kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni tam po tych dwóch dniach negocjacji z szejkami odnośnie Xaviego to wrócą jak chłopaki z kac vegas, szejki lubią w szyję dać alkoholu;D
0
@Slazzy jaki motor?
4
Ciekawe , ciekawe ;)
https://x.com/thexdeaf/status/1455990974262480900
0
Dajta trochę tego żerła.. w słoiki zawekuje.
23
Hehehe ;D
0
Już tu znajomi Xaviego w Barcelonie tak zwani Amigosi czekają na niego z flaszeczką ;)
0
@Mario96w może by że trochę dodaja od siebie dziennikarze.
2
Dobra dawać oficjalke;)
20
Ready set go!!
9
No mówiłem że na bilet dla Laporty nie starczyło.
2
@amanter to zależy jaki plan będzie miał na niego Xavi.
0
@headhuntersFCB nie no dla Laporty na bilet nie starczyło.
12
Co imponuje w Nico ? No te jego poruszanie się przy takich gabarytach , chłopak praktycznie 190 cm wzrostu i ubity , grubszej kości bo widać po łydkach i udach a mimo tego balans i gra na wyprzedzanie to jego mocne strony. Aktualnie dużo bardziej imponuje mi niż tercet Gavi - De Jong- Pedri.
Kot
8
Tik tak
4
Aj liczyłem że się uda go wyciągnąć:)
2
Około 7 godz lotu z Barcelony do Doha:)
9
Kuzwa na bilet zabraklo.
10
No to bierzcie go w bagażnik i ogień na tłoki.
0
@Cwaniak4 ma ogromny potencjał nie od dziś wiadomo.
7
@szkutnik91 aktualnie to zdecydowanie Nico ma największą jakość i dojrzałość według mnie , za chwilę Luis Enrique zgłosi się po niego do dorosłej kadry Hiszpanii.
0
Ty Busquets to mądry jesteś jednak.
0
Już kupę gramy co tu dużo gadać.
0
Eric co za interwencja.
0
Nie ma lidera w zespole brakuje charakternych wariatów.
0
Stara dobra Barcelona Koemana się załącza.
0
Uuu ale nas cisną.
0
I spokojnie mogli nam strzelić, jak łatwo.
4
Ansu bierz na siebie więcej , wincyj do przodu wincyj 1na1.
6
Deal done?
1
O masz a co oni tam pitolą ;D