dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Norkusik Nie jest chore :P Nadal może sobie kibicować komu chce. Jednych darzysz sympatią a drugich nie. Mam takie podejście na zasadzie Cristiano czy Messi.
1
@barcelonaLM Jak grał z Rogerem to zawsze chciałem żeby przegrał a że jest fanem Realu to dowiedziałem się z czasem.
0
@mekston Piłki mistrzowskie. Brawo Medvedev.
3
Porażka Madridisty zawsze cieszy.
2
@Hubsao Wpadnie po północy do KS i pokaże na szklankach.
0
@DonAndrzejos Dłużej nie chce oglądać Pana O.D w koszulce Barcy.
1
@Rust_Cohle Czy ktoś pamięta Lost? Diabli Nadali,Święty,Miodowe Lata. I podpinam się do kolegi wyżej Bajer w Bel Air
0
@gumaz Gdzie i kiedy transmisja?
0
@Bykunn Znam przypadki osób niezaszczepionych, które być może miały Covida i przeszły go bezobjawowo.
0
@Borneo Słyszałem,że ma dojść nawet do 150tyś.
0
Jak myślicie wprowadzą lockdown?
0
@Encore A nasi nauczą go genu przegrywu.
1
@taris Wolałbym Azpili zamiast Alby.Ale co ja tam mogę.
0
@Encore Dzik to Romuś.
0
@Rewolucja123 Ciebie to akurat nie dotyczy :D
1
@MesQueUnClub_87 Gratulacje. Zaczynałem z tego samego poziomu co Ty.Do Twojej wagi jeszcze mi troszkę brakuje.
1
@MesQueUnClub_87 Teraz nie wyobrażam sobie żeby nie pójść na piłkę albo basen. Najgorsze jest wyjście z mieszkania a potem już idzie. Potrzeba dyscypliny i samozaparcia.Efekty przyjdą ale nie po tygodniu.
0
Te postanowienia ludzi,że "biorę się za siebie" od nowego roku można włożyć między bajki. Jakiś czas temu pisałem,że na basenie jest pełno ludzi i odpadną po tygodniu. Tak też się stało.
0
@Onie W Biblii nie ma bezpośredniej wzmianki o dinozaurach.Jednak Biblia wymienia kilka grup stworzeń, do których mogły one należeć:
„Wielkie potwory morskie” (Rodzaju 1:21).
„Wszelkie inne poruszające się zwierzę ziemskie” (Rodzaju 1:25).
„Dzikie zwierzę ziemi” (Rodzaju 1:25).
0
@Encore Czyli oglądamy mecz Barcy.
1
@Hubsao Ja też:)) Cisnę dwa razy w tygodniu.
0
@Hubsao W zimie to chyba odpada.
0
@Hubsao Gdzie biegasz?
0
Punkty dla WU bardzo bliskie.
0
@zaiks Nie oglądałem tego serialu.
3
@Momals11 Nie,mam tyle przeciwciał,że organizm sam się broni i nawet jak miałem Covida to przeszedłem go bez objawowo.
2
Sędzia J.Moss w meczu MU-WU ma 51l i daje radę. Podejrzewam,że większość z nas miałaby zadyszkę po 15min.
0
@Pogba Chciałem uniknąć słowa Top :)
0
Nahorny & Twarowski w PL? Szukam słowa, aby opisać komentarz tych Panów.
1
@IronSanHybrid Skoro taki słaby MU to może West wywiezie punkty :D