Dobrze, że Barcelona jest wyraźnie lepsza w tym sezonie od Realu, a nie tak jak w zeszłym sezonie, gdzie poza SPH było wszystko na styku, bo sędziowie znowu by nam narobili wała i nie było by Pucharu czy Mistrza.
@Azi Akurat sędzia główny zawsze dostaje najbardziej po dupie jak coś się odwali. Największa parodia jest taka, że ten sędzia z VAR przekręcił już nas kiedyś i to też z Interem.
Opadły już trochę emocje po meczu, ale poraz kolejny w meczu o duża stawkę Marciniak nie udźwignął tego. Rok temu Real-Bayern, a teraz to... Dalej jedzie na tym hype z świetnego meczu Francji z Argentyna w Finale MŚ. Gość nie powinien sędziować meczu Barcelony, bo co chwilę coś odwala.
Piękny byłby paradoks jakby PSG wygrało LM czego im nie życzę, ale odchodzi Mbappe najlepszy strzelec ich w historii i gość który pragnął wybrać te rozgrywki, a tutaj niespodzianka
@Mankind Szczerze? To on już nic nie musi. Pewnie będzie politykiem dalej, ale dochodzi do tego emerytura Prezydencka i kasy będzie miał dalej jak lodu.
@pt9 Barcelona powinna w tamtym czasie LM obronić. Odgwizdali jakąś niewidzialną rękę Toure. Tamten Bayern byśmy ograli z palcem w nosie. Twierdzenie, że zabrali nam to co dali rok wcześniej, to bzdurne myślenie, bo z Chelsea w pierwszym meczu to powinniśmy na spokojnie wygrać 2-0, ale oczywiście sędziowie musieli wrzucić swoje "5 groszy"
Jak wygramy w tym sezonie LM, to FIFA sobie będzie pluć w brodę, że aktualny triumfator i najlepszy klub na świecie nie gra w tych ich rozgrywkach, a gra Juventus czy Atletico kluby które też w tych rozgrywkach dawały ciała. Juventus nie przeszedł 1/16 a Atletico tradycyjnie nie dało rady Realowi, tym razem nie w Ćwierćfinale czy Półfinale, a w 1/8.
@Coutinho007@ShawnC Real też musi wygrać pozostałe mecze, a tutaj się już im przypisuje 9 pkt z pozostałymi przeciwnikami. @tbas My zawsze z Realem gramy o zwycięstwo. Tylko piszę, że oni muszą a my możemy sytuacja w lidze na to pozwala 4 pkt przewagi + bilans, bo oni nas nie ograją 0-4.
@BulaKG Real gra jutro o 14 z 7 drużyna w Lidze, więc wcale nie jest powiedziane, że wygrają wszystkie spotkania do końca sezonu. Jak jutro stracą punkty to sytuacja się zrobi komfortowa. My gramy z spadkowiczem, który nie ma nic do stracenia.
@Pedri16Future Nie ma największych szans. Gra w słabej lidze Francuskiej i wcale nie jest jedną nogą w Finale LM. Arsenal może ten dwumecz jeszcze wygrać.
Ciekawe kim Real wyjdzie w obronie na Klasyk? Przecież tego Mistrzostwa się nie da wypuścić. Rudiger, Alaba, Mendy kontuzjowani, Camavinga który może zagrać na LO też. Militao i Carvajala nie ma praktycznie od początku sezonu. Tak się kończy brak transferów. I wymagania Pereza z kosmosu LM i LL co sezon.
Co do Realu, to widać było frustrację, że poraz kolejny przegrali, to była 3 porażka w meczu o coś i 4 licząc towarzyski, ale to nie tłumaczy zachowania Belinghama, Viniciusa i reszty. W tamtym sezonie byli lepsi, to nic takiego nasi nie robili, a były też 3 porażki. Myślę, że jakby doszło do El Clasico w Finale LM wtedy dopiero były by cyrki i ból 4 liter.
0
Dobrze, że Barcelona jest wyraźnie lepsza w tym sezonie od Realu, a nie tak jak w zeszłym sezonie, gdzie poza SPH było wszystko na styku, bo sędziowie znowu by nam narobili wała i nie było by Pucharu czy Mistrza.
0
@GTBTP To niech skacze oby się tylko dziadek nie połamał.
0
@Azi Akurat sędzia główny zawsze dostaje najbardziej po dupie jak coś się odwali. Największa parodia jest taka, że ten sędzia z VAR przekręcił już nas kiedyś i to też z Interem.
7
Opadły już trochę emocje po meczu, ale poraz kolejny w meczu o duża stawkę Marciniak nie udźwignął tego. Rok temu Real-Bayern, a teraz to... Dalej jedzie na tym hype z świetnego meczu Francji z Argentyna w Finale MŚ. Gość nie powinien sędziować meczu Barcelony, bo co chwilę coś odwala.
1
@guciokuba Co robimy? BarcaTV się odzywała? Tutaj się wypowiadają ludzie postronni.
