1

Tak a propo tej reklamy Lewego i rowerów storm. Akurat tak się składa, że ta firma znajduję się w mojej wiosce. Gość podobno położył 900 tys zł za reklamę a ludziom płaci 15 zł/h na czarno. Wiadomo ktoś powie nie chcesz to nie pracuj, ale wkurwia mnie fakt przedstawiania tej firmy jako rodzinna, społeczna czy chvj wie co. Dobry PR robi swoje, a prawdę znają pracownicy. P.S nie pracuję u niego tylko taki mały wysryw przy sobocie żeby trochę to zobrazować

0

Panowie jakiś smartfon do 500 zł? Nie jestem jakoś wymagajacy nie interesuje mnie placenie telefonem itd byle by w miare płynnie chodził przy przegladaniu neta

1

@Pawel13sz Luisito(serduszko)

1

poratuje ktos streamem fame na pw?

1

Obejrze gdzieś na lewo Fame?

0

@macio_944 jaka jest opcja zapłaty? Pay pal czy cos innego?

10

@KrychaFCB na TVP Sport będzie który jest ogólnie dostępny za darmo także kolejny raz kręcenie afery z gówna

0

Pamiętam jak oglądałem z nogą w gipsie

1

Da się gdzieś kupić ta koszulke co piłkarze mają teraz na sobie?

0

@MesQueUnClub_87 odsyłam produkt na gwarancji, kurier inpost

0

siema
Avans zamowil mi kuriera. Czy kurier bedzie posiadal list przewozowy czy to ja musze zaadresowac przesylke?

0

witam
pojawił sie jakiś ciekawy film od stycznia na netflixie? Jakaś akcja/dramat

4

@Anonymus0608 Chelsea 15 goli sezon 2004 z Mourinho

2

Pięknie się wraca po 4 msc Tyry do Polski i jeszcze meczyk wieczorem

0

@Rust_Cohle wędkarstwo

0

@Nazio87 taktyk

1

@Tomek_TF był filmik z szatni jak Argentyny jak wygrała WC

1

@aqqi mi się zaraz przypomina najebany Aguero jak go nazywa fiutoglowym za każdym razem jak komentator mówi camavinga

1

Kurwa co jest gramy z Roma czy Liverpoolem

0

@kamilos1214 miałem dwa razy, da się przeżyć jak masz jakieś pytania to pisz.na priv

0

@SenoX tylko znajdź mi klub który weźmie jego pensje i da mu grać. Nasi na wypożyczeniach głównie ławę grzeją i tracą na wartości

14

Powinno być kilka opcji do zaznaczenia, bo jest więcej zbędnych zawodników. Dla mnie Ferran, Garcia out. No i jak Fati nic nie pokaże do końca sezonu to też elo.

0

Przed kontuzjami śmigał teraz jest cieniem samego siebie. Sprzedać bo póki jakiś jeleń się chce nabrać.

0

@AmigoBlancos z dobrego źródła wiem że Święcicki to wieśniak.jakich mało. Niby taki światowy, warszawka te sprawy a jak wróci do siebie na wieś to wielkie panisko zgrywa, a zapomniał skąd pochodzi. Teraz jest wysyp tych pseudo dziennikarzy, którzy pierdola głupoty a zgrywają sumienie narodu

0

@Luciano99 haha racja

1

Borek wysyłający swojego pręta jakiejś tajce gra teraz wielkiego obrońcę uczciwości i zasad. Ale się z niego hipokryta zrobił.

2

@Kondziubarca Dudek wydawał się normalnym gościem, a okazał się poyebem.

0

@Kessie baja munszen go wezmie

1

@sidi12843 teraz że świecą szukać takich skrzydłowych jak pedrito

3

@P33ck dzisiaj Napoli i powrót Sarriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?