kewin
Dołączył/a: wrzesień 2017
Bogatynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Tak jakby przy jakiejś zawalił XD
5
@michal26 Nie ma szans, żeby Serena zagrała w finale.
5
https://mobile.twitter.com/merkacper/status/1536685915858358272
A to ciekawe. Może trafi na Igę?
@Encore @mekston
0
https://mobile.twitter.com/Jakub110Jakub/status/1536619401625182210
Taka sytuacja.
2
@FCB24 Z Piechockim na libero, to nigdy nie wrócą na szczyt. :)
Ale wiadomo synek prezesa. :D
0
@priest9999 w zeszłym sezonie reprezentacyjnym w LN Bednorz miał bardzo dobre przyjęcie
1
@FCB24 Bednorz chyba odchodzi do ligi chińskiej.
1
@Antimadridista_WR Nie
0
@mekston Cirkawe, bo to jego druga awaria.
Z kolei Max też miał dwie awarie i narazie obyło się bez kary.
0
Ach te silniki ferrari XDDD
4
Max dostał uwagę od Hornera, że za szybko jedzie. :)
5
Kolejny samochód z silnikiem ferrari ma awarię :D
@mekston @MesQueUnClub96 @Encore
0
@mekston Ciekawe jak będzie z oponami Leclerca pod koniec wyscigu.
1
O słyszę, że na stadion wpuścili zwierzęta.
4
@adi7adi8 Pięknie
8
@Medium Spokojnie. Wyscig jest jutro. :)
0
@mekston Nieźle przyfarcił
1
@MesQueUnClub96 Si
2
@Bykunn Kanada ma dwóch wspaniałych reprezentantów w F1, Latifi i Stroll. :D
2
@mekston Dziwne, że Latifi jeszcze nic nie wywinął.
0
@MrShakira Adamek w wywiadzie mówił, że nie
4
@AmigoBlancos Życzę zdrowia.
0
@AmigoBlancos A na co jesteś chory, jeśli można wiedzieć?
2
@mekston Ja bardzo lubiłem oglądać mecze Murray'a. Szkoda, ze jego kariera tak się potoczyła. Ta nieszczęsną kontuzja.
0
@MesQueUnClub_87 https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1535179579945517058
Tu masz wszystko. :)
0
Widzę, ze na TT jest wojna między BarcaInfo a redakcją Fcbarca.com.:D
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1535179579945517058
1
@mekston Chyba Maxowi drugi raz nie strzeli:)
2
@mekston Red bull będzie faworytem na tym torze, przez te długie proste?
0
@mekston W Paryżu przegrywał tylko wtedy, kiedy miał problemy ze zdrowiem? W pelni formy, chyba nie przegrał.
0
@mekston To Djoko po Wimbledonie jeszcze za Nadala spadnie? Rafa za Wimbledon żadnych punktów nie straci.