etobzyk
Dołączył/a: marzec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak a propo tej reklamy Lewego i rowerów storm. Akurat tak się składa, że ta firma znajduję się w mojej wiosce. Gość podobno położył 900 tys zł za reklamę a ludziom płaci 15 zł/h na czarno. Wiadomo ktoś powie nie chcesz to nie pracuj, ale wkurwia mnie fakt przedstawiania tej firmy jako rodzinna, społeczna czy chvj wie co. Dobry PR robi swoje, a prawdę znają pracownicy. P.S nie pracuję u niego tylko taki mały wysryw przy sobocie żeby trochę to zobrazować
0
Panowie jakiś smartfon do 500 zł? Nie jestem jakoś wymagajacy nie interesuje mnie placenie telefonem itd byle by w miare płynnie chodził przy przegladaniu neta
1
@Pawel13sz Luisito(serduszko)
1
poratuje ktos streamem fame na pw?
1
Obejrze gdzieś na lewo Fame?
0
@macio_944 jaka jest opcja zapłaty? Pay pal czy cos innego?
10
@KrychaFCB na TVP Sport będzie który jest ogólnie dostępny za darmo także kolejny raz kręcenie afery z gówna
0
Pamiętam jak oglądałem z nogą w gipsie
1
Da się gdzieś kupić ta koszulke co piłkarze mają teraz na sobie?
0
@MesQueUnClub_87 odsyłam produkt na gwarancji, kurier inpost
0
siema
Avans zamowil mi kuriera. Czy kurier bedzie posiadal list przewozowy czy to ja musze zaadresowac przesylke?
0
witam
pojawił sie jakiś ciekawy film od stycznia na netflixie? Jakaś akcja/dramat
4
@Anonymus0608 Chelsea 15 goli sezon 2004 z Mourinho
2
Pięknie się wraca po 4 msc Tyry do Polski i jeszcze meczyk wieczorem
0
@Rust_Cohle wędkarstwo
0
@Nazio87 taktyk
1
@Tomek_TF był filmik z szatni jak Argentyny jak wygrała WC
1
@aqqi mi się zaraz przypomina najebany Aguero jak go nazywa fiutoglowym za każdym razem jak komentator mówi camavinga
1
Kurwa co jest gramy z Roma czy Liverpoolem
0
@kamilos1214 miałem dwa razy, da się przeżyć jak masz jakieś pytania to pisz.na priv
0
@SenoX tylko znajdź mi klub który weźmie jego pensje i da mu grać. Nasi na wypożyczeniach głównie ławę grzeją i tracą na wartości
14
Powinno być kilka opcji do zaznaczenia, bo jest więcej zbędnych zawodników. Dla mnie Ferran, Garcia out. No i jak Fati nic nie pokaże do końca sezonu to też elo.
0
Przed kontuzjami śmigał teraz jest cieniem samego siebie. Sprzedać bo póki jakiś jeleń się chce nabrać.
0
@AmigoBlancos z dobrego źródła wiem że Święcicki to wieśniak.jakich mało. Niby taki światowy, warszawka te sprawy a jak wróci do siebie na wieś to wielkie panisko zgrywa, a zapomniał skąd pochodzi. Teraz jest wysyp tych pseudo dziennikarzy, którzy pierdola głupoty a zgrywają sumienie narodu
0
@Luciano99 haha racja
1
Borek wysyłający swojego pręta jakiejś tajce gra teraz wielkiego obrońcę uczciwości i zasad. Ale się z niego hipokryta zrobił.
2
@Kondziubarca Dudek wydawał się normalnym gościem, a okazał się poyebem.
0
@Kessie baja munszen go wezmie
1
@sidi12843 teraz że świecą szukać takich skrzydłowych jak pedrito
3
@P33ck dzisiaj Napoli i powrót Sarriego