directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VegetaPolska szlachetna bitka 70vs70 w sejmie
1
@Kgorecki2500 taa jego samodzielność pokazał Jaro 3 godziny temu
1
@Damian11 wszechświat wybuchnie czy co? xd
0
@GTBTP zależy w jakich kategoriach, dla dobra Polski razem z Tuskiem najgorszy
1
@GeneralXavi oni chcą się tylko pomodlić, wpuść ich
0
@Hosh wyślij mi 10000, a ja to załatwię dla ciebie
0
@addept to będziesz się z nim mijał w drzwiach jak rozumiem
1
@olejtm Donek to mu więcej przeszkodził niż pomógł
23
Byle Karol nie pomylił ustaw z ustawkami
1
@PatrychoO już ja cię znam…. Policzymy się jeszcze ;)
2
@JordiAlbion mogłoby dużo brudów na niego wyjść. Np. ja ostanio miałem sraczke po kabanosach, kto wie ilu ludzi w ten sposób załatwił
1
@zodiak_10 tam podobno jakiś kretyn dyktator wygrał, uważaj
0
@partymaker podobno od pół godziny głaszcze kota i wspomina coś o jakimś Donaldzie. Panie się troszkę nudzą, ale nie narzekają, bo niecodziennie można pobyć przy takim mężczyźnie
2
@Luciano99 Lucek 83% - to 2x40% + 3%
Przypadek? Tak
0
@partymaker Jarek wszystkie zgarnął
3
Komentarz usunięty
9
@Piotrek1993 wypraszam sobie.. będę leżeć
0
@michaleu a czy Polak mieszkający od 50 lat za granicą jest bardziej polski od Duńczyka mieszkającego od 10 lat w Polsce?
4
@Mns21 z gwiazd
1
@Criss18Barca i tak bez zdjęć przy urnie? Bez sensu
3
Panowie wydaje mi się, że to Karol wygra te wybory
0
Panowie wydaje mi się, że to Rafał wygra te wybory
0
@PuszkinFan a co jak się roztrzaskają po drodze?
2
Psg z tego finału to bardziej dojrzała wersja Barcy Flicka, mam nadzieję, że z czasem i rozwojem naszej młodzieży też właśnie tak to zacznie wyglądać jeśli chodzi o obronę i kontrolowanie meczu
4
@KamQiX makowiec na komendzie?
5
@fart ciekawostka extra2: to o 2 tryplety więcej niż Real Madryt
1
@blakkudium smutny koniec w zasadzie pięknego okresu
0
@Tarnowitz a ja myślę, że pójdzie do Anglii
4
@blakkudium heatmapa Lucka trochę za duża
0
@mekston a ja uważam, że jak wygra to doda jakieś 3% ;)