kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Skubany ! Nie jeden chłopak w wieku 18 lat chciałby tak wyglądać.
18
@vangoor A widzisz u mnie na odwrót, zawsze chciałem Ferrana w Barcelonie już za czasów gry w Valenci.
5
Kacyk po weselu :)
2
Fati , Ferran , Dembele na papierze wygląda całkiem spoko chociaż podejrzewam , że czesto gesto z powodu absencji Dembele możemy giercowac Fati, Depay, Ferran co również mi się podoba :-)
Cicha nadzieja jednak jest taka że Ferran Jutgla odpali i będziemy pykac FFF.. Fati Ferran Ferran.
15
Ferran w końcu! Kuzwa myślałem że się nie doczekam , świetny transfer brawo Alemany, brawo Laporta.
3
Problemy z FFP nie będzie dziś prezentacji Ferrana.
0
O Cie Felek nie ma Ferrana jesce cały dzień Jo czekoł.
14
Nadchodzi:)
0
Sousa kule wywalone ma na całą Polską społeczność, krytykę która właśnie dosiega go w polskich mediach społecznościowych Twitterze itd więc szkoda strzępić ryja na tego cudaka.
0
"TVP Sport": Adam Nawałka może zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski!
5
Valencia w problemach finansowych tak samo jak my może cudem uda się wyciągnąć Gaye z całym szacunkiem do Jordiego Alby i jego wielkich umiejętności ale uważam, że psychika po przegranych meczach z Romą, Liverpoolem , Bayernem jest już mocno naruszona.
1
@masq środkowy obrońca, Pique głową już myśli o biznesach , Garcia jeszcze trochę muszę się nauczyć.
4
Przed barazami to tylko Michniewcz , on zna tych naszych młodych jak nikt inny bo w współpracował z kilkoma w młodzieżowce.
15
Odmien być!
0
I jak w tym kraju nie być bandytą ;D
3
@Zoker Luis Enrique, Ten Hag. Słaby ranking:)
1
Faktycznie trochę daje do myślenia.
https://x.com/Zabasemeson/status/1474862041139712002
0
Kutińczyk pomaga ;)
https://x.com/BarcaTimes/status/1474719085447593984
0
@Nano22 prysznic się spierdział.
0
Gerard Piqué Bernabeu
Kuzwa tyle czasu się kibicuje Barcelonie a zielonego pojęcia nie miałem że Gerard ma na nazwisko jak wyżej.
0
@Bartek22 nie mogłem odejść TV , co odcinek to lepszy. Takie jest poprostu moje zdanie cieszę się że moja duszyczka się uradowala przy tym serialu.
0
@Kgorecki2500 nie czytałem i zapewne nie przeczytam natomiast dawno lepszego serialu Fantasy nie oglądałem. Mistrzostwo totalne jak dla mnie.
6
Ależ ten Wiedźmin to Kozacki serial no czekam na kolejny sezon.
2
@Momals11 Pumtiti;D
7
Ferran prawdopodobnie z numerem 25 na start.
0
@MarioVeB! To fakt potwierdza się to co mówili kibice United , chłop znika w ważnych meczach , chociaż w przypadku Barcelony znika też w meczach o mniejszej randze.
0
Fati , Depay, Ferran czy Fati ,Ferran , Dembele ?:)
7
@DonAndrzejos Good job Alemany.
9
Wesołych Świąt!
Daj Boże za rok doczekać jak to moja babcia mówi przy opłatku:)
https://x.com/Home_Alone_Kev/status/1333812499725086721
0
@MarioVeB! Jestem pewny że jak by De Ligt przyszedł taka układanka mogłaby zaistnieć.