0

Puyol cos ostatnio slabiej gra...

napewno wejdzie Iniesta Busquets i moze ktos z dwojki Pedro albo Maxwell

offtop

Arsenal przegrywa z Standartd Liege juz 2-0

szansa na Cesca sie zwieksza hehe

0

Pique z Czygrynskym stworza duet na wiele lat.

Pigue swietny obronca.

Alves ladnie gra dzis. Zlatan stara sie. Henry cos slabo...

0

a ja powiem na lewe skrzydło tylko David Silva!

on jest nam potrzebny.

0

powiem wam ze Maxwell mi imponuje w wejsciach ofensywnych :)

taki drugi Dani Alves tylko z lewej strony :)

mam nadzieje ze bedzie gral :)

0

masz racje on nie moze grac samolubnie, on o tym dobrze wie ze jak bedzie gral samolubnie to moze sie zle skonczyc dla niego,

0

dla mnie dobrze gra Ibra.

Widze ze duzo biega, podaje. Gra inaczej niz w Interze.

0

świetny filmik z bramkami...aż łezka się pojawiła...

dla mnie wielki gracz!

Nigdy nie zapomnę jego.

Dziękuje za 2 bramki w finałach LM i za resztę! byłeś, jesteś, będziesz dla mnie zawsze wielkim graczem Barcelony.

0

a co wam przeszkadza całowanie herbu?

0

to na justinie dziala..wystarczy odswiezac tylko. Ale chyba co nie ktorym to ciezka zrobic :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?