dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdrianFCB10 Brawo!!!
0
@Eklerek To jesteśmy zgodni.
0
No to jak Panowie i Panie. Na kogo liczycie?
0
Tylko opinia. Jak przeczytałem, że mecz o 21-ej ma komentować MŻ to chyba wyłącze dźwięk. Nie rozumiem dlaczego pcha się na siłę byłych piłkarzy na komentatorów.
1
@don'T.R.I.P.e I dobrze wyznajesz. Do tego szczypta soli, pieprzu i majeranek. Idealne połączenie.
0
@Borneo To sobie wyobraź porażkę w finale. Z jednej strony euforia a z drugiej... Moim zdaniem kto wygra mecz w niedzielę da nam odpowiedź kto zostanie mistrzem La Liga.
4
Moje skromne życzenie : Real poza burtą LM. A jak nie dziś to, żeby odpadli w drodze do finału. Pozdrawiam serdecznie wszystkich :D
0
@Pressinho Nie o tego Valverde mi chodziło, ale spoko :)
9
Bez spiny proszę. Valverde - Pan piłkarz.
0
Piękna sobota. Tylko teraz to nie ... ( wpiszcie co sobie chcecie :D).
0
@Fido66 Flick's triple is loading... :D
0
Wnioski po dzisiejszym meczu.
Anczelot to beton. Wirgiliusz niech zaakceptuje ofetę z Arabii. Mbipi wyrasta na leadera.
0
@Hosh Chciałem tak napisać, ale zmieniłem zdanie :)
1
Za 2 godziny mecz, więc taka rozkiminka :D Czy Atleti zostanie przekręcone przez pana z gwizdkiem?
21
Proszę zrobić porządek z tymi reklamami. Na telefonie przeglądanie serwisu to nie lada wyzwanie.
2
Polska - Słowacja eliminacje ME na TVP Sport. Mecz o 16:55.
0
Co za piękny wieczór. Kolacyjka z przyjaciółmi i na deser - porażka Wirgiliusza i spółki.
0
@adamek20151 Skręca mnie jak słyszę typa.
0
Nie mogę znieść komentarza Pana S.K. Pozdrawiam kumatych.
0
@BorzyKrzys Piękny track. Gratuluję pomysłu.
1
Najważniejsze, że jest Yamal i Raphinha.
1
@dzefrej234 Bardzo ładny avatar.
6
Cześć wszystkim. Morda mi się cieszy, jak dzisiaj znowu zobaczę w akcji walec Flicka. (dawno tak nie miałem, że czekasz na kolejne spotkanie). Pozdrawiam serdecznie.
0
Yamal. Bardzo cię proszę. Powtórz to w finale :D
1
Nie wiem jak wy drodzy użytkownicy La Rambli, ale ja nie mogę słuchać tego Żewłakowa.
0
Karma wróciła po nie podyktowanym karnym.
0
@SinMistico Przestraszył się szansy : P
0
@kubix05 Ile nasypało to raz. A potem nartosanki ( ta z kierownicą) i jazda na górkę :D
0
Ktoś poniżej pisał o stronniczym komentarzu. Czego się spodziewałeś po wszechwiedzącym Żewłakowie?
0
@PatrykBarca Powiedziałbym inaczej. Wchodzisz do sklepu i stówa znika :))