Prezesem PZPN jest gość na miarę mojego sąsiada. Czegoś takiego jeszcze nie było, bo o ile ten w okularach za czasów Laty chlał, to teraz najważniejsza osoba w PZPnie chla.
Powoli będziemy wracać do smutnych czasów z lat 90 i końcówki 80 gdzie nie graliśmy na żadnych wielkich turniejach. Jak nie potrafimy ograć Finlandii to raczej na MŚ nie zagramy. Poza tym pokolenie się skończyło nie ma już Błaszczykowskiego, Glika, Grosika, Piszczka, Krychowiaka, Szczęsnego i innych. Niedługo nie będzie też Lewandowskiego. Dobrze że przez ostatnią dekadę graliśmy na każdym turnieju.
@Herato Czy ja wiem czy tak dłużej? Po odejściu do PSG miał 25 lat i tam gdzieś może 3 lata grał na poziomie, nie licząc oczywiście kontuzji. Od przynajmniej 3 lat jest poza wielkim graniem.
@tbas I jak tam krytyku Świątek żyjesz? Pogódź się z tym, że Iga była, jest i będzie w TOPie tenisa. To że jest 5 tego nie zmieni. Maszeruje po kolejny wielki szlem.
@comtedurgell Casillas grał prawie całą karierę w Realu i Kroos też grał długo. I jakoś zawsze byli szanowani. Niemiec sobie trochę szargał opinie ostatnim EURO i wejściami w Pedriego, ale też nie pasował charakterem do takich buców jak Ramos, Pepe, Vinicius, Casemiro czy Rudiger.
@GeraltzKatalonii A podobno Papież Franciszek był "bramkarzem" w klubach nocnych za młodu. Z pewnych rzeczy się wyrasta. Nie bronie Nawrockiego, ale za "łebka" głupot nie robił ten, co nie wychodził z domu.
@Kgorecki2500 Dzieli ich tylko 3 lata różnicy, a po tym zdjęciu widać jakby było z 15-20 lat różnicy. Albo Mentzen wygląda tak młodo, albo Nawrocki tak staro lub jedno i drugie.
Mentzen jakby był z PiSu czy KO, to już zostałby Prezydentem i nawet nie doszło by do drugiej tury, bo zarówno Trzaskowskiego jak i Nawrockiego zjadłby.
Dobrze, że Barcelona jest wyraźnie lepsza w tym sezonie od Realu, a nie tak jak w zeszłym sezonie, gdzie poza SPH było wszystko na styku, bo sędziowie znowu by nam narobili wała i nie było by Pucharu czy Mistrza.
5
Witamy w Barcelonie Joan.
3
@Coveta Albo kontrakt albo Mundial, to jest jego wybór.
1
@mekston Odwrotnie jest u nas.
2
@barcelonaLM Raczej szybki. Nadal by go rozjechał.
1
@aspr1me I to jest ręka Boga, a nie to co zrobił Maradona w 86.
0
Bardzo dobrze, że idzie do Monaco, może tam zrobi kariere. Szkoda, że taki talent został zmarnowany przez kontuzje.
1
Prezesem PZPN jest gość na miarę mojego sąsiada. Czegoś takiego jeszcze nie było, bo o ile ten w okularach za czasów Laty chlał, to teraz najważniejsza osoba w PZPnie chla.
4
Powoli będziemy wracać do smutnych czasów z lat 90 i końcówki 80 gdzie nie graliśmy na żadnych wielkich turniejach. Jak nie potrafimy ograć Finlandii to raczej na MŚ nie zagramy. Poza tym pokolenie się skończyło nie ma już Błaszczykowskiego, Glika, Grosika, Piszczka, Krychowiaka, Szczęsnego i innych. Niedługo nie będzie też Lewandowskiego. Dobrze że przez ostatnią dekadę graliśmy na każdym turnieju.
0
@VegetaPolska Skoro Lato czegoś takiego nie miał, to i tym bardziej Kulesza nie będzie miał żadnego wotum nieufności.
0
32 mln Euro za 2 lata gry. Bartomeu to był kretyn, że takie coś podpisywał.
1
@Janas11224 Ronaldo i Messi nie mieli tyle lat w 2016 roku. Poza tym w 2016 roku nie było LN.
0
@Sysia11 Nie. Niech zawsze wygrywa Hiszpania, a nie jakaś śmieszne Argentyna.
2
Sinner to raczej wygra.
2
@kacperowski20 W wieku Mbappe to już miał 4 Ballony, a Francuz zaraz będzie miał 27.
0
@gohan77 Juventus czeka 29 lat...
1
@Herato Czy ja wiem czy tak dłużej? Po odejściu do PSG miał 25 lat i tam gdzieś może 3 lata grał na poziomie, nie licząc oczywiście kontuzji. Od przynajmniej 3 lat jest poza wielkim graniem.
0
@Encore Nie musi być najlepszą i tak osiągnęła w cholerę i jeszcze bardzo dużo osiągnie.
1
@tbas I jak tam krytyku Świątek żyjesz? Pogódź się z tym, że Iga była, jest i będzie w TOPie tenisa. To że jest 5 tego nie zmieni. Maszeruje po kolejny wielki szlem.
26
Akurat do wolnych powinien być dopuszczany. Strzelał bramki w tym sezonie z trudnych pozycji.
2
@Jonyx Żadnej takiej sytuacji nie będzie, to samo było kiedyś z Viniciusem.
1
Ciekawe czy jak Trzaskowski znowu przegra w wyborach, to za 5 lat znowu będzie próbował. Moim zdaniem za 5 lat nie będzie miał kompletnych szans.
1
@comtedurgell Casillas grał prawie całą karierę w Realu i Kroos też grał długo. I jakoś zawsze byli szanowani. Niemiec sobie trochę szargał opinie ostatnim EURO i wejściami w Pedriego, ale też nie pasował charakterem do takich buców jak Ramos, Pepe, Vinicius, Casemiro czy Rudiger.
3
@GeraltzKatalonii A podobno Papież Franciszek był "bramkarzem" w klubach nocnych za młodu. Z pewnych rzeczy się wyrasta. Nie bronie Nawrockiego, ale za "łebka" głupot nie robił ten, co nie wychodził z domu.
0
@Kgorecki2500 Dzieli ich tylko 3 lata różnicy, a po tym zdjęciu widać jakby było z 15-20 lat różnicy. Albo Mentzen wygląda tak młodo, albo Nawrocki tak staro lub jedno i drugie.
2
@Hajny To niech patrzy, że ojca ma debila.
0
@GTBTP Właśnie, że zostałby i to z ogromną przewagą.
0
Mentzen jakby był z PiSu czy KO, to już zostałby Prezydentem i nawet nie doszło by do drugiej tury, bo zarówno Trzaskowskiego jak i Nawrockiego zjadłby.
4
@tbas A co mieliby klękać przed KO?
2
W końcu wypowiedź z klasą. Ciekawe jak sobie poradzi w Brazylii, to najsłabsza wersja Kanarków od wielu lat.
0
Dobrze, że Barcelona jest wyraźnie lepsza w tym sezonie od Realu, a nie tak jak w zeszłym sezonie, gdzie poza SPH było wszystko na styku, bo sędziowie znowu by nam narobili wała i nie było by Pucharu czy Mistrza.