dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam wrażenie jakby ten wynik z Nantes był ustawiony.
1
@Pawel13sz A o Panie nie zapytasz? Jest kilka kobiet na tym forum....chyba.
0
@clyde Kto jest do wyboru?
0
@usztafik Mam taką nadzieję.
0
@kuz Nic mi to nie daje. Ale to jest nieprzyjemne uczucie.
0
@Explode Tak próbowałem. Acustone też.Zobaczę co przyniesie noc jak będzie dalej problem to tak jak mówicie pójdę do lekarza.
0
@dasouzar11 Nie pomaga niestety.
0
@Azi To jest oczywiście ostateczność. Szukam innych rozwiązań.
0
Mam mały problem. Dzisiaj podczas pływania na basenie doznałem małej kontuzji. Mam zatkane uszy i nie słyszę dobrze. Czy ktoś z Was miał podobne schorzenie i jak sobie z tym poradził?
2
Stanowski mrugnij jak już masz dość.
0
To po tym programie lepiej Panie Korwin nie włączaj internetu.
1
@ranger3120 Pytanie ile było w peaku?
0
Nie oglądałem meczu. Proszę o rzetelną analizę ekspertów.
1
Każdy Wasz komentarz nt. Lewego powoduje banana na mojej twarzy.
2
@BART97 Nie mogę z tego komentarza :P
0
"Mamy niewiele,mamy 0:1". Oglądam mecz reprezentacji czy jaki ...
1
@fart Gudjohnsen synem Gudjohnsonna.
3
Krótko. Denerwuje mnie te gloryfikowanie Lewego. Wszyscy wiemy,że to Polak ale bez przesady.
0
@Tuc Lewego blokuje Salzburg.
0
@Dertinho Zgaduje Kowalski?
0
W przerwie poleci to:
0
@Azacca Z Bochum grał Neuer?
0
@Katalończyk 99 Jego teksty są nie do podrobienia.
1
@AmigoBlancos Lewy nie strzela.
0
@TheNekro94 : DDDDDD
3
Topka komentatorów według Was?
Dla mnie Wolski,Ćwiąkała,Twarowski.
1
@Azacca Halland nie jest potrzebny.
0
Z całym szacunkiem ale Pan Dariusz nie wie kiedy zejść ze sceny niepokonanym.
0
Jakże z przyjemnością ogląda się ten mecz w Austrii jak wczorajszą strzelaninę w Portugalii.
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem o czym piszesz.