0

@Kacper1998 i problem w tym ze tu nawet dużego zooma nie ma ;d

0

@puyol_presidend5 p30 pro zoom x50, iphone x5.. żadnego iphona jeśli chodzi o zdjęcia z dalszej odległości, przecież to dramat xd

1

@Joe_Pesci iPhone i zoom z jakością?

0

@Roobo jako wolny piłkarz pewnie oczekuje dużej pensji a chyba to jest największym problemem barcy

1

@Danger204 kiepski bait

2

Ale dzicz na trybunach w Australii, dramat

0

@Piorun dołożyłam do Ako +0.5 także pasuje ;D

1

@Hubsao mi na szczęście dali :D wszedł i w 13 minut rzucił ile trzeba :D

1

@Hubsao ja bramki Minne, który pierwsza polowe przesiedział i już myślami kupon był w koszu :D

0

@fcb710 Hansen tyle strat.. :o

0

@Piorun napisałam do nich jeszcze raz, bo skoro dodali -1.5 to czemu nie -0.5? No i udało się! Ale kurs tylko 2.5 to lepiej chyba mieć ten jeden w zapasie bo różnica nie aż taka duża :/

0

@Walker Niewinny

0

@DCHX ale jak to? Anglicy nie sprawdzają się w Hiszpaniii :D

0

@Piorun a betfan daje 2.1 na poniżej 1.5 przegranych gemów serwisowych Barty i to bardzo fajna opcja bo zawsze jest ten 1 w zapasie :D

0

@Litman no skoro bez czerwonej do na moje żółta bez sensu i faul w druga stronę xd bo skoro jego zdaniem Alisson faulował no to czerwona

0

@MESSIah16 ale będzie ;p

0

@Jarema2000 zależy od innych meczów jeśli to nie pierwszy zaplanowany na ten kort

0

@Piorun dostałam odpowiedź, że odrzucili moją propozycje :D

0

@Piorun 100 zarobioną na Idze dziś myśle ze można puścić :D

0

@Piorun mam nadzieje, że minimum 3 bo mimo, że to Barty to jednak nadal WTA rządzi się swoimi prawami ;D ale takie 2.5 tez chętnie spróbuje zagrać

0

@Piorun właśnie tez złożyłam tam „wniosek” o taki zakład bo aż jestem ciekawa jaki kurs zaoferują ;D

0

@Piorun na betfanie możesz pisać w zakładce „my bet”,
a fortuna to wątpię żeby dała taka opcje

0

@meteo100 23-19 nawet prowadzili Norwedzy :D niesamowite jak można tam zepsuć

0

@daniel32778 Stefanos od początku turnieju nienajlepiej, a Fritz wręcz odwrotnie.. Jak dla mnie żadna niespodzianka, nawet wygrana Amerykanina mnie nie zaskoczy

0

@dariooo trzeba się rejestrować raczej

1

@bartekvisca przecież aktualnie stopy procentowe wracają do normalności z przed pandemii, a nie ze są podnoszone

0

@Bykunn Blind gra i nikt nie mówi że to nieodpowiedzialne

1

@norbi77 przekonywające* :D

1

@Kamyk37 za darmo ma robić, serio xd

1

@KrwawiaceoczyVEB No trochę kradzież..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?