kewin
Dołączył/a: wrzesień 2017
Bogatynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Czemu 8 dni? Jak mu się skończy kontrakt, to dalej mogą być plotki, ze z nami podpisze. Szopka się skończy dopiero, jak z kimś podpisze.
0
@Cadafaz Czytałem, ze wczoraj Nadal przegrał z Majchrzakiem 6:3 4-1 na treningu
0
@Cadafaz Kiedy oni grali?
0
Zator też gra bardzo dobrze.
3
Birniek dzisiaj kapitalnie zagrywa.
0
@Encore Za to Janusz chyba narazie poniżej oczekiwań
0
@Cule1234 Pamiętam, że w zeszłym roku miał grać w VNL, ale miał chyba kontuzję szyi. Ma potencjał, co udowodnił w Zaksie. Trzymamy kciuki.
0
@Cule1234 Jutro może być meczycho
3
https://mobile.twitter.com/ErykPSG/status/1539322293725323265
Z pewnością XDD
https://mobile.twitter.com/ErykPSG/status/1539294488044228610
Szejk daje słowo. Nie ma powodu, żeby mu nie wierzyć. ;) :D
0
@Vebrol Już od tygodnia wiadomo, że Michniewicz będzie w hejt parku.
2
No i Hurkacz 4:0 :)
0
@Xxxbarca4ever Chodziło mi o dostępnych zawodników. Bednorz jest kontuzjowany.
0
@Arnold1234 W grupie też mieli rozgromić Vive, a skończyło się dwoma zwycięstwami Kielczan. :)
Ja stawiam na wyrownany mecz, z minimalną przewagą chyba Barcy.
0
@tbas U mnie jest 31 stopni. Z chęcią bym się zamienił :)
1
@MesQueUnClub96 Nikt wczoraj nie miał podjazdu do Verstappena. Ja z chęcią takie porownanie zobaczył Alonso z Sainzem i ile Sainz stracił na ostatnim zakręcie i prostej.
2
@MesQueUnClub96 Z Brazylią tez łatwo nie będzie. Też wysyłają najsilniejszy skład.
5
https://mobile.twitter.com/PolskaSiatkowka/status/1538418303819042816
Chyba najmocniejszy możliwy na ten moment skład.
@Cule1234 @Encore @mekston
2
@mekston Leclerc pewnie i tak skończy w pierwszej czwórce. O ile dojedzie. :)
6
@msmsms Wiadomo, że za Vive
1
@Cule1234 Nie jest to najlepszy skład. No zobaczymy jak z nimi zagramy
2
@mekston Prwnir wszystko wymienią, zeby nie mieć później kar za dużo. No to Max easy win. :)
0
@Cule1234 Najsilniejszy chba możliwy skład.
0
@BulaKG To co napisałeś jest nierealne. Nie ma szans na Lewego za mniej niż 30 mln.
3
@mekston Jak tak będzie, to jezeli nic się nadzwyczajnego nie wydarzy to Max ma darmowe zwycięstwo.
4
https://mobile.twitter.com/SokolimOkiem/status/1537468809363202050
Biedny Mercedes. :D @mekston @Encore @MesQueUnClub96
0
@Emhyr Boli ich to, że Perez śmiał postawić na równi Barcelonę i Real. ;)
0
Ale białych zabolało, jak Perez powiedział, że Barca i Real to dwa największe kluby na świecie. XDD
1
A ta oferta 32+5 za Lewandowskiego nie jest już od paru tygodni? XD
0
Lewemu w końcu coś wyszło, to inny musiał zepsuć.
0
@Firestone Akurat gol dla Belgów był nie do obrony, chyba, że Courtois by tam stał. ;)