0

widze ze ciagle jest nagonka na Ibrahimovica, jak szybko ludzie zapominaja co zrobil w tym sezonie, jesli sie nie myle otworzyl chyba wyniki w okolo 10 spotkaniach,

strzela, asystuje

wielu ludzi boli to ze za taka kase przyszedl to raz a dwa ze Eto'o za niego poszedl do Interu

a co do Bojana,hmmm chlopak robi duzo wiatru, szybki jest

ale w waznych meczach nic wielkiego nie pokazywal, ale jest jeszcze mlody

moze sobie pluc na Ibrahimovica a on i tak zostanie na nastepny sezon, jego minus jest taki ze jest malo dynamiczny, bardzo stateczny

nie biega, nie szarpie

przyszly sezon to musza nadejsc wzmocnienia!

raz prawy obronca ( Alves musi miec zmiennika, widzialbym kogos na zmiane kto ma dobra wrzutke, bo balony Alvesa czesto mnie irytuja)

dwa to lewy skrzydlowy(Silva)

trzy napastnik jakis

PS. Pep sie troche juz gubi, ale to dobrze ze w tym sezonie po dupie dostal, dostal pstryczek w polfinale LM, mam nadzieje ze cos go nauczy

boli mnie bardzo jego przywiazanie do Keity ;/ tylko Keita i Keita

a Yaya Toure? swietny zawodnik, zgadza sie na gre w srodku obrony itp nie marudzi ale nie ma pewnego miejsca, Keita gra piach po kontuzji i to taki pozadny

0

dobra ochlonolem juz troche

chociaz zle mi jest ;/ zal

ale mam nadzieje ze ten sezon bedzie nauczka dla Pepa

transfery to podstawa!

sezon sie zbliza ku koncowi, szczerze mowiac jeden zawodnik mnie nie zawiodl Valdes!

Pique pokazuje ze na wiele lat mamy stopera.

0

bylo milo ale sie skonczylo...

moge pochwalic dzisiaj Pique, walczyl, zagrzewal do walki

a reszta czlapala sobie

0

i co wasz Bojanek zrobil?

taka setka

ehh szkoda gadac

ale Bojanek wedlug wielu jest swietny

przegralismy przez pewnosc Pepa i jego dziwne decyzje .

0

jak dla mnie wszyscy zawiedli w tym dwumeczu

jedynie Valdes nie zawiodl mnie

zgubilo ich to samo co bylo z Ryjkiem, dlugie posiadanie pilki i nie bylo bramek.

0

narzekacie na Ibre

a Messi hu...gra...wiele strat chce kiwnac wszystkich

0

trzeba sie pogodzic. finalu nie ma.

lepiej niech wygraja mistrza na pocieszenie.

powiem tak nie widze u co nie ktorych naszych graczy checi wygrania meczu.

0

w tym roku finalu nie bedzie.

0

to jest to samo co z Chelsea

nie ma szans na final.

0

mam dejavu

mecz z Chelsea mi sie przypomina ;/

bedzie bardzo ciezko, Mourinho to stary lis

watpie w awans, jedyna nadzieja ze gracze Interu sie zmecza a sie zmecza...

0

odwalcie sie od Ibry

mowie wam ciezko bedzie nam wygrac 2-0

0

powiem wam tak bedzie bardzo ciezko///chociaz gramy przeciwko 10

0

wierze ze przejdziemy

nie rozumiem jednej rzeczy po co Pep kombinuje ze skladem i szuka nowych pozycji zawodnikom, beknie za to

przeraza mnie kombinowanie w waznych meczach, moze probowac w mniej waznych meczach ale nie kurde najwazniejszych

kazdy ma swoja pozycje a nie wymyslajmy zawodnikom nowych ehhh

Pep chyba czuje sie zbyt pewnie siebie

0

mushi25

Pep przejedzie sie wkoncu na stawianu na Keite.

co on ma do Toure?

przeciez Yaya nie narzekal jak musial grac na srodku obrony, a jak dobrze pamietam to chyba Keita odmowil zagrania na lewej obronie,

jesli nie zagra Yaya Pep u mine duzo straci,

mam nadzieje ze nie bedzie szalal zas i nie na atak Maxwella itp

pomysly ma czasem chybione :|

0

w srode zagrac ma Yaya Toure! to bedzie klucz do zwyciestwa!

