O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3849
  • Liczba komentarzy 391
  • Polecenia 523

Komentarze

0

@AxelF To na tej konferencji ogłosił swoje stanowisko, więc to nie mógł być przypadek. Zresztą, co to za problem, jak te wszystkie dziennikarzyny w obecnych czasach, to są jedynie niczym chłopcy na posyłki, którym tylko trzeba zapłacić, żeby produkowały teksty w gazetce w odpowiednią stronę.

0

@Worny Nie, nie mówili. Sprawa Flicka była załatwione ze zdecydowanie większym spokojem w mediach, gdyż sam Flick obrał inną strategię i nie szedł na otwartą wojnę z klubem.

0

@Kidd Poważnie porównujesz ligę angielską do francuskiej?

16

Ciekawe czy to prawda, a jeśli tak, to ciekawe kiedy w Bayernie zaczną łączyć kropki, bo winnym odejścia Flicka była również kość niezgody pomiędzy trenerem a tymże dyrektorem.

0

Zobacz wszystkie

58

To jak go już kupią, niech zmienią nazwę zespołu na "Neymar i przyjaciele".

27

Ten prosty trik ocali tysiace ludzi! Dowiedz sie jak!

23

@Esteban_ barwy PSG hehe

22

Ci, ktorzy popieraja tego typu metody komunikacji, to albo nigdy nie pracowali albo jada na najnizszej krajowej z podejsciem "byle do 1go".
Tak sie nie traktuje ludzi, ktorzy oddali kawal serducha dla klubu. To ile ten ktos zarabia nie ma najmniejszego znaczenia, bo zarobki sa adekwatne (+-) do tego ile ktos generuje pieniedzy. Nie pozbywa sie w MINUTE 2go najlepszego strzelca* w historii klubu, goscia, ktory moze i jest glupi, ale zawziety jak lew, a przy tym strzelil mase waznych goli dajacych tytuly.

*zrodlo Transfermarkt

20

Trochę rozbili, a trochę Lavezzi w tej 20tej minucie zanurkował, co ustawiło mecz.