O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4606
  • Liczba komentarzy 489
  • Polecenia 829

Komentarze

0

@Tridente2015 właśnie po przeczytaniu taki wniosek, bo sam sobie przeczy. Albo jest gotowy na 100% albo nie. Skoro nie zagrał od początku, żeby nie ryzykować, to nie był gotowy i tyle.

1

Ależ bredzi. Skoro był gotowy na 100%, to czemu nie wyszedł w 1 składzie i grał z opatrunkiem na udzie?

0

Ciężko wstrzymać coś, co nigdy nie było w ruchu.

0

@szymonekk wewnętrzne transfery w PL żyją swoim życiem. Barcelonie nikt nie zapłaci tyle, co angielskiemu klubowi, który nie potrzebuje pieniędzy tak desperacko jak Barcelona. Tam byle beniaminek wyrzuca dziesiątki milionów w błoto na transfery.

0

Jak już testować jakieś zmiany ze spalonym, to może spróbowaliby coś na wzór hokeja, czyli jeśli piłka przekroczy linię spalonego (którą dalej wyznaczałby ostatni obrońca lub sama piłka), a w tym momencie za tą linią znajduje się jakikolwiek gracz, to jest spalony. Wyeliminowałoby to kilka problemów jak m.in. Interpretacje czy dany zawodnik bierze udział w akcji czy nie. Propozycja Wengera jedynie zmieni moment, w którym będą dyskusje czy spalony zaistniał, a może dodatkowo sprawić, że słabsze drużyny będą się jeszcze bardziej cofać.

Zobacz wszystkie

58

To jak go już kupią, niech zmienią nazwę zespołu na "Neymar i przyjaciele".

27

Ten prosty trik ocali tysiace ludzi! Dowiedz sie jak!

25

Wystarczy mieć odrobinę szczęścia w losowaniach jak Inter w zeszłym roku czy Liverpool dwa lata temu i droga do finału wcale nie jest niemożliwa jak się wielu tutaj wydaje. Poza tym, formy zespołów na jesień, a na wiosnę, to są dwa światy, więc wyrokowanie w październiku do czego zespół będzie zdolny w marcu, kwietniu i maju mija się z celem. Dodam tylko, że Inzaghi był już jedną nogą poza klubem na jesieni, a jednak nie przeszkodziło mu to w dotarciu do finału.

23

@Esteban_ barwy PSG hehe

22

Ci, ktorzy popieraja tego typu metody komunikacji, to albo nigdy nie pracowali albo jada na najnizszej krajowej z podejsciem "byle do 1go".
Tak sie nie traktuje ludzi, ktorzy oddali kawal serducha dla klubu. To ile ten ktos zarabia nie ma najmniejszego znaczenia, bo zarobki sa adekwatne (+-) do tego ile ktos generuje pieniedzy. Nie pozbywa sie w MINUTE 2go najlepszego strzelca* w historii klubu, goscia, ktory moze i jest glupi, ale zawziety jak lew, a przy tym strzelil mase waznych goli dajacych tytuly.

*zrodlo Transfermarkt

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?