0
Piękny byłby paradoks jakby PSG wygrało LM czego im nie życzę, ale odchodzi Mbappe najlepszy strzelec ich w historii i gość który pragnął wybrać te rozgrywki, a tutaj niespodzianka
3
@Criss18Barca Chłopie co Ty porównujesz?
1
Zobaczymy w niedzielę.
0
@Faro Przynajmniej potrafi strzelać karne, a nie tak jak wasz Argentyńczyk, co się przewraca podczas karnego i strzela obiema nogami.
0
@Mankind Szczerze? To on już nic nie musi. Pewnie będzie politykiem dalej, ale dochodzi do tego emerytura Prezydencka i kasy będzie miał dalej jak lodu.
7
@pt9 Barcelona powinna w tamtym czasie LM obronić. Odgwizdali jakąś niewidzialną rękę Toure. Tamten Bayern byśmy ograli z palcem w nosie. Twierdzenie, że zabrali nam to co dali rok wcześniej, to bzdurne myślenie, bo z Chelsea w pierwszym meczu to powinniśmy na spokojnie wygrać 2-0, ale oczywiście sędziowie musieli wrzucić swoje "5 groszy"
2
Jak wygramy w tym sezonie LM, to FIFA sobie będzie pluć w brodę, że aktualny triumfator i najlepszy klub na świecie nie gra w tych ich rozgrywkach, a gra Juventus czy Atletico kluby które też w tych rozgrywkach dawały ciała. Juventus nie przeszedł 1/16 a Atletico tradycyjnie nie dało rady Realowi, tym razem nie w Ćwierćfinale czy Półfinale, a w 1/8.
0
@Pawlak1992 Skoro Real czekał na Decime 12 lat i po niej wygrywali LM masowo, to fajnie by było jakbyśmy po 10 latach czekania to powtórzyli.
18
Nie czułem takich nerwów od Finału LM z 2015.
0
@Culer9002 Wreszcie wygrał jakieś trofeum, bo jak na 32 lata i taką klasę to wstyd.
1
@Coutinho007 @ShawnC Real też musi wygrać pozostałe mecze, a tutaj się już im przypisuje 9 pkt z pozostałymi przeciwnikami. @tbas My zawsze z Realem gramy o zwycięstwo. Tylko piszę, że oni muszą a my możemy sytuacja w lidze na to pozwala 4 pkt przewagi + bilans, bo oni nas nie ograją 0-4.
0
@Danny Gaucho A Coman ma dopiero 29 lat. Może to jeszcze podśrubować. Muller już ostatni sezon w Bayernie.
0
@Torto Coś jak zawodniczki w tenisie za Wimbledon.
21
To Real ma się martwić, a nie my w najbliższy weekend remis im nic nie da. Oni muszą wygrać, a my możemy. Nasze zwycięstwo przypieczętuje Mistrza.
0
Jeśli Real dzisiaj przegra , to jesteśmy praktycznie Mistrzem i utrata go nie będzie możliwa.
0
@BulaKG Real gra jutro o 14 z 7 drużyna w Lidze, więc wcale nie jest powiedziane, że wygrają wszystkie spotkania do końca sezonu. Jak jutro stracą punkty to sytuacja się zrobi komfortowa. My gramy z spadkowiczem, który nie ma nic do stracenia.
0
@Pedri16Future Nie ma największych szans. Gra w słabej lidze Francuskiej i wcale nie jest jedną nogą w Finale LM. Arsenal może ten dwumecz jeszcze wygrać.
0
@Pedri16Future Salah nie ma najmniejszych szans, a Dembele też nie ma największych szans. Największe szanse mają zawodnicy Barcelony.
1
@Barca_Big_Moment Pierwsza kontuzja w PSG i końcówka drugiego jego sezonu tam. W PSG jest okazem zdrowia.
3
@norbi77 Czyli Benzema też powinien być oskarżony o doping.
0
Ciekawe kim Real wyjdzie w obronie na Klasyk? Przecież tego Mistrzostwa się nie da wypuścić. Rudiger, Alaba, Mendy kontuzjowani, Camavinga który może zagrać na LO też. Militao i Carvajala nie ma praktycznie od początku sezonu. Tak się kończy brak transferów. I wymagania Pereza z kosmosu LM i LL co sezon.
0
@Lucyffffer1922 Myślisz że wszyscy muzułmanie żyją według swojej religii? :)
0
Niezłe leki tam biorą. Szkoda w ogóle tego czytać.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Doświadczyli standardów takich jakie sami stosowali.
5
Co do Realu, to widać było frustrację, że poraz kolejny przegrali, to była 3 porażka w meczu o coś i 4 licząc towarzyski, ale to nie tłumaczy zachowania Belinghama, Viniciusa i reszty. W tamtym sezonie byli lepsi, to nic takiego nasi nie robili, a były też 3 porażki. Myślę, że jakby doszło do El Clasico w Finale LM wtedy dopiero były by cyrki i ból 4 liter.