adsad
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dsada
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol cos ostatnio slabiej gra...
napewno wejdzie Iniesta Busquets i moze ktos z dwojki Pedro albo Maxwell
offtop
Arsenal przegrywa z Standartd Liege juz 2-0
szansa na Cesca sie zwieksza hehe
0
Pique z Czygrynskym stworza duet na wiele lat.
Pigue swietny obronca.
Alves ladnie gra dzis. Zlatan stara sie. Henry cos slabo...
0
a ja powiem na lewe skrzydło tylko David Silva!
on jest nam potrzebny.
0
powiem wam ze Maxwell mi imponuje w wejsciach ofensywnych :)
taki drugi Dani Alves tylko z lewej strony :)
mam nadzieje ze bedzie gral :)
0
masz racje on nie moze grac samolubnie, on o tym dobrze wie ze jak bedzie gral samolubnie to moze sie zle skonczyc dla niego,
0
dla mnie dobrze gra Ibra.
Widze ze duzo biega, podaje. Gra inaczej niz w Interze.
0
świetny filmik z bramkami...aż łezka się pojawiła...
dla mnie wielki gracz!
Nigdy nie zapomnę jego.
Dziękuje za 2 bramki w finałach LM i za resztę! byłeś, jesteś, będziesz dla mnie zawsze wielkim graczem Barcelony.
0
a co wam przeszkadza całowanie herbu?
0
to na justinie dziala..wystarczy odswiezac tylko. Ale chyba co nie ktorym to ciezka zrobic :|