0

Valdes wedlug mnie jest jednym z najlepszych bramkarzy na swiecie, a ze nie kiedy ma wpadki to kazdym najlepszym sie zdarza. I mam nadzieje ze jeszcze pare lat bedzie bronil w bramce barcy.

Teraz jego wpadki nie maja wiekszego znaczenia. Pamietam jego swietne interwnecje w polfinale z Chelsea. On tam byl najlepszym zawodnikiem meczu!

0

ladna interwencja Valdka ;D

0

ja czekam na gola Ibry.

Asysta,cofa sie po pilke, dobrze ja zastawia.

0

Ibra pokazuje w Barcelonie caly swoj potencjal.Strzela,asystuje.

Czekam na jego gola. Mam nadzieje ze Abidal strzeli ;D

0

Abidal koeljny dobry mecz. Widac ze rywalizacja z Maxwellem mu pomogla.

0

Abidal koeljny dobry mecz. Widac ze rywalizacja z Maxwellem mu pomogla.

0

ja mam nadzieje ze w zimie lewe skrzydlo bedzie wzmocnione.

Ribery,Silva,Robinho chcialbym zobaczyc kogos z nich w koszule Barcelony.

Cieszy mnie forma Abidala.

0

a ja powiem tak.

Iniesta nie jest skrzydłowym!

niech Pep to wreszcie zrozumi, jego miejsce jest obok Xaviego i Toure.

Niech Pep kupi na lewe skrzydlo Silve albo Robinho.

0

a kto wejdzie w drugiej polowie?

ulubieniec Pepa Keita, a Yaya zas bedzie siedzial...nie zdziwie sie jesli bedzie chcial odejsc

0

kurwa mac!

nie rozumiem dlaczego nie gra Yaya!!

przeciez w styczniu wyjezdza na PNA

zamiast mu teraz dac pograc...to wogule nie grywa!

jest jednym z najlepszych na swiecie DP!

0

mi muli na Canal Sport

a mam 2mb a dochodzi mi max do 30 ;/

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/85361

0

ma ktos linka do polskiej transmisji?

0

ja powiem tak

Iniesta musi wrocic do srodka pomocy!

a w ataku grac Ibra Messi i Henry/Pedro

0

Abidal dla mnie dzisiaj rozegral świetny mecz. Widać ze przyjscie Maxwella tylko go zmobilizowala go do swietnej gry! Podstawowa formacja obronna to Alves Puyol Pique Abidal.

Przydaloby sie go kupic na prawa obrone

0

ma ktoś bramke Ibry z polskim komenatarzem(Leszek Orłowski wymiata)

0

dziś swietnie zagrali Abidal i Puyol! miejsce Iniesty jest w srodku obok Xaviego!

0

Puyol!!! Lwie serce!!! najlepszy zawodnik w meczu!!!!!!!!!!!

0

Puyol jest mistrzem!!!

0

trzeba zagrac teraz pod Diarra. On juz ma zolta kartke.

0

trzeba zagrac teraz pod Diarra. On juz ma zolta kartke.

0

no fajny mecz.

podoba mi sie gra Abidala, przyjscie Maxwella pomogło mu.

Pedro bardzo dobry mecz.

Ładne zachowanie Eto'o :)

na zawsze bedzie wielkim zawodnikiem Barcelony!

Eto'o wielki człowiek! Widac ze jest szanowany w Barcelonie!Bardzo lubiany

0

no fajny mecz.

podoba mi sie gra Abidala, przyjscie Maxwella pomogło mu.

Pedro bardzo dobry mecz.

Ładne zachowanie Eto'o :)

na zawsze bedzie wielkim zawodnikiem Barcelony!

Eto'o wielki człowiek! Widac ze jest szanowany w Barcelonie!Bardzo lubiany

0

Dymytro nie jest szybki ;/

ale ma dobre przezuty.

Kolejny dobry mecz Valdesa!

Maxwell bardzo ofensywnie dzis gral, ladnie sie podlaczal.

Iniesta takze bardzo dobrze.

Busquets dobry mecz.

Keita swietny mecz.

Obrona musi grac bardziej skoncentrowana.

0

nie podoba wam sie gra Zlatana

to co powiecie o Eto'o, zero sytuacji

spokojnie dajcie czas Zlatanowi

ja nie jestem zwolenikiem Zlatana

jak my slabo gralismy?to co Inter gral?

0

do Flyemirates

czemu uwazasz ze Zlatan to nie wypal?po paru meczach?

a przed chwila sie rzucales do ludzi ze po jednym meczu juz chca sprzedac Henrego...

0

jackcyl Moderacja

do dupy z taką grą. Real ich rozjedzie. wkur... siena taką grę

co z Ciebie za kibic?

czyzby kibic sukcesu?

spokojnie, to sa pierwsze mecze,

nie przegralismy zadnego meczu...a dla Ciebie to porazka...to kurwa badz kibicem Realu i podniecaj sie ich gra ;|

0

ale teraz Inter nie moze wyjsc z wlasnego pola...

brakuje nam dzis ostatniego podania.

0

ja nie uwazam ze sprzedac, ale miec zmiennika dobrego za Henrego...bo on juz mlodszy nie bedzie.

0

trzeba sie w zimie a najpozniej w lecie rozejrzec za nastepca Henrego

ja bym widzial Davida Silve z Valenci.

Ja uwazam ze mecz nie jest zły.

Nie wymagajcie od nich super gry. To sa pierwsze mecze.

Co nie ktorzy chca tylko caly czas wysokich zwyciestw, pieknej gry.

Dajmy czas. Przeciez Barca gra pilka, gra kombinacyjnie, nie gra dlugimi pilkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?