kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobry musi być ten przyjaciel wszystko mu Koeman przewija.
3
Środa czwartek;)
7
Dawać młodego;)
5
Barcelona musi wysłać do Kataru swoich ludzi by negocjować z Al Sadd odejście Xaviego Hernándeza. [Achraf Ben Ayad]
4
@Azbest jak Ty możesz stwierdzac że Messi to piłkarz jednego klubu ? Może zobaczymy statystyki na koniec sezonu na wiosnę? Wtedy będzie można wyciągnąć jakieś wnioski.
25
@Azbest fakty są takie że Salah w 50 minut ma więcej bramek na Old Trafford niż sam Ronaldo.
0
@sintesox szejkow nie interesują nasze mecze tylko ich mecze, dla nich są one ważniejsze.
5
Generał bliżej!
Negocjacje między Barceloną a Xavim w sprawie powrotu są zaawansowane - chociaż Al Sadd chce, aby został na kolejne 2 decydujące mecze. @moillorens
1
@IronSanHybrid Ale ja mam to samo dziś 7 połączeń nieodebranych różne numery.
5
@Rust_Cohle zdecydowanie nie , żaden taktyk miał drużynę samograjow za najlepszych czasów.
0
Joan Laporta: "Wszystkie media mówią o Xavim, ale mamy też inne opcje." [FCB Live]
Śmierdzi mi tym " tymczasowym" trenerem na dłuższy czas.
1
@IronSanHybrid prosty przyklad zycia mojego przeciętnego Polaka.
1500 zł kredyt z żoną, rachunki nie całe 1000 zł , życie ( jedzenie , pampersy , mleko da dziecka ) ponad około 2500 zł miesięcznie) dorzuć opał na zimę do domu kosztował mnie 3500 zł i nie wiem czy mi starczy bo też podrożał bardzo dużo! Dolicz paliwo, dolicz ubezpieczenia samochodów, dolicz ciuchy dla mnie , synka, żony, robią się chore kwoty ! Jeszcze wesele kolegi mi doszło przecież w kopertę też trzeba coś włożyć, zonie sukienkę kupić A sobie koszulę. Przynajmniej raz w miesiącu do baru wyjść że znajomymi, kebaba zjeść itd. Życie idzie w huj do góry. Zarobki stoją w miejscu , jest tragedia aktualnie.
2
@Azi weź sobie 100 zł i idź do sklepu zrobić zakupy, koszyk jest praktycznie pusty. To mnie najgorzej przeraża że tym papierkiem o nominale 100 zł z wizerunkiem Władka na czele można sobie aktualnie dupe podetrzec.
1
@IronSanHybrid nie no ja doskonale to rozumiem i się zgadzam z wami Panowie. Jestem z wami spokojnie.
0
@Amigo_Blanco Ty mi nie musisz mówić co się dzieje bo ja mam rodzinę, żone, dziecko i wiem ile mnie to wszystko kosztuje.
0
@Amigo_Blanco nie no nie miałem na celu go kontrowac , to było tylko w formie informacyjnej.
3
@IronSanHybrid W Niemczech inflacja najwyższa od 28 lat.
Za chwilę kanapki że smalcem będziemy jeść.
5
Małymi kroczkami się rozwija Dest ;)
0
Może jakiegoś grajka z Al Sadd Xavi przyciągnie;)
12
" Katalończyk mocno też pracuje nad sferą mentalną. Stał się wyznawcą indywidualnych rozmów, stara się dotrzeć do głów piłkarzy i zainteresować życiem prywatnym. Wierzy, że złote lata Barcelony nie były tylko efektem kumulacji talentu, ale również dobrania się wspaniałej grupy ludzi, których łączyła dobroć oraz połączenie emocjonalne. Jego zdaniem na najwyższym poziomie to właśnie takie cechy mogą robić różnicę, czy jesteś gotów pójść za partnera w ogień i jak dobrze znasz go jako człowieka."
Dominik Piechota na temat Xaviego.
5
Elooo
14
Ansu jest gotowy do gry w ten weekend, ale klub uważa, że lepiej dać mu odpocząć przed meczem z Kijowem.@moillorens
Świetne info!
4
Znajomy ten styl Xaviego:)
37
Wartość Edena Hazarda na transfermarkt to aktualnie 25 mln euro , ja pindole co za zjazd.
0
Facebook zmienia nazwę na Meta. Promuje słynny steryd na siłe i masę;)
20
@BarcaInfo po czym odjechałem Ambulansem do najbliższego szpitala bo z wkur... zabolala mnie noga - Dembele
6
Skład na Alaves to Laporta będzie ustalal, będzie Rikard Pucz.
0
@NorbiTBOB nie no 2 ostatnie sezony Pjanica przed przyjściem do Barcelony to już delikatne kopanie się po czole , natomiast faktycznie nie sądzę żeby aż tak upadł. Bliźniaczy temat z Busquetsem bo przy Koemanie wyglądał słabo a w reprezentacji Luisa Enrique to już inny zawodnik.
5
@Pawel13sz "należą mu się " polemizowalbym.
0
Laporta coś knuje ? Boi się że w razie sukcesu Xaviego po części przypisze też sobie sukces Font ? Xavi - Font, Font - Xavi.