6

Raphinha z daleka przypomina Neymara. Fajnie gdyby miał taką karierę jak Ney w Barcelonie, albo chociaż w połowie taką.

1

@Encore Byłoby super.

3

https://mobile.twitter.com/Jakub110Jakub/status/1556667866698637312
Nie ma Butryna i Bednorza, ale jest Leon. Z tej listy jest jeszcze jeden do skreslenia.
@Cule1234 @mekston @Encore

0

@ranger3120 Będzie jeszcze większy :)

0

75

Dalej Dudek uważa, ze został lepiej przywitany, niż Lewandowski? :)

2

2

@KapiFCB W takim razie kompromitacja Alpine.
@mekston

1

@mekston byłoby super.

0

@gumaz U mnie nie działa

0

Twitter nie działa, jesteśmy zgubieni. :D

41

@Ironman Przecież drugą bramkę wpuścił Pena. :D

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@urbie999 Azpiliqueta mógłby jeszcze przyjść. :)

2

No to chyba o Alonso i Azpiliquecie mozemy zapomnieć. :DDD

1

@Emhyr Mi się wydaje, że to będzie za szybko. A poza tym marketingowo chyba lepiej brzmi debiut w Klasyku.

16

4

@Dawid_J Raczej nie. Ma zagrać z Realem.

8

https://mobile.twitter.com/ManagingBarca/status/1548007679343218688
Byłoby super, gdyby stanęło na mniej niż 50 mln euro.

0

@Cule1234 No i super.

0

@Arczek2001 Kiedy tak powiedział?

0

@Cule1234 Przy braku Alana, jest to super wzmocnienie dla Brazylii.

3

@Cule1234 Wygrać i brać ten Iran. Trzeba się zrewanżować

0

Alpine :DDD
Co za kompromitacja.

0

@mekston Jestem bardzo ciekawy startu.

0

@Cule1234 Ważne zeby być przed Francją. Pozycja Włoch teraz nie ma znaczenia.

2

@mekston Nie mogło być innej decyzji. Ciekawe ile odrobiw sprincie z Hamiltonem.

0

@mekston do tego jeszcze ze sprintem. Ja lubię sprinty, mimo, że eksperci za nimi nie przepadają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?