O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4379
  • Liczba komentarzy 465
  • Polecenia 797

Komentarze

3

@partymaker Za zwycięstwo w fazie grupowej UEFA płaci 3 mln z hakiem. Za awans jest bodaj 12 mln. Pierwsze miejsce w grupie pozwala uniknąć City, Bayernu czy Arsenalu (przy potencjalnych pierwszych miejscach Sociedad oraz Madrytów), co zwiększa znacząco szanse na awans do 1/4, co da kolejne kilka mln za awans oraz teoretyczne szanse szczęśliwego losowania. Przegrana z Atletico może i oddala Barcelonę od mistrzostwa (chociaż sezon jeszcze długi), ale w tym sezonie najważniejsze jest zarabianie pieniędzy oraz pokazanie Europie, że Barcelona chce wrócić do czołówki.

0

@Bajson Rodri w Atletico też był dwa razy gorszą wersją siebie niż teraz.

1

@AxelF Tak, tak i dlatego po tylu latach sędziowania Gila Manzano dostaje Klasyk dopiero 3 raz.

1

Klasa, wielu tutaj mogłoby się od niego tego nauczyć.

1

Xavi chyba jest niedoinformowany, bo Lewy pauzował 3 mecze za 2 kary: 1 mecz za czerwoną kartkę, a 2 mecze za gest, za co i tak nie dostał maksymalnej kary, czyli 3 meczów. Nacho początkowo dostał maksymalną karę za tamto wejście czyli 3 mecze, Real odwołał się, żeby zredukować do 1, a zredukowali do 2.

Zobacz wszystkie

58

To jak go już kupią, niech zmienią nazwę zespołu na "Neymar i przyjaciele".

27

Ten prosty trik ocali tysiace ludzi! Dowiedz sie jak!

25

Wystarczy mieć odrobinę szczęścia w losowaniach jak Inter w zeszłym roku czy Liverpool dwa lata temu i droga do finału wcale nie jest niemożliwa jak się wielu tutaj wydaje. Poza tym, formy zespołów na jesień, a na wiosnę, to są dwa światy, więc wyrokowanie w październiku do czego zespół będzie zdolny w marcu, kwietniu i maju mija się z celem. Dodam tylko, że Inzaghi był już jedną nogą poza klubem na jesieni, a jednak nie przeszkodziło mu to w dotarciu do finału.

23

@Esteban_ barwy PSG hehe

22

Ci, ktorzy popieraja tego typu metody komunikacji, to albo nigdy nie pracowali albo jada na najnizszej krajowej z podejsciem "byle do 1go".
Tak sie nie traktuje ludzi, ktorzy oddali kawal serducha dla klubu. To ile ten ktos zarabia nie ma najmniejszego znaczenia, bo zarobki sa adekwatne (+-) do tego ile ktos generuje pieniedzy. Nie pozbywa sie w MINUTE 2go najlepszego strzelca* w historii klubu, goscia, ktory moze i jest glupi, ale zawziety jak lew, a przy tym strzelil mase waznych goli dajacych tytuly.

*zrodlo Transfermarkt

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?