami" I taka forma "obrony" kościołów jeśli gdziekolwiek jest rzeczywiście potrzebna mi pasuje Nic więcej nie trzeba Jeśli gdziekolwiek wystąpi jakieś napięcie pod kościołem to powinno zostać rozładowane Jeśli nie będzie takiej potrzeby to też nic nikomu się nie stanie Wszelkie ataki "karków" i agresja "obrońców" powinny zostać z całą mocą potępione To tylko pogarsza ogólna sytuacje Tyle
0
@increase Hehe Ja też A w ogóle to jeszcze trzeba było mieć to gniazdko No ale czasem trafiał się jakis mecz w publicznej Ale i tak gwiazdy Barcelony można było najlepiej pooglądać na mundialu lub Euro
0
@LukaszFan Najlepiej to zwołać nadzwyczajne posiedzenie Sejmu i Senatu i jeszcze prezydenta tam wysłać i pierdol--ć tam bombę Potem zaorać cały ten kraj w piz-u i zacząć od nowa go budowac Gorzej na pewno nie będzie
0
@kuz A to nie wygląda na jakąś pastylkę? Albo miała to coś w ręku zanim włożyła ją we włosy, albo miała to ukryte we włosach
0
@increase Ja pamiętam jeszcze czasy jak Kluivert i Rivaldo grali w Barcelonie Pozdro
0
@increase Tak jakby to nasze pisanie po jakichś forach miało jakikolwiek oddźwięk Jeszcze żeby jakieś wybory były w pobliżu to rozumiem Czas zbastować i się wyluzować przy meczyku Jutro te problemy nadal tu będą a tymczasem mecz za pasem
2
@increase Dobra byku Dziś mamy ważniejsze sprawy na głowie niż jakiś tam kaczyński Jutro też jest dzień
1
@Jersi Niestety żyjemy w demokracji więc władza zawsze gra na emocjach, jak to ująłeś pospólstwa Gdyby prawo głosu miały jedynie osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę aby takie decyzje podejmować to świat byłby piękniejszy Ale to już było i szybko nie wróci
0
@justfootball Oczywiście że są ale nie jest to jakaś znacząca liczba Większy problem stanowią ludzie którzy mają totalnie wy-ebane na politykę, nie interesuje ich totalnie nic politycznego w TVP i oglądają tam jedynie programy rozrywkowe, filmy i sport , nic się nie orientują w polityce, nie mają nawet własnych poglądów na różne sprawy ale na wybory idą bo 500 plus
1
@Jakchcesz Dopisali punkt w którym mowa że minister może w drodze rozporządzenia ustanowić obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych Jest to trochę niepokojące aczkolwiek nie oznacza samo w sobie że taki obowiązek zostanie nałożony Jednak teraz doskonale widzicie ile jest warta nasza totalna opozycja w Senacie skoro dopuszcza do przepchnięcia podobnych zapisów