heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Laminedependencia Francuzy to pewnie ramie w ramię szli. :D
@Ryoumen Tego się właśnie boje. XD Ciekawe czy odpuści swój potężny kontrakt, czy się dogada jakoś z klubem, że tylko część mu zapłacą
@takisobiektos Jakby nie patrzeć to kilka lat wyjęte z kariery, czasami zapominam że on w ogóle u nich gra.
0
@MOLESTA Wszyscy się biją, rodzice zawodników dzwonią do Pereza ze skargą że nie grają, a Mbappe śmiejąc się na cały regulator wyjeżdża z klubu XD piękne
9
Kontuzja okazała się dłuższa niż 5 miesięcy i ma wynieść nawet rok
3
@MirusAmisz Jakby nie patrzeć @Kessie regularnie staje w szranki. Doświadczenie stoi po jego stronie, no i Ramblowicze oczywiście
5
Myślicie, że Tchouameni miałby szansę z @Kessie za Orlenem?
2
Ciekawe czy znany wszystkim Kamil zorganizuje jakąś Gale HE HE
0
@Katalończyk 99 No to trzeba przyznać, ale mają przewagę wypoczętych graczy jakby nie patrzeć. Dembele nie zagrał ani minuty w ostatnich 2 ligowych meczach, a tu schodzi w 65 minucie.
@Bykunn Roznica polega na tym, że Yamal u nas był najlepszym na boisku, czego nie można powiedzieć o Olise.
0
Tak już na chłodno. Olise mając tyle miejsca co Yamal w zwykły mecz ligowy był kompletnie wyłączony z gry. Jeszcze te granie z 5tki na stronę Olise żeby zagęszczać cały czas jedną stronę. W finale będzie walka rożne vs auty
6
@Borry Wygrana imienia Douglasa
0
POV: jesteś kibicem Realu i chwalisz Bayern, bo PSG może wytrącić z rąk argument obrony LM
2
@zxcpower nikt nie kradnie rowerów jak Ty @Kessie
0
@draxidox i cyk w 3 osoby na jednej klawiaturze
3
@mmaciass Jakby nie patrzeć presja była potężna, wchodził w buty Neymara. Do tego chyba Barcelońskie treningi mu nie służyły, bo się sypał strasznie
0
@Danny Gaucho Borubar Löwy to był gość
0
@Adran360 ucieka ręka od piłki? Ręce ma wzdłuż ciała i wyciąga je na bok gdzie piłka trafia w rękę. Jeszcze gdyby ta ręka próbowała twarz ochraniać.
7
@Gibbon_FCB To nie chodziło tylko o wypalenie się, ale też fakt że jego córka zaczęła chorować. Pierwsze wzmianki były w 2016 już.
14
Ja w szoku. Dobranoc wszystkim
0
@Adran360 Masz rację, tutaj gość nawet nie zrobił ruchu ręką w stronę piłki
1
@misterio Jak się nie mylę to z meczu Porto
1
@Witekk10 Dobre pytanie. :)
3
Bywa i tak
0
@HypeR No i Rice > Xavi Hernandez
1
@Gaucho Na tle reszty się na pewno wyróżnia, ale nie aż tak jak ostatnio
1
@Safinetka Piękny to był piłkarz, zawsze klasa na boisku
0
@Roobo Sędzia razem z liniowym? Skoro była ręka to wystarczy widzowi pokazać powtórkę i sprawa wyjaśniona, a tak mamy 70 minutę i ja dalej nie widziałem powtórki ręki z pierwszej połowy
0
@Filipem Myślałem, że to o Obraniaku
1
@kanver_ No właśnie nie pokazali żadnej perspektywy, z której widać a decyzję podjęli zaskakująco szybko
1
@kuz Czyli klasycznie brak szybkiej powtórki = ukrywanie błędu
0
@kuz To trzeba na spokojnie
3
@BulaKG Ale bym sobie takiego Philippa Lahma obejrzał