dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 To działa w dwie strony :P
2
Ale po meczu jak Barca wygra to będzie słychać potężny huk czyli bardzo silny odgłos o niskim tonie, powstający np. przy upadku, uderzeniu, wystrzale, wybuchu, pracy silnika i pękających d.. fanów Realu i podszywek na tej stronie :D
0
@Barca1992 Strona padnie. Niech wygra lepszy. Nic nie zmieni to w moim życiu.
0
@Medium Nie umarł, on dalej leci...
0
@IronSanHybrid Chyba koledze chodziło o scenę zza półkami : P
0
@Medium Taak :D
8
@AdamaTraore Nie ma tej najlepszej.
5
Interstellar 7 raz.
Pozdrawiam fanów.
34
Pedri proszę Cię, wywieś jutro pranie.
1
@BulaKG Nie oglądaj. Polecam.
0
@Bogan Napisz co chcesz osiągnąć.
0
@Commando Klasyk to jednak klasyk. Benzema po odejściu Ronaldo jest topowym napastnikiem. Spójrz na jego statystyki. Ostatnio cały czas porażki z Madrytem. Pora to zmienić - młode wilczki nadchodzą.
0
@leomessi1710 "Niszczyła" słusznie zauważyłeś.
0
Żałuję, że Benzema nie zagra. Jak wygrywać to tylko w najmocniejszych składach. Potem będzie płacz, że w razie ewentualnego zwycięstwa Barcy przegrali bez najlepszej 9tki.
0
Ale meczycha się szykują: jutro Real, 3go
z Sevillą. Na nowo Barcelona rozbudziła we mnie chęć oglądania tak jak za czasów Pepa.
0
"Mówię młodym piłkarzom, żeby doceniali to, gdzie są, i dawali z siebie wszystko w każdym meczu".
Jest taki werset w Biblii: skoro uczysz drugiego, nie uczysz samego siebie?
0
@Jackazz Tak. 15 znaków.
1
Za pierwszym razem potrząsnęło mną. Za drugim trwało to tylko jeden dzień. Jestem szczęśliwy bo nie muszę się zaszczepić.
1
@Szreko To Twoje zdanie. Szanuję Twoją wypowiedź.
5
@fryteusz Szkoda to komentować.
16
Hans Zimmer - jego muzyka to jest po prostu poezja. Pozdrawiam wszystkich z LR.
0
@Woland10 Całe szczęście, że nie jesteś trenerem.
0
Mountains!!! 7 lat w godzinę.
0
@gumaz XDDDDDDD
1
@eydeem Tutaj masz najlepsze utwory wybrane. Cała przyjemność, że w tym chorym świecie, mogłem komuś sprawić uśmiech na twarzy.
1
@eydeem
16
Interstellar. Oglądam 6 raz i nie mam dość.
0
@AllBundy Stroje nie grają :D
0
@kuz Widać, kto oglądał HP :P
0
La Liga wraca na właściwe miejsce w europejskich pucharach. Mam nadzieję, że jutro Barcelona to potwierdzi.