4

@Mario96w uważam, że ta panika i strach jest potrzebny. Uwierz mi, mieszkam w Niemczech i tutaj zero paniki, albo jakiegoś szacunku do tej choroby. Ludzie normalnie w grupach ponad 10 osobowych chodzą i niestety narażają przez to nie tylko siebie, ale również wszystkich innych. Zobacz, jak Chiny na to zareagowały, jakby to był naprawdę prawie koniec świata i przyniosło to efekty z ponad 80 tysięcy wykrytych chorób, 65 tysięcy zdrowych. Uważam, że bez jakiegoś zahamowania Europa sobie tak nie poradzi, bo u większości widać po prostu ignorancję. Mieszkam na wiosce i tutaj normalnie imprezy dalej organizowane itd. Dlatego dzisiaj przybyło tutaj kolejny tysiąc potwierdzonych przypadków. Jedyne plus jest taki, że nie ma tutaj tak wielkiej liczby zgonów, ale kwestia czasu, kiedy w szpitalach zabraknie miejsc tak jak we Włoszech

0

@ForcaMilosz no to Neymar będzie prawie za darmo :D

0

@matirix20 łatwa matematyka :D Neya sprzedaliśmy za 222 mln, a odkupimy go za 150 milionów. Czyli zarobiliśmy 70 mln. Dembele kosztował około 110 mln, czyli odejmujemy 70 od 110 i wychodzi cena z Dembele. Oczywiście nie biorąc Cou pod uwagę, jako zastępcę dla Neya tylko dla Iniesty. I nie bierzcie tego na poważnie, bo idiotą nie jestem :D

0

I wyjdzie, że Dembele kosztował tylko z 40 milionów, bo kupimy Neya o 70 milionów taniej

0

@Xwowrak już 84

1

@Veb1233 grałem i powiem ci, że trochę za łatwy. Zagrałem dwa sezony Barceloną i wygrało wszystko, nie przegrywając ani jednego meczu i miałem skład gigantyczny. Według mnie niewarte.

1

@tomono @kerouac @NeroTFP @Chaoss @Bykunn a śmierci z powodu koronawirusa? Jest w ogóle taka możliwość, że jest więcej niż podają media. Bo przed chwilą miał ciekawą rozmowę, w której druga osoba chciała mi wmówić, że nie ma takiej możliwości...

0

Tak czysto zgadując, jak myślicie, ile jest zakażonych w Polsce? Ponad tysiąc, jeszcze więcej, czy jednak dużo mniej?

3

@TheMugShot jeszcze Maicon i Lahm

1

@Hiacynk myślę, że Piszczek też był świetny w 2012/13

0

@TheMugShot Wawrzyniak miał taki

0

@takisobiektos 6 zgonów już ;)

0

@Piorun ja w Dolnej Saksonii, trochę mam do Saksonii :D

0

@Pablopicasso27 raczej fejk

1

@negreanu tak jest, choć pani Merkel już powiedziała, że jeśli wszystko będzie się tak dalej rozwijać to 70% populacji zachoruje. Tutaj mamy dopiero 6 martwych i są to dobre liczby, ale przewiduje się już teraz ponad 2500 chorych. Uważam to za strasznie nieodpowiedzialne, dokładnie jak to się zaczynało we Włoszech. Wszyscy mieli wysrane, a teraz płaczą

17

Mieszkam w Niemczech, dokładnie w Dolnej Saksonii. Od poniedziałku szkoły pozamykane, a ja przed chwilą dostałem wiadomość, że moi koledzy i koleżanki chcą jechać w sobotę na dyskotekę. Nawet pomijając fakt, że są to idioci, to według mnie najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że te dyskoteki jeszcze nie są zamknięte...

0

@Criss18Barca obawiam się, że nie tylko w ten weekend

1

@Katalończyk 99 tak też dostaniesz

0

@kewin teraz się w Niemczech zaczyna, już grają bez kibiców, a i szkoły odwołane od poniedziałku

1

@Outlook szczerze mówiąc, to do końca meczu zostało ponad 10 minut. Bramka Tello urwała skrzydła, przez co nie strzelili zwycięskiej

1

@pax czemu? Akurat tutaj liczyły by się wyniki z poprzedniego sezonu. Choć też jestem zdania, że za bardzo pokrzywdziło by to zespoły jak Benevento czy Liverpool (tutaj bym się cieszył)

3

@Fake69 Arabi, nie Anglicy

0

@BARCA_FOR_EVER dogrywka

0

@draxidox bo po prostu mądrze to robią, nie biegają, byle by biegać, tylko mądrze się przesuwają.

2

dzisiaj postanowiłem oglądać trzy minuty każdego meczu i zmieniać, jednak mało z obu meczów widać :D

1

@barcelonaLM jakbyśmy wygrali 1:0, też byśmy się tak nie zesrali. Jestem pewien

1

Neymar zmiana, bo samolot do Brazylii

0

@FafitFCB domestosem

3

@tomcias10 ale jest dużo dużo więcej

0

Jest pierwszy piłkarz zarażony koronawirusem. Jest nim Timo Hübers z Hannoveru 96

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?