1

@AdrianFCB10 Brawo!!!

0

@Eklerek To jesteśmy zgodni.

0

No to jak Panowie i Panie. Na kogo liczycie?

0

Tylko opinia. Jak przeczytałem, że mecz o 21-ej ma komentować MŻ to chyba wyłącze dźwięk. Nie rozumiem dlaczego pcha się na siłę byłych piłkarzy na komentatorów.

1

@don'T.R.I.P.e I dobrze wyznajesz. Do tego szczypta soli, pieprzu i majeranek. Idealne połączenie.

0

@Borneo To sobie wyobraź porażkę w finale. Z jednej strony euforia a z drugiej... Moim zdaniem kto wygra mecz w niedzielę da nam odpowiedź kto zostanie mistrzem La Liga.

4

Moje skromne życzenie : Real poza burtą LM. A jak nie dziś to, żeby odpadli w drodze do finału. Pozdrawiam serdecznie wszystkich :D

0

@Pressinho Nie o tego Valverde mi chodziło, ale spoko :)

9

Bez spiny proszę. Valverde - Pan piłkarz.

0

Piękna sobota. Tylko teraz to nie ... ( wpiszcie co sobie chcecie :D).

0

@Fido66 Flick's triple is loading... :D

0

Wnioski po dzisiejszym meczu.
Anczelot to beton. Wirgiliusz niech zaakceptuje ofetę z Arabii. Mbipi wyrasta na leadera.

0

@Hosh Chciałem tak napisać, ale zmieniłem zdanie :)

1

Za 2 godziny mecz, więc taka rozkiminka :D Czy Atleti zostanie przekręcone przez pana z gwizdkiem?

21

Proszę zrobić porządek z tymi reklamami. Na telefonie przeglądanie serwisu to nie lada wyzwanie.

2

Polska - Słowacja eliminacje ME na TVP Sport. Mecz o 16:55.

0

Co za piękny wieczór. Kolacyjka z przyjaciółmi i na deser - porażka Wirgiliusza i spółki.

0

@adamek20151 Skręca mnie jak słyszę typa.

0

Nie mogę znieść komentarza Pana S.K. Pozdrawiam kumatych.

0

@BorzyKrzys Piękny track. Gratuluję pomysłu.

1

Najważniejsze, że jest Yamal i Raphinha.

1

@dzefrej234 Bardzo ładny avatar.

6

Cześć wszystkim. Morda mi się cieszy, jak dzisiaj znowu zobaczę w akcji walec Flicka. (dawno tak nie miałem, że czekasz na kolejne spotkanie). Pozdrawiam serdecznie.

0

Yamal. Bardzo cię proszę. Powtórz to w finale :D

1

Nie wiem jak wy drodzy użytkownicy La Rambli, ale ja nie mogę słuchać tego Żewłakowa.

0

Karma wróciła po nie podyktowanym karnym.

0

@SinMistico Przestraszył się szansy : P

0

@kubix05 Ile nasypało to raz. A potem nartosanki ( ta z kierownicą) i jazda na górkę :D

0

Ktoś poniżej pisał o stronniczym komentarzu. Czego się spodziewałeś po wszechwiedzącym Żewłakowie?

0

@PatrykBarca Powiedziałbym inaczej. Wchodzisz do sklepu i stówa znika :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?