chavez
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Mario96w uważam, że ta panika i strach jest potrzebny. Uwierz mi, mieszkam w Niemczech i tutaj zero paniki, albo jakiegoś szacunku do tej choroby. Ludzie normalnie w grupach ponad 10 osobowych chodzą i niestety narażają przez to nie tylko siebie, ale również wszystkich innych. Zobacz, jak Chiny na to zareagowały, jakby to był naprawdę prawie koniec świata i przyniosło to efekty z ponad 80 tysięcy wykrytych chorób, 65 tysięcy zdrowych. Uważam, że bez jakiegoś zahamowania Europa sobie tak nie poradzi, bo u większości widać po prostu ignorancję. Mieszkam na wiosce i tutaj normalnie imprezy dalej organizowane itd. Dlatego dzisiaj przybyło tutaj kolejny tysiąc potwierdzonych przypadków. Jedyne plus jest taki, że nie ma tutaj tak wielkiej liczby zgonów, ale kwestia czasu, kiedy w szpitalach zabraknie miejsc tak jak we Włoszech
0
@ForcaMilosz no to Neymar będzie prawie za darmo :D
0
@matirix20 łatwa matematyka :D Neya sprzedaliśmy za 222 mln, a odkupimy go za 150 milionów. Czyli zarobiliśmy 70 mln. Dembele kosztował około 110 mln, czyli odejmujemy 70 od 110 i wychodzi cena z Dembele. Oczywiście nie biorąc Cou pod uwagę, jako zastępcę dla Neya tylko dla Iniesty. I nie bierzcie tego na poważnie, bo idiotą nie jestem :D
0
I wyjdzie, że Dembele kosztował tylko z 40 milionów, bo kupimy Neya o 70 milionów taniej
0
@Xwowrak już 84
1
@Veb1233 grałem i powiem ci, że trochę za łatwy. Zagrałem dwa sezony Barceloną i wygrało wszystko, nie przegrywając ani jednego meczu i miałem skład gigantyczny. Według mnie niewarte.
1
@tomono @kerouac @NeroTFP @Chaoss @Bykunn a śmierci z powodu koronawirusa? Jest w ogóle taka możliwość, że jest więcej niż podają media. Bo przed chwilą miał ciekawą rozmowę, w której druga osoba chciała mi wmówić, że nie ma takiej możliwości...
0
Tak czysto zgadując, jak myślicie, ile jest zakażonych w Polsce? Ponad tysiąc, jeszcze więcej, czy jednak dużo mniej?
3
@TheMugShot jeszcze Maicon i Lahm
1
@Hiacynk myślę, że Piszczek też był świetny w 2012/13
0
@TheMugShot Wawrzyniak miał taki
0
@takisobiektos 6 zgonów już ;)
0
@Piorun ja w Dolnej Saksonii, trochę mam do Saksonii :D
0
@Pablopicasso27 raczej fejk
1
@negreanu tak jest, choć pani Merkel już powiedziała, że jeśli wszystko będzie się tak dalej rozwijać to 70% populacji zachoruje. Tutaj mamy dopiero 6 martwych i są to dobre liczby, ale przewiduje się już teraz ponad 2500 chorych. Uważam to za strasznie nieodpowiedzialne, dokładnie jak to się zaczynało we Włoszech. Wszyscy mieli wysrane, a teraz płaczą
17
Mieszkam w Niemczech, dokładnie w Dolnej Saksonii. Od poniedziałku szkoły pozamykane, a ja przed chwilą dostałem wiadomość, że moi koledzy i koleżanki chcą jechać w sobotę na dyskotekę. Nawet pomijając fakt, że są to idioci, to według mnie najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że te dyskoteki jeszcze nie są zamknięte...
0
@Criss18Barca obawiam się, że nie tylko w ten weekend
1
@Katalończyk 99 tak też dostaniesz
0
@kewin teraz się w Niemczech zaczyna, już grają bez kibiców, a i szkoły odwołane od poniedziałku
1
@Outlook szczerze mówiąc, to do końca meczu zostało ponad 10 minut. Bramka Tello urwała skrzydła, przez co nie strzelili zwycięskiej
1
@pax czemu? Akurat tutaj liczyły by się wyniki z poprzedniego sezonu. Choć też jestem zdania, że za bardzo pokrzywdziło by to zespoły jak Benevento czy Liverpool (tutaj bym się cieszył)
3
@Fake69 Arabi, nie Anglicy
0
@BARCA_FOR_EVER dogrywka
0
@draxidox bo po prostu mądrze to robią, nie biegają, byle by biegać, tylko mądrze się przesuwają.
2
dzisiaj postanowiłem oglądać trzy minuty każdego meczu i zmieniać, jednak mało z obu meczów widać :D
1
@barcelonaLM jakbyśmy wygrali 1:0, też byśmy się tak nie zesrali. Jestem pewien
1
Neymar zmiana, bo samolot do Brazylii
0
@FafitFCB domestosem
3
@tomcias10 ale jest dużo dużo więcej
0
Jest pierwszy piłkarz zarażony koronawirusem. Jest nim Timo Hübers z Hannoveru 96