heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bzyczekk No ale w ostatnich 6 meczach ligowych zagrał raz 90 minut, a w ostatnim nawet nie wyszedł na boisko. xD Zagrał RAZ 90 minut w lidze i średnio grał 49 minut w meczu na przestrzeni 19 meczów w których wystąpił w lidze.
0
@Maker0 zgadzam się i myślę, że właśnie ta jakość po obu stronach robi dużą różnicę, u nas wyłączają Yamala z gry (który i tak swoje zrobi) i robi się kłopot. Mam nadzieję, że mają pomysł jak to rozwiązać. Szwagry ufam wam
1
@Transu96 Zależy od stanu i w sumie rzadko je przeprowadzają w ostatnich latach. Procedury też trochę trwają i obecnie średni czas oczekiwania wynosi koło 20 lat, więc będzie miał czas żeby się zapoznać z klimatem więziennym. Nie wiem na ile można ufać Google, ale obecnie oczekuje na karę śmierci około 2100 osób w USA.
2
@AssisMoreira Z Ronaldo w składzie nie wygrają, a nawet jeśli to i tak, dlatego w ogóle mi to nie zaprząta głowy
1
@lithotripter Romantyzm to mu pokażą koledzy z celi xD
1
@Konradowskyy No ale Ty jesteś profesjonalistą, zostaw trochę szczęścia tym mniej utalentowanym.
@prokofiew Kto nie poleciał po wąskich, pustych drogach na wsi trochę szybciej niech pierwszy rzuci kamieniem
@Bogan Perspektywa robi sporą różnicę i to, że jest wąska droga. Patrząc po ruchach kierownicą wydaje mi się, ze to real time, a do tego odcinek wygląda na szybki z łagodnymi zakrętami więc pewnie w okolicach 200 km/h lecą, z okazjonalnym zwalnianiem do 120-130, oczywiście nie licząc zwalniania na szykanach itd
@Irmscher10 Pogodzilem sie spowrotem po ostatnich zmianach w F1, a z tego co kojarzę to w tym sezonie WRC wycofali baterie i sa tylko spalinowe silniki, nie wiem czy we wszystkich sekcjach
0
@FcPortoFan1999 Fakt, niby jest to niesprawiedliwe ale z drugiej strony nikt nikomu nie zabrania rotować. No i PSG trochę jednak kontuzji miało
4
Podziwiam kierowców rajdowych za latanie po takich ciasnych drogach.
Kiedyś grałem codziennie na kierownicy, czy to w Gran Turismo, czy w Dirta i wymasterowanie przejazdu na wysokim tempie kosztowało sporo nerwów i cierpliwości. Chyba sobie odłożę na stelaż do SIM racingu.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Właśnie w Hiszpanii to chociaż wszyscy zgodnie pod Real gwiżdżą
2
@FcPortoFan1999 Mają łatwą ligę, a do tego jeszcze im przekładają mecze żeby mieli więcej odpoczynku, niesamowite.
@Adran360 No to fakt, w Barcie nie miał aż takiego komfortu.
2
A ja się potem dziwię skąd oni tyle sił mają. :X
5
@norbi77 Ale wtedy trudniej by było "reżyserować" mecze i historie. :D
1
@Bykunn Sam karny to 0.76 xG bodajże, a wczoraj jednak strzelali z wcale nie takich oczywistych sytuacji. :D Magia xG niestety
1
@michaleu A mówili, że to na Camp Nou jest piknik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Najdłuższy konkurs karnych w moim życiu
2
@Konradowskyy W końcu stracili, więc obrona nie działa jak należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Derean Przecież tak było od zawsze, Barca jest klubem z tych romantycznych a taki Real ma w dupie czy to przepchną kolanem, styl się dla nich nie liczy.
2
@Konradowskyy Jest tanio? Jest tanio
Jest dobrze? Jest tanio
1
Oblak to sie nie popisał tą interwencją przy karnym mam wrażenie
16
Gdyby nazywał się Olmo to by nie było
0
@FabianekMrozek TVP nie ma pierwszeństwa wyboru z tego co wiem
3
@Qba2312 Przysiady jeszcze
1
@TR3YWAY W Dojczland też kolorowo więc zdążył przywyknąć. :D
@Eklerek W ogóle wczoraj mam wrażenie, że bramkarze byli statystami w całym meczu
16
Tak było xD
1
@TR3YWAY Takie sie zawsze uwazaja za kobiete "high value", bitch zdjecie krocza masz za 3.99$
Szkoda chłopa jedynie, chyba że po prostu nic z tym nie robi. Tacy też są.
0
@Frimpong Wczorajszy mecz nie był zbyt łaskawy dla ludzi przyzwyczajonych do prawdziwej taktycznej batalii, ale jednak trzeba być pozytywnie nastawionym, że zobaczymy pokaz kunsztu najwyższej formy
1
Coś czuje, że Arsenal dzisiaj wali do zera Atletico, myślę że nawet 1-0 może się skończyć
1
@michaleu Brudny klimat tej gry mi bardzo utkwił w pamięci, chciałbym jeszcze zagrać w takie nowe GTA.
4
Podobno na klasyk Hernandez Hernandez, jesteście gotowi na parady Tchoumaniego?
0
@626 A może de Jong? Rok temu byłem za sprzedaniem Fermina, obecnie jestem przeciwko, więc te odejście by mnie bardziej zabolało niż de Jonga. Odejście Raphy biorę tylko pod uwagę za potężne pieniądze i gwarant równie potężnego wzmocnienia na skrzydle.