0

Valdes zasluguje na taka kase jaka dostaje. Ma w meczu 3-5 sytuacji do wybronienia i broni :) Skoncentrowany jest ! Rzadko doceniany przez kibicow

0

Vicotr Valdes caly on!

jak sie ciesze ze on wreszcie wzniosl sie na wyzyny

od dwwoch lat swietnie gra, nie zamienilbym go na zadnego innego bramkarza

0

to wymien

0

piedrooo pokaz mi napastnika ktory wykorzystuje w kazdym meczu setki?

0

zal czytac piedroo i innych krytykantow Ibrahimovica

taaak a pewnie jak Bojan wychodzil w pierwszym skladzie i byl bezbarwny nie raz to krytykowales go

nie grales w pilke nigdy?zdarzaja sie takie mecze ze sa swietne sytuacje i bramkarz ma dzien

a co Eto'o nigdy nie marnowal takich prostych sytuacji?

szkoda czytac co nie ktore komentarze

jak strzela bramke to zas tutaj bedzie w komentarz orgazm...

xxx wow, super, zajebiscie, itp

0

czemu piszecie ze Ibra to drewno?prowakacja?czy poporstu musi byc podtrzymana tradycja

bardzo aktywny, mial sytuacje

Xavi tez setki nie strzelil, Messi troche mniej aktywny

0

mi sie podoba gra Barcelony w dzisiejszym meczu, dawno tak fajnej pierwszej polowy nie mieli

Xavi mozg naszej druzyny, Puyol bardzo dobrze, Ibra bardzo aktywny z przodu, stara sie, Pedro takze

0

no to ładnie Gallas kontuzja, pan Cesc nie zagra w nastepnym meczu

0

i dlatego chwała Bogu ze mamy Valdesa

chociaz byl spalony, ale Valdes jest skoncetrowany!

0

Ibrahimovic dzis bardzo aktywny

0

co tylko na Ibre psioczycie

Xavi tez mial setke

0

no Almunia ma dzis dzien

0

dobrze ze Xavi wrócil, takich podan jak on to w druzynie nikt u nas nie ma

0

juz sie zaczyna nasze granie :)

0

Badzi69

jakie źródło?

czemu nie ma Yaya Toure, przeciez Toure by te dzieciaki po przestawial w srodku pola

0

dzis Ibrahimovic klase pokaze.

cos czuje ze dzis Arsenal dozna sromotnej porazki.

Dzieciaki Wegnera spala sie to jest pewne, tylko czy juz dzis czy na w Barcelonie

mamy bardzo dobra obrona

ostatnio w bardzo dobrej formie Milito Pique Puyol

bedzie dobrze!

0

w juniorskich druzynach graja perelki takie jak Rochina czy Gael Etock, oni kiedys moga stanowic o sile naszej druzyny

mam nadzieje ze w przeciagu 5 lat

Jonatan dos Santos Thiