kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niemcaki na pomoc ;)
7
Gamer w drodze po pas;)
3
Kozidrakowa skazana na sześć miesięcy prac społecznych i 5cio letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Prawidłowo! Do roboty ;)
10
Gitarka ;)
24
Czemu nie , przy okazji pokaże Destowi kilka myczków i samemu może jeszcze coś wniesie do drużyny.
0
@IronSanHybrid coś pięknego czekam na kolejne wieści.
5
@Sysia11 Ansu już w La Masii miał sporo problemów zdrowotnych. Póki co jest szklany nie możemy się oszukiwać nie mamy skrzydeł to jest spory problem bo Ansu i Dembele ciągle szpital.
0
Dembele vol2 ? Oby nie , nie rób nam tego Ansu.
1
Dani Olmo po co, na co ? Realnie to trzeba się rozglądać za skrzydłami bo jak Xavi ma grać 433 to lewe i prawe skrzydło w postaci Ansu i Dembele narazie póki co więcej czasu spędzają w szpitalu.
3
Ansu od 4 do 6 tygodni ja pitole chłopie nie baw się w Dembele...
18
Nico Gonzalez dawno nikt mnie tak nie ekscytowal jak ten piłkarz zaryzykuję stwierdzeniem, że chłopak zrobi największą karierę spośród naszych młodych pomocników mam tu na myśli Gaviego, Pedriego i De Jonga. Fenomenalny sposób poruszania , balans ciała przy takich warunkach fizycznych 188cm wzrostu to naprawdę robi wrażenie. Będę trzymał kciuki za niego.
1
Kac morderca nie ma serca.
8
Kużwa;(
1
Dobrze było się pośmiać ale dawać już oficjalke dużo pracy przed Xavim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 no coś w ten deseń , to miałem na myśli:)
1
Xavi nie zapłaci.
https://x.com/ReshadRahman_/status/1456616635918323720
2
Ale to Barcelona rozegrała , Xavi zapłaci 5 mln za siebie a Barca w czerwcu go wywali i będą na 0 ;)
6
Cyrk Xavi sam się wykupi.
According to
@Qatari
, Xavi will pay the €5M clause to Al Sadd in order sign for FC Barcelona.
0
Dobra chociaż jakieś emocje są:)
6
Aha ok ;)
0
Co tu się.... To ja nie mam pytań.
0
Czekam na pierwszą konferencję Xaviego mam nadzieję że bez zbędnego pierd...
0
@CLionelMessi Złota Pilka do Leo powinna być dla niego na wyłączność.
11
@FC1899Barca
https://zapodaj.net/b5037e2ed0282.jpg.html
https://zapodaj.net/3c9406e606659.jpg.html
Nie ma biedy ;)
0
@BARCA_FOR_EVER I jak się czujesz?
8
No i dobra wszystko gotowe Xavi nadchodzi.
11
Podobno doszli do porozumienia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ci co jeszcze wierzyli w Dembele do dnia wczorajszego, dziś już chyba przestaną na wieczny amen tak jak ja rok temu. Sprzedać i postarać się o Antonego lub Yeremi Pino.