0

@Jakchcesz 1939 ? Wypluj te słowa i módlmy się, żebyśmy nie byli świadkami choć pierwiastka tego.

0

Dobrze prawi sierżant Garcia ;) (z Zorro)

3

@VamosRakieta Zdrówka chłopie, trzymaj się. A rozkminiającym czym to się różni od grypy polecam ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=dzs0NfM1jBs profesjonalny materiał

1

@RIP_IABC Generalnie dobrze prawisz, piona. A speców od masek, testów, medycyny i hodowli jedwabników odsyłam do kanału na YT "Pod Mikroskopem" prowadzonego przez nerda medycznego i diagnostę laboratoryjnego.

0

Za każdy wybryk tego typu 30k euro kary albo najlepiej publiczna chłosta i problem z głowy.

0

Przeczytałem "prezent" zamiast "prezydent". Przypadek ? Nie sądzę...

0

@RomanHoffer Nie chcę bronić Korwina, ale facet ma Zespół Aspergera. Poczytajcie sobie o tym to zrozumiecie dlaczego tak się zachowuje i brakuje mu empatii. Są też zalety tego zaburzenia bo dzięki temu - swoją specyficzną osobowością - zwrócił na siebie uwagę ludzi i bez tego by mógł nie być tam gdzie jest. Co ciekawe Messi też to ma. Pokrótce: dziwactwa i zaburzenia empatii, ale również ponadprzeciętne zdolności intelektualne w często wąskich apektach, choć nie ma reguły. Takie osoby często są bezkonkurencyjne w swoich branżach, ale mają problemy z relacjami z innymi ludźmi. Znani z zespołem Aspergera oprócz Messiego to: Bill Gates, Tesla, Edison, Einstein, Mozart, Andersen, Hopkins, a wg pentagonu nawet Putin.

0

@pluszek Masz rację. Jednakże pierwszy raz od prawie 10 lat na tym forum pozwoliłem sobie wylać swój osobisty żal na gościa bo definitywnie na to zasłużył.

0

Bartomeu chodzi bez okularów, żeby czasem w michę nie dostać...

0

... nie dało się wcześniej go ściągnąć ?

2

@Maniek9444 Dobry troll. Chapeau bas.

0

@MichalZZZ Duda Kinga

0

Zbigniew Stonoga 118 wyroków uniewinniających

1

Ta remontada to był najlepszy mecz jaki oglądałem. Nie wierzyłem co się dzieje już przed bramką Roberto. A po bramce Roberto cały blok mnie usłyszał, a sąsiad w myślach szukał telefonu do psychiatry...

1

@TheNekro94 JWP(Łajzol & Kosi), Michał Szpak, Jacyków :D, Max Kolonko, Jerzy Zelnik(podałem mu piłkę jak grał w tenisa na wczasach w Serpelicach i dostałem autograf), Artur Boruc(wychowywał się na osiedlu ziomka i podawał nam obydwu grabę jak się witaliśmy, jakieś 25+ lat temu), Agnieszka Dygant, Kamil Nożyński(Kuba ze Ślepnąc Od Swiateł), Korwin(zadawałem mu pytanie na spotkaniu z KNP), Krzysztof Bosak, Tede(prawie wjechał rowerem w moją koleżankę która na chwilę weszła na ścieżkę rowerową z dzieciakami), Stonoga, Wujek Samo Zło (piona zbita)

0

@AnnaMarianna Lubię i spędzam. Jest możliwa pod warunkiem, że do laski nic nie mam i ona do mnie też nie. Moja najlepsza kumpela kompletnie nie jest w moim typie i w drugą stronę też.

0

Nie wiem czy Setien czyta takie rzeczy, ale to chyba próba uspania jego czujności ;)

0

@MichalZZZ Sherlock jest do rozkminy. Nie jest naiwny. A Wikingowie są bardzo mroczni i brutalni, ale jak w klimat wsiąkniesz to już nie odejdziesz. Polecam jeszcze Czarnobyl - to jest ultra sztos i tylko 5 odcinków. Ray Donovan pierwsze 4 sezony, nie ma zamuły. True Detective sezon 1 i 3 (niezależne od siebie).

0

@MichalZZZ Lekko podobna do Gomorry jest Suburra, tylko gangusy w Rzymie. Nie ma nudy, zajebisty montaż i uroki Rzymu. Jeśli lubisz emocje to 4 Blocks badaj, to taka niemiecka Gomorra. Tempo serialu wbija w fotel. Zapnij pasy. Następnie Zero Zero Zero - serial ostatnio wypuszczany przez HBO nakręcony przez twórców Gomorry. Są 2 odcinki na HBO GO. I jeśli jesteś dużym fanem Gomorry to zrobili film o Ciro Di Marzio o nazwie L'immortale / The Immortal. To tyle o podobnych serialach. Z mniej podobnych jest jeszcze coś ala rumuńska Gomorra czyli W cieniu. Czołowa produkcja HBO. Specyficzny serial, realistyczna gangsterka i można się pośmiać. Jeśli siądzie Ci ich poczucie humoru to wsiąkniesz momentalnie.

2

Było poczekać z tym newsem do Prima Aprilis.

7

W plebiscycie "Janusze Biznesu" Barca by chyba zajęła pierwsze miejsce :P

5

Sory redakcjo, ale news na poziomie pudelka :P

0

@coole trenerskiej LOL.

0

Tryplet z Xavi-Iniesta na ławcę sędziowskiej i mogę umierać.

0

@IMBALEO Bo to nie jest trener głodny sukcesu...

18

Za Guardioli takie słowa to była kurtuazja i szacunek dla przeciwnika. U Valverde jest strach i niepokój.

0

Z tych wypowiedzi wynika, że Valverde udaje przed nami, że panuje nad sytuacją. Bo co ma robić...

3

Neymar z rana jak śmietana

0

@Patriskos Mają. Podwyżka dla Valverde... :D

2

@monsterrize a Seba może to potwierdzić :D

Media