directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DeXt3rVeB na pewno przy 250 km/ h zjeżdżał kiedy mógł na prawy pas…. Na pewno
0
@Stinger_ zrozumiałem, ale to o czym piszesz jest nieprawdą. Czy Isco w sevilli był świetny nie, a w Betisie jest. Czasami możemy robić wszystko o w naszej mocy, ale styl zespołu nam nie pasuje, może trener, albo pozycja
1
@DeXt3rVeB Przez całą autostradę?
0
@DeXt3rVeB a pan M. Która strona jechał, bo chyba nie zjeżdżał do prawej?
6
@DeXt3rVeB jechał 253 km/h, ponad 100 więcej niż dopuszczalne. Koniec tematu.
0
@chosenone problemem jest to, że oni sami nie odejdą, a młodzi nie mają odwagi im się postawić, więc możemy się z nimi jeszcze trochę męczyć
0
@Stinger_ jednak nie do końca tak to działa. Klub, trener często decydują
0
Fati na pewno w Monaco będzie czuł się świetnie. Pogoda, jachty, imprezki, celebryci, ale czy to dobry krok na odbudowę to nie jestem już taki przekonany
3
@Alex1995 to, że Tusk się wygłupił nie znaczy, że nic tam nie było, więc nie cieszyłbym się za wcześnie ;)
1
@BorzyKrzys to są te płatki śniegu? ;)
0
@escarabajo to nie raz czy raz, a może 2, dwie repki?
0
@kamiVeB skąd ta pewność?
1
@Luciano99 to nie czytam w takim razie Lucek
16
@Kondziu_FCB i w ogóle to świat wybuchnie, oddychaj
0
Przez Nawrockiego Pudzian był drugi w kulach!
2
@Bulbazaur17 ja trenowałem, ale zazwyczaj w pomocy grałem, raz jak stałem na bramce to palec wybiłem
2
@Alex1995 bez przesady, przecież to dzieciaki, nie mają pojęcia o co chodzi
2
@Kgorecki2500 obawiam się, że jakby Sławek został prezydentem to popadłby w alkoholizm ;)
2
@fart a i snusem poczęstuje i obroni w razie czego. Same plusy!
1
@Toretto jeśli jesteś uzależniony od niej na tyle, że nie możesz bez niej wytrzymać godziny, to tak, bo mózg nie pracuje trzeźwo tylko domaga się substancji. Choć oczywiście daleko temu do twardych narkotykow, to jasne
3
@Luciano99 czyli bardziej polecasz Mielno
4
@Danny Gaucho tak.nie.może.byc!!
5
@CLS63AMG o boże…
1
@CLS63AMG to czekaj aż dowiesz się co rozprowadzają kibole ;)
0
@Ghandi no ale akurat Grzegorz Braun nie ma żadnego problemu spalić flagi UE, żeby wzbudzać nienawiść i agresje. Gdzie kłamstwo?
2
@FcPortoFan1999 patrząc po twoich wyborach meczowych nie dziwię się tej opinii ;))
7
Nagle okazuje się ważniejsze od dobrego programu, kampanii, prezencji czy uczciwości jest to kto z kim pije piwo. Przecież oskarżanie Mentzena, że przez to wygra Trzaskowski jest absurdalne
0
Oby nie, fatalny kierunek dla niego
0
Isco i Gavi wracają do kadry. Świetna informacja. Mam nadzieję, że na mundialu środek pola Hiszpanii stworzą: Rodri, Pedri i Isco
6
@Jakchcesz im mniej tak przesiąkniętych jadem polityków tym lepiej, brawo Mentzen