w srodku Xavi Sergio Yaya, precz z Keita

jesli nie wystawi Toure Pep...to mnie zawiedzie bardzo...;/

Yaya jest potrzebny w srodku twardy, bezkompromisowy, potrafiacy wlaczyc sie do ofensywy, majacy strzal mocny,

Yaya musi zagrac,,,,

0

a ja powiem tak stac naszych na awans na final, ale pod jednym warunkiem Yaya Toure musi zagrac od poczatku, Pep wystaw go!

lubie ogladac Yaya Toure jak gra, pamietam jak mi zaimponowal na MS 2006, Yaya musi zagrac, strzeli gola zza pola karnego

0

ja póki piłka w grze do końca wierze w awans do finalu,

mam nadzieje ze Pep nie bedzie kombinowal ze skladem i wystawi najbardziej optymalny

Valdes-Alves Pique Milito Abidal-Toure Xavi Sergio-Pedro Ibra Messi

Toure musi zagrac!

koniec kombinowania, sa w stanie pokonac Inter.

Inter we wtorek zachowal sie jak prawdziwy bokser, swietnie nas wypunktowal, prostymi sposobami, czasami mi brakuje w Barcelonie tego

Prosty sposob jest najlepszy.

0

dla mnie Yaya Toure musi zagrac w srode z Interem!

jesli nie zagra to bede mega wkurzony...;/

Yaya fajnie gra.

0

ktos tutaj dobrze potrzeba transferow

to przypomina uzupelnieni skladu po wygraniu LM w 2006 i sie moze podobnie skonczyc

nie mamy lewego skrzydla(Henrego juz nie ma), nie mamy napastnika(Bojanowi nie ufa Pep)

Pep musi ogarnac sytuacje

jesli zas bedzie dawal na lewy atak Maxwella Pique w srodku ataku zamiast Ibry, to nie pociagniemy daleko

nie chce powtorki 2006 roku

0

ja nie rozumiem jednego tutaj

byl okres ciaglych nagonek na Ibrahimovica

a teraz Messi z Espanyolem slabo, z Interem slabo

i nie ma nagonki na niego

Pep sie pogubil, Pique i Maxwell na ataku to potwierdzenie tego ze Pep nie ufa Bojanowi i Henremu

musi sie ogarnac, w jeden tydzien moze szybko przegrac,

i za pare dni tutaj wiekszosc kibicow bedzie na nim psy wieszac,

ja mam nadzieje ze Pep sobie poradzi.

0

cos dzis upadlo...

tak mi sie wydaje...Pep sie pogubil...

Pique i Maxwell na ataku? nie rozumiem

a Messi? ciagle sie kiwa i traci...

Pedro cos gra.

0

ja sie kurde pytam co robi w ataku Pique i Maxwell?

mieli sytuacje oni i nie strzelili

0

nie rozumiem Pepa ostatnim czasy, wystawianie Maxwella w ataku wtf?

nie mamy napastnikow?

szkoda gadac

wierze ze strzelimy gola.

Pep za duzo kombinuje ze skladem w waznych momentach.

0

juz sa oznaki kibicow sukcesu...

ehhh szkoda gadac

nie cale 30minut zostalo.

Obrona cos dzisiaj sobie nie radzi.

0

haha

jak mnie smiesza te komentarze

przegramy wszystko...itp

ja pierdo...ludzie ogarnijcie sie

0

Messi zas skryty, nic nie gra wielkiego

Alves to od dawno bylo wiadomo ze jego wrzutki nie sa super,

widzialbym na zmiennika Alvesa Rafinhe

jest druga polowa Ibra cos strzeli.

0

jest nauczka ;]

mam nadzieje ze ten mecz oduczy Pepa eksperymentowac

obrona musi byc jedna Alves Pique Puyol Abidal

atak Messi Ibra Pedro

;/ nie wiem co Pep mam do Toure, ale zawsze go zdejmuje kolo 60 minuty

szkoda meczu;/

0

mam nadzieje ze to ostatni raz bedzie

ze Pep kombinuje ze skladem

daje Maxwella do ataku

po co kombinuje ;/

srodek obrony Pique Puyol Prawa obrona Alves Lewa Abidal

srodek Toure Xavi Busquets atak srodek Ibra Prawe skrzydlo Messi i Lewe Pedro

ave

0

ja mowie to co widze, Alves nie gral swietnych zawodow, czesto przymykam oko na jego niecelne wrzutki

Maxwell to dorby rezerwowy.

0

Maxwell slaby w defensywie, slaby w ofensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?