kewin
Dołączył/a: wrzesień 2017
Bogatynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnA 3 lata jak coś :)
1
@Jacu327 Przecież były 2 minuty
0
@jacobFCB Śliwka nie jest niespodzianką i ma bardzo dobry sezon.
0
@FCB24 Przyjęcie Zaksa, rozgrywajacy remis, libero remis, atak Jastrzębie, środek Zaksa.
Według mnie.
0
@FCB24 Dla mnie Shoji i Popiwczak to porównywalny poziom.
0
@Cule1234 Bez niespodzianek.
0
Ale ten rywal Hurkacza się dre.
1
Ishak dzisiaj też TOP mecz.
3
Powinno byc już 2:0
2
@hayek :DDD Dobre
6
Ile razy już wspomnieli nazwisko Karima Benzemy?
1
@Klaudiaa8 Podobno od miesięcy chorował, ale na co nie wiem.
6
Teraz Mino Raiola naprawdę nie żyje
1
@Traba727 Ale to nie jest ostatni mecz sezonu.
0
@talizmo Dlaczego ostatni?
0
@BarcaInfo A Guardiola nie mówił że w 2023 roku odchodzi z City?
0
@Faun O ile można ufać Gazpromowi.
5
https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1519655641668890625
Niektórzy dziennikarze to są hieny. ;(
0
@michal26 Podobno jednak żyje
5
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1519653180946194436
Nie wierzę w to po prostu. ;(
0
@Cule1234 Ciekawe kogo zatrudnią na przyszły sezon.
0
@abram3k Czyli tak jak zwykle
2
@FC1899Barca Pawlak to PSL :)
0
@mekston Super. A Djoko będzie?
1
A propo reklamy shopee. Kto pamięta?
:DD
0
@DamianBarcaCule
7
Verstappen w tym sezonie system zero - jedynkowy. Albo wygrywa, albo nie dojeżdża do mety. :)
0
@mekston Szybko teraz uciekł Leclerc' owi
0
@mekston Perez przyspieszył
0
@michal26 Co powiedziała?