0

dobra mecz przegrany

ale nie wieszajcie psow na pilkarzach?

i dlatego uwazam ze Pep dobrze mysli ze chce sprowadzic Cesca, gdyz Xavi nie coraz mlodszy...i co raz ciezej bedzie mu wytrzymac trudy calego sezonu na maksymalnych obrotach

0

nie moge czytac tych komentarzy, ilu tutaj jest sezonowcow, ciekawe odkad kibicujecie Barcelonie?

Valdes sie potknal...to juz trzeba go kopnac...

taka nasza Polska tradycja...jak zle to tylko sie pastwi nad nimi

ludzie ogarnijcie troche

Ibra jeszcze na poczatku zle...a potem strzelil i wypisujcie tutaj Ibra Ibra wow wow no ja pieprze...zastanowcie sie co piszecie...

wy tylko czekacie by dokopac hehe

i wy co nie ktorzy nazywacie sie kibicami? chyba od tamtego sezonu, ja mimo 20 lat na karu, pamietam Barcelone od lat 1998, pamietam te ciagle porazki, rzady Gasparta, transfery za wielkie pieniadze,, Rochembacka itp

ludzie ogranijcie sie.

0

ostatnio cos modne sie zrobilo tutaj tylko ciagle narzekac na Ibre

0

a tak narzekaliscie po co nam srodkowi obroncy, wlasnie jak sa takie sytuacje sa potrzebni!

podczas letniego okienka trzeba kupic koniecznie prawego obronce!

0

jeszcze pare miesiecy temu narzekali co nie ktorzy tutaj forumowicze po co nam kolejny srodkowy obronca, i teraz to wychodzi po co, mamy szczescie ze mamy tyle srodkowych!

koniecznie w lato trzeba kupic prawego obronce!

0

ogladajac dzis mecz Chelsea z Arsenalem, potwierdza sie ze dzieciaki Wegnera spalaja sie w takich meczach, gre niby prowadzili, a co do czego wyjezdzaja z niczym.

Tak jak wczesniej pisalem Arsenal bedzie mial wielkie wtrudnosci zdobyc mistrzostwo Angli.

0

ciekawe czy Madryckie gazety beda pisac ze sędziowie nam pomagaja...hmmm

tak pomogli Getafe i na nic sie to zdalo...

0

sędzia dzisiaj zbytnio się nie popisał ;/

bardzo fajna gra Milito, kolejny raz Abidal fajnie zagral, Marquez tez juz dobrze gra

0

no to Pep mnie zaskoczyl,

dawno Keita i Toure nie grali razem ze soba, ale dobrze dzis Yaya i Milito zagra.

0

podczas letniego okienka trzeba koniecznie kupić prawego obrońce

mowiłem już o tym rok temu, Alves musi miec zmiennika

0

Valdes dojrzal, jest naprawde świetnym bramkarzem. Świetnie gra na przedpolu, dobrze odgrywa role ostatniego obronce. Ma refleks. Nie bo sie ryzyka.

Pamietacie swietne mecze z Chelsea w jego wykonaniu. Ile on nam wybronil meczow. Chocby ostatni mecz z Tenerife gdyby nie jego swietne interwencje w pierwszych 30minutach to przegrywalibysmy i moglby sie inaczej mecz potoczyc. Jest zawsze skoncentrowany. A ze nie kiedy zdarzaja mu sie wpadki to kazdemu sie to zdarza.

Ja uwazam Vicora za bardzo dobrego bramkarza. Drugiego w Hiszpani!

Kilka lat temu moze slabiej gral, ale teraz uwazam go za ostoje druzyny. Na kilka mamy obsadzona pozycje bramkarza.

0

Kolejny dobry mecz Erica Abidala.

Valdes pewny punkt naszej drużyny!

0

suchy co Ty gadasz

a co Messi dzis pokazal?

ile strat?

ile za duzo sie kiwal?

Ibra dobrze gral, próbuje wychodzic do pilki

0

czemu nie krytykujecie Messiego?

Ibre i Henrego tak a Messi dzis wspaniale gra?

0

jestem ciekawy czy teraz tutaj zostanie Messi skrytykowany

za to że stracil dwa razy piłke w srodku

0

Valdes od tamtego sezonu jest pewny!

0

jak ja widze te narzekanie to mnie cos strzela

krytykanci sami

Ibra beee

Ibra grac nie umi wedlug co nie ktorych

no kurwa mac nie wytrzymuje juz

jak cos juz nie idzie to juz szukacie winnych wsrod pilkarzy

0

Valdes zaś klase pokazuje!

0

zaś narzekacie, to jest ta cecha Polaków, zawsze wam coś nie pasuje

a to dziś Ibra źle gra, jeszcze jak strzelilł gola Realowi to byl lubiany, kochany a dziś słabiej gra i już źle

Henry też zły, a jak w tamtym sezonie świetnie gral to nikt nie narzekał

ale to takie Polskie komu dokopać.

ciagle zle nie dobrze, wygrywamy 6-0 to źle bo za malo goli strzelamy, wygrywamy 2-0 zle

ciagle zle i zle

0

http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=44

tutaj macie po polsku nie z public sport.

0

no to kurwa po transmisji.

ja pierdole co za debile rozsylaja linki.

takie lenie z was. nie chce wam sie wejsc na soccer-live.pl i zanlezc ja pierdole szkoda slow.

0

mam nadzieje że chłopaki dziś zagraja tak jak w drugiej połowie z Sevilla ostatnio plus lepsza skutecznosc. Mam nadzieje ze sa podrazeni..!

Iniesta poprowadz nas do zwyciestwa!

0

dzis Ibra nic wielkiego nie pokazal. Za duzo cuduje, szuka jakis super podan piętka itp. Zamiast najlatwiej podac.

Dzieki Barca za piekna druga polowe. Czemu tak nie gracie zawsze, tylko ostatnio wam sie zdarza na pol gwizdka grac. Jak trzeba sie starac to pokazujecie to z Realem, Interem i dzis druga polowa z Sevilla.

0

huj szkoda ze nie przeslismy dalej.

Ale chcialbym widziec Barca tak grajaca jak w drugiej polowie w nastepnych meczach, pelna ambicja zaangazowanie!

Puyol pieknie zagral. Prawdziwe serce druzyny.

Coz mielismy dzis troche pecha, ale sami sobie u siebie zapracowalismy na porazke. Ibra dzis nie widoczny. Bez odbioru.

0

bojan bardzo slabo sobie radzi na szpicy, moze lepiej zeby gral na skrzydle,

0

mecz dobry ale bez szału ;]

mam nadzieje za jak Yaya Toure wroci z PNA, to zastapi Sergio Busquetsa

Sergio nie kiedy popelnia glupie bledy, za duzo sie kiwa

trzeba wzmocnic prawa obrone to konieczne

Alves troche obnizyl loty

Valdes kolejny dobry mecz, pewny punkt druzyny

0

widzieliscie no look pass Thiago? nie zle to zrobil ;D

0

i dlatego jest potrzebny zmiennik, Xavi nie jest coraz młodszy tylko coraz starszy,nie wytrzyma kolejnych sezonow grajac tyle meczy, Cesc Fabregas to powinien byc jego nastepca...

ale ciezko bedzie go wyciagnac z Arsenalu, ogladajac ostatnio mecz Arsenalu z Aston Villa widac ze dla Cesca Arsenal bardzo duzo znaczy, mozna powiedziec ze napewno wiecej niz Barcelona...kto widzial jak sie zachowal po strzelonym golu z wolnego to wie o co chodzi...

nie wiem czy dobrze widzialem ale wydawalo mi sie jakby mu lzy poszly...ale moze mi sie wydawalo...

Silnie jest zwiazany z Arsenalem i tam na niego wszyscy licza, tam mu dali szanse, jedyna nadzieje to ze Arsenal nic nie wygra w tym sezonie(kontuzje moga w tym przeszkodzic Van Persie nie gra, teraz Cesc, Bednter tez nie graja i oczywiscie ich psychika czy wrescie beda potrafic cos wygrac Ci mlodzi ludzie ktorzy napewno sa glodni zwyciestw)

0

Fabregas się przyda. Gdyż Xavi nie da rade grać cały czas na jednym bardzo dobrym poziomie, widać po nim lekkie zmęczenie. Iniesta łapie często kontuzje mięsniowe.

0

rok 2009 był dla nas świetny

teraz trzeba sie skupić na lidze i lidze mistrzów, to powinny być priorytety dla klubu.

Takiego roku bedzie bardzo ciezko powtorzyc.

Ja dziekuje Laporcie gdyż od jego przyjscia Barcelona poszło do przodu,

pamietam dobrze czasy za Gasparta, kupywanie zawodnikow za duze kwoty nie adekwatne do ich umiejetnosci.

Pamietam te słaby sezony gdy Barca zajmowała z trudem 4 miejsce.

Teraz musza nasi odpoczac i mam nadzieje ze nadal maja wielka ochote wygrywac!

Przydaloby sie kupic Fabregasa, widac po Xavim zmeczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?