0

@Jackazz Jakby było 1000zł to nie weszliby do licytacji.

0

Sory za spam. Niebiescy to wygrają :D

0

@clyde Zobaczymy, czy będziesz taka mądra przy 2 pytaniu :P

0

@Azazel_Pazuzu Dobre :P

0

@aldewir Nie kurzy to fakt. Ale jak zawiało to smrodek poszedł.

0

Cześć wszystkim. Teściowa zamówiła przyczepę oborniku bydlęcego. Ja jako kochany zięć podjęłem się tej gównianej roboty. Jeśli chcecie jakoś rozładować emocje po całym tygodniu ciężkiej pracy to polecam. Działeczka, świeże powietrze i można się odstresować :D

0

@kstyko Dziękuję (nie chciało mi się sprawdzać :D). Olbrychta wzięli chyba z natłoku meczów.

0

Kto komentuje mecz Szachtar - Atalanta? Tego się słuchać nie da. Gość ma takie wstawki, że nie wiem czy się śmiać czy płakać :P

1

@Comentateiro Dlatego napisałem, że dzisiaj. Za moment może różnie być. Pozdrawiam serdecznie.

1

@Comentateiro Na dzień dzisiejszy Bayern zmiecie Barcelonę. Tylko proszę bez inwektyw :D

0

@Katalończyk 99 Na początku, czyli kiedy? Teraz gorsze - zgadzam się w 100%.

0

@Matheu12 Dokładnie 6 lat temu :D

1

@Commando Podzielam twoje zdanie. Dzisiaj włączyłem z ciekawości.

2

Cześć. Nie wiem jak u was, ale dla mnie te kabarety schodzą na psy.

0

@TheNekro94 O tą chodzi co teraz komentuje mecz kobiecej siatki FRA- USA? Uszy krwawią.

0

@Guess Masz rację. Też jestem zdania, żeby oglądać na żywo, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto "życzliwie" cię poinformuje. Nie jestem pewny, czy dotrwam.

1

@Dankho94isback Bardzo dziękuję za odpowiedź.

0

Czy waszym zdaniem warto poświęcić się i wytrzmać do tej pierwszej, żeby obejrzeć El Classico?

1

@macio_944 Twoje ostatnie zdanie to sedno :D

0

@macio_944 Dobranoc. Pojechałeś.

1

Co zapamiętam z otwarcia? Balon i Celine Dion :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cześć wszystkim. Nie jest w moim typie Paulinka, ale w końcu pokazała swoje nogi. Jedyne do czego mogę się przyczepić: jej śmiech.
Pozdrawiam serdecznie :D

0

Witajcie. Kogo chcecie w finale? Z jednej strony Holandia - powtórka z RPA i magic touch Iniesty. Z drugiej Anglia, która gra ciężki futbol dla oka i jak dostaną się psim swędem do finału to będzie większa satysfakcja, jak Hiszpania pokaże gdzie jest ich miejsce :D

0

@PJ777 Z całym szacunkiem, ale dla p. Darka to jest ostatnie Euro

0

Jaki wynik obstawiacie? Dziękuję za każdą odpowiedź.

2

Najgorsza para komentatorów Euro. Jeden cały czas drze japę, a drugi gada głupoty :D A Waszym zdaniem?

0

Jestem ciekaw opinii. Czy Smoku nadaje się do komentowania tenisa?
Może zabrzmi jak banał , ale co mi tam ?
"Jak ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego".

0

@clyde Ja o tym wiem :D. Chodzi mi o to czy mogę to wysłać, czy mam czekać na papier. Dziękuję za odpowiedź.

0

Cześć. Nie mam papierowej wersji Pitów - 11 od pracodawcy. Są tylko dostępne na stronie. Czy mogę rozliczyć się z fiskusem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?