adsad
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dsada
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes zasluguje na taka kase jaka dostaje. Ma w meczu 3-5 sytuacji do wybronienia i broni :) Skoncentrowany jest ! Rzadko doceniany przez kibicow
0
Vicotr Valdes caly on!
jak sie ciesze ze on wreszcie wzniosl sie na wyzyny
od dwwoch lat swietnie gra, nie zamienilbym go na zadnego innego bramkarza
0
to wymien
0
piedrooo pokaz mi napastnika ktory wykorzystuje w kazdym meczu setki?
0
zal czytac piedroo i innych krytykantow Ibrahimovica
taaak a pewnie jak Bojan wychodzil w pierwszym skladzie i byl bezbarwny nie raz to krytykowales go
nie grales w pilke nigdy?zdarzaja sie takie mecze ze sa swietne sytuacje i bramkarz ma dzien
a co Eto'o nigdy nie marnowal takich prostych sytuacji?
szkoda czytac co nie ktore komentarze
jak strzela bramke to zas tutaj bedzie w komentarz orgazm...
xxx wow, super, zajebiscie, itp
0
czemu piszecie ze Ibra to drewno?prowakacja?czy poporstu musi byc podtrzymana tradycja
bardzo aktywny, mial sytuacje
Xavi tez setki nie strzelil, Messi troche mniej aktywny
0
mi sie podoba gra Barcelony w dzisiejszym meczu, dawno tak fajnej pierwszej polowy nie mieli
Xavi mozg naszej druzyny, Puyol bardzo dobrze, Ibra bardzo aktywny z przodu, stara sie, Pedro takze
0
no to ładnie Gallas kontuzja, pan Cesc nie zagra w nastepnym meczu
0
i dlatego chwała Bogu ze mamy Valdesa
chociaz byl spalony, ale Valdes jest skoncetrowany!
0
Ibrahimovic dzis bardzo aktywny
0
co tylko na Ibre psioczycie
Xavi tez mial setke
0
no Almunia ma dzis dzien
0
dobrze ze Xavi wrócil, takich podan jak on to w druzynie nikt u nas nie ma
0
juz sie zaczyna nasze granie :)
0
Badzi69
jakie źródło?
czemu nie ma Yaya Toure, przeciez Toure by te dzieciaki po przestawial w srodku pola
0
dzis Ibrahimovic klase pokaze.
cos czuje ze dzis Arsenal dozna sromotnej porazki.
Dzieciaki Wegnera spala sie to jest pewne, tylko czy juz dzis czy na w Barcelonie
mamy bardzo dobra obrona
ostatnio w bardzo dobrej formie Milito Pique Puyol
bedzie dobrze!
0
w juniorskich druzynach graja perelki takie jak Rochina czy Gael Etock, oni kiedys moga stanowic o sile naszej druzyny
mam nadzieje ze w przeciagu 5 lat
Jonatan dos Santos Thiago Alcantara Ruben Rochina Gael Etock Muniesa ten młody gruzin bedza rzadzic i dzieli w naszej druzynie
0
Pener nie wchodz w gadke z tym dzieciakiem, bo znizysz sie do jego poziomu a on na to tylko czeka,
0
Stiffmeister
Ibrahimovic walnal ladna brame z wolnego z Saragossa
i jak podchodzi do karnych to jestem jakos dziwnie pewny ze strzeli
on zawsze strzela mocno i dobrze wedlug mnie to robi
stac go na wiele, nie kiedy widze na meczach Barcy jak macha rekami do Xaviego czy Messiego zeby mu podali ale nie podaja zawsze, Ibrze nie mozna zarzucic ze gra po chamsku, ze nie widzi partnerow, widzi asystuje
0
gimnazjum to najgorsza rzecz, wolalbym miec 8 letnia szkole podstawowa i 4 letnie liceum, bo w 3 lata na szybko trzeba bylo przerabiac material, ale coz przerobilem gimnazjum, teraz studiuje i z politowaniem patrze na "mlodziezz gimnazjum"
0
szkoda ze tutaj nikt nie docenia gry Valdesa, to jest dla mnie cichy bohater ostatnich dwoch sezonow
swietne meczy z jego strony, dzis tez pokazal pewnosc, pamietam jak z Chelsea bronil swietnie
szkoda ze on nie jest doceniany przez wielu....
0
karpik
masz racje, co nie ktorzy tylko chca ciagle wygrywac po 4,5,6-0
w tamtym sezonie Barcelona rozpiescila nas
ale kazdy kto twardo stapa po ziemi to wie ze powtorka takiego samego sezonu jest iluzoryczna
mnie cieszy nawet 1-0
Ibra ma 15 goli i chwala mu, Messiemu takze za 25 goli
ale zrozumcie to jest futbol i futbol jest piekny bo jest nie przewidywalny
Ibra zawsze bedzie fee, chocby strzelil hattricka na SB to i tak bedzie feee
wy wszystko wiecie lepiej ze on sie nie nadaje do naszej druzyny
tylko ciagle wonty do niego
0
ja zaobserwowalem
ze tutaj panuje taka tradycja ze trzeba splunac na Ibrahimovica
czy gra dobrze czy zle, nie dogodzi sie co nie ktorym
tylko jestem ciekaw jak sie zachowia co nie ktorzy jak Ibrahimovic rostrzygnal by mecz na SB i wazne mecze w LM...
tez ze "tylko" strzelil do pustej bramki z metra?
troche szacunku
był Eto'o ( szanowałem go ) teraz jest Ibrahimovic(inny typ napastnika niz Eto'o trzeba Ibre zaakceptowac)
ja uwazam ze jeszcze wiele bedzie z niego pociechy
tylko co nie ktorzy nie widza slabych meczy inny
np. Messi ostatnio w meczu z Osasuna mnostwo strat mial i nikt mu tego nie wypomnial, a Ibra za kazda strate jest krytykowany
nikt wam nie kaze patrzec na niego
jestem ciekaw co sie bedzie tutaj dzialo jak Ibra rostrzygnie jeden czy dwa bardzo wazne mecze...
pewnie to nie ebdzie jego zasluga....
ostatnio tutaj wyczytalem ze gra Messi i 10 koszulek ;|
smieszy mnie ta ciagla nagonka na Zlatana
a reszta gra super
kiedys byla moda na krytykowanie Valdesa
chociaz ciagle sie zdarza ze jest krytykowany
on w ostatnich 2 latach stal sie bardzo dobrym bramkarzem, wedlug mnie jest w 5 najlepszych na swiecie
jest skoncentrowany, nawet w 90 min potrafi obronic ta jedna pilke
byly mecze w tym sezonie ze ratowal nam punkty, co nie ktorzy tego nie pamietaja
ale ja pamietam np mecz z Tenerife gdzie swietnie wybronil pare pilek
troche szacunku dla naszych graczy
Milito dla mnie jest pewniakiem w obronie, teraz Pep bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia na kogos postawic w obronie
czekam jeszcze na Abidal...w tym sezonie juz sie swietnie zaprezentowal
0
Ibra moze pare pilek tracic, ale ma strzelac bramki i strzela
strzeli na SB tez z bliska i bedzie narzekac czy w LM w waznym meczu strzeli z metra i zle wam bedzie?
ale teraz Ibra loaptka podal
0
jutroIV
tak dzis tytul sie rostrzygnie
jeszcze 9 kolejek
jeszcze 30minut gry
ostatnio Messi z Osasuna tez nie zachwycil mnostwo mial strat, ale nie mozna nic zlego na niego powiedziec
a Ibra wystarczy ze jeden zly ruch i juz zle
0
stary dobry Milito wrócil
0
Pique niech zagre z 30min
Milito jest w coraz lepszej formie, cholernie mnie to cieszy
mam nadzieje ze Pep z Arsenalem postawi na srodek pomocy Yaya Toure Iniesta i Xavi
0
po co patrzycie na mecz Realu, nie ma co liczyc na porazke ich, trzeba patrzec na siebie i wygrywac, wygrac na Santiago Bernabeu i sie nie przejmowac, patrzmy sie na siebie
nie ma co rozpamietywac remisow
jeszcze jest 10 kolejek
Mistrz bedzie nasz
0
kiedys pana Leszka Orłowskiego lubiałem
ale ostatnio zaczyna mnie denerwowac ;/
0
sentenced
wiem ze byl ok, zadnych fajerwerkow z jego strony nie bylo
stac go na bardzo wiele :)