0

Oni tam po tych dwóch dniach negocjacji z szejkami odnośnie Xaviego to wrócą jak chłopaki z kac vegas, szejki lubią w szyję dać alkoholu;D

0

@Slazzy jaki motor?

4

0

Dajta trochę tego żerła.. w słoiki zawekuje.


23

Hehehe ;D


0

Już tu znajomi Xaviego w Barcelonie tak zwani Amigosi czekają na niego z flaszeczką ;)

0

@Mario96w może by że trochę dodaja od siebie dziennikarze.

2

Dobra dawać oficjalke;)


20

Ready set go!!


9

No mówiłem że na bilet dla Laporty nie starczyło.


2

@amanter to zależy jaki plan będzie miał na niego Xavi.

0

@headhuntersFCB nie no dla Laporty na bilet nie starczyło.

12

Co imponuje w Nico ? No te jego poruszanie się przy takich gabarytach , chłopak praktycznie 190 cm wzrostu i ubity , grubszej kości bo widać po łydkach i udach a mimo tego balans i gra na wyprzedzanie to jego mocne strony. Aktualnie dużo bardziej imponuje mi niż tercet Gavi - De Jong- Pedri.

Kot

8

Tik tak


4

Aj liczyłem że się uda go wyciągnąć:)


2

Około 7 godz lotu z Barcelony do Doha:)

9

Kuzwa na bilet zabraklo.


10

No to bierzcie go w bagażnik i ogień na tłoki.

0

@Cwaniak4 ma ogromny potencjał nie od dziś wiadomo.

7

@szkutnik91 aktualnie to zdecydowanie Nico ma największą jakość i dojrzałość według mnie , za chwilę Luis Enrique zgłosi się po niego do dorosłej kadry Hiszpanii.

0

Ty Busquets to mądry jesteś jednak.

0

Już kupę gramy co tu dużo gadać.

0

Eric co za interwencja.

0

Nie ma lidera w zespole brakuje charakternych wariatów.

0

Stara dobra Barcelona Koemana się załącza.

0

Uuu ale nas cisną.

0

I spokojnie mogli nam strzelić, jak łatwo.

4

Ansu bierz na siebie więcej , wincyj do przodu wincyj 1na1.

6

Deal done?


1

O masz a co oni tam pitolą ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?