0

De Ligta z De Jongiem na obronie postawić może się chłopaki dogadają bo jak narazie jeden i drugi nie zdaje egzaminu w Barcy i Juve :)

10

Choinka u Krzyśka Rutkowskiego:)

https://zapodaj.net/31a7f8cd61c31.jpg.html

0

@kaamil1910 falszywa 9tka na taką się nadaje ;)

0

Jak nie było skrzydłowych to za chwilę będzie ich po dwóch na każdą flanke Fati - Abde lewa strona i Dembele - Ferran prawa strona. Zapowiada się całkiem spoko rywalizacja.

0

@Momals11 no to teraz dopiero naprawdę nauczysz się jeździć;)

23

Fichado :)


0

@masq dobry detox haha ;D

3

@clyde kapusta wigilijna z suszonymi grzybami dla mnie mistrzostwo nie mogę się już doczekać .

3

@masq do jutra hehehehe ;D

0

@Senstin ferran jutgla chlopie;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No ciekaw jestem jak będzie wyglądało nasze najlepsze zestawienie ataku w tym sezonie
Fati - Depay- Ferran
Fati- Ferran - Dembele
Abde - Fati - Ferran
Depay - Fati - Ferran
Depay - Ferran - Abde
Abde - Depay - Dembele

Ale się zrobiło możliwości tylko wciąż brak 9tki.

1

Ciekawe jaki plan ma Xavi wobec Ferrana Torresa ? Prawe skrzydelko czy raczej 9-tka. Czyżby Fati - Ferran - Dembele ?

1

Ferran jeszcze ogólnie Ma kontuzje ?

6

Oo kuźwa co za prezent na święta! Ferran Torres ja pierdziu gratulacje Laporta , gratulacje Alemany.

4

@KrystianR kto ci takich głupot naopowiadał że Ferran szklany?

1

Ter Stegen dyskomfort kolana , to jest czas żeby pomyśleć o zmienniku dla tego Pana.


15

No no brawo mordo ;)


1

OJO
Ważne informacje od Gerarda o 23 ;)


0

@quarto ja również Pfizer.

3

@masq jeszcze dają kredyty w tym kraju ?;D

2

@Bulls1938 stringi zawsze muszą być pamiętaj.

20

Gratulacje @BarcaInfo wstaje rano odpalam Tweetera i czekam na świeże wiadomości odnośnie mojego kochanego klubu. To mi już weszło w krew. Dobra robota kolego powodzenia w życiu.

0

@Pogba za cytrynę to ja bym złapał teraz .

0

Barcelona wyklucza transfer Ferrana Torresa w zimowym okienku [fichajes]

Dobrze że to tylko Fichajes.

https://x.com/BarcaUniversal/status/1472619153697742850

3

W wieku 41 lat nie wychodzi się na Soldicia kim by się nie było Mamedem, Floydem, Conorem. To Jest maszyna.

0

@tbas lewy z pełnego skrętu.

0

Mamed w szpitalu , w trybie pilnym czeka na tomografie głowy.

43

Hehehehe to już wiadomo na jakiej ksywie się buja Abde w ekipie ;D

"Plecak" kuźwa no pasuje do niego z tą zgarbioną posturą.


0

@tbas całe szczęście nie założyłem gazu na domowe zrodlo ogrzewania a już był w planach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?