chavez
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
27.04.2011 Real Madrid - FC Barcelona 0:2
Sergio Busquets -> Leo Messi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FranzMaurer nauczyciel nie widzi co uczeń ma na pulpicie, a FM’a można grać w okienku
0
proszę o walkę Big Jacka z Mini Majkiem, przecież to by się zapisało w historii MMA
1
@IronSanHybrid tutaj nawet nie ma co się zastanawiać :D
0
@Criss18Barca na dodatek rozgrywają se mecze towarzyskie :D
1
@bias https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/90870564_659646088192239_6796621759773671424_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=XbuDAEmCIowAX8_zeql&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=5d0e6d3a46bf6b54cc71936c088ccd8b&oe=5EA2B336
0
Nikt mi nie powie, że to gówno wzięło się z niczego...
5
@Mesi12 strawpoll i lecimy z tym :D
0
Wiadomo, że mistrzostwo Liverpoolowi zostanie przyznane, nawet jak nie dokończą sezonu. Pamiętam jak w styczniu się śmiano, że jedyną osobą, która może ich powstrzymać to Donald Trump. I jaki to jest zbieg okoliczności, że akurat teraz, gdy po tylu latach bez mistrzostwa, oni idą jak po swoje, pojawia się wirus, przez który przerwana zostaje liga i prawdopodobnie nie zostanie dokończona. Nie wierzę przypadki, po prostu jakiś Chińczyk z laboratorium w Wuhanie to kibic United i postanowił wypuścić to gówno w świat, tylko po to, żeby Liverpool nie zdobyło mistrzostwa.
1
@dominik127pl dzięki ziomek, że poprawiłeś mi humor podczas nocki
0
@Konias4318 lub Kimmich
0
@itmustbejoke chodzi o mecze ligowe :) co mimo wszystko jest świetnym wynikiem
1
@ViscaBarca123 Cherki i Ünüvar niesamowici w FM‘a, a ten drugi do wyciągnięcia za darmo
1
@Adamski69 w kosmos mam lecieć?
1
@BarcaInfo brakuje mi takich idealnych meczów Leo z białymi. W ostatnich latach bardziej Luisito kojarzy mi się ze świetnymi meczami przeciwko Realowi.
0
@Pawlak1992 nie wierzę. To nie może być przypadek. Oliver Giroud do Barcelony
0
@matirix20 takie same
0
@matirix20 są dwa edytory
3
@AmigoBlancos albo Ramosowi ;)
3
@Homeopata8989 i Jordi Alba
0
@Kubox masz mój głos
1
@MichalZZZ i robi ci to zabawę? Wszystko wygrywasz i nie musisz nic kombinować
1
@Hiacynk ja odczuwam, bo nie tracę pieniędzy na zakłady bukmacherskie :D
2
@NorbiTBOB potem pewnie wrócą do 2024
0
@Hiacynk to co ty robisz podczas wakacji, gdy nie ma mistrzostw? :D
0
@Colon więcej niż max.
0
@Geble pewnie o ekipę Friza chodziło
0
@bartek55559 kiedy 32 graczy się zarejestruje, pytanie tylko, ilu już mamy
0
@codemat i kiedy byśmy zaczynali?