0

Mam wrażenie jakby ten wynik z Nantes był ustawiony.

1

@Pawel13sz A o Panie nie zapytasz? Jest kilka kobiet na tym forum....chyba.

0

@clyde Kto jest do wyboru?

0

@usztafik Mam taką nadzieję.

0

@kuz Nic mi to nie daje. Ale to jest nieprzyjemne uczucie.

0

@Explode Tak próbowałem. Acustone też.Zobaczę co przyniesie noc jak będzie dalej problem to tak jak mówicie pójdę do lekarza.

0

@dasouzar11 Nie pomaga niestety.

0

@Azi To jest oczywiście ostateczność. Szukam innych rozwiązań.

0

Mam mały problem. Dzisiaj podczas pływania na basenie doznałem małej kontuzji. Mam zatkane uszy i nie słyszę dobrze. Czy ktoś z Was miał podobne schorzenie i jak sobie z tym poradził?

2

Stanowski mrugnij jak już masz dość.

0

To po tym programie lepiej Panie Korwin nie włączaj internetu.

1

@ranger3120 Pytanie ile było w peaku?

0

Nie oglądałem meczu. Proszę o rzetelną analizę ekspertów.

1

Każdy Wasz komentarz nt. Lewego powoduje banana na mojej twarzy.

2

@BART97 Nie mogę z tego komentarza :P

0

"Mamy niewiele,mamy 0:1". Oglądam mecz reprezentacji czy jaki ...

1

@fart Gudjohnsen synem Gudjohnsonna.

3

Krótko. Denerwuje mnie te gloryfikowanie Lewego. Wszyscy wiemy,że to Polak ale bez przesady.

0

@Tuc Lewego blokuje Salzburg.

0

@Dertinho Zgaduje Kowalski?

0

W przerwie poleci to:


0

@Azacca Z Bochum grał Neuer?

0

@Katalończyk 99 Jego teksty są nie do podrobienia.

1

@AmigoBlancos Lewy nie strzela.

0

@TheNekro94 : DDDDDD

3

Topka komentatorów według Was?
Dla mnie Wolski,Ćwiąkała,Twarowski.

1

@Azacca Halland nie jest potrzebny.

0

Z całym szacunkiem ale Pan Dariusz nie wie kiedy zejść ze sceny niepokonanym.

0

Jakże z przyjemnością ogląda się ten mecz w Austrii jak wczorajszą strzelaninę w Portugalii.

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem o czym piszesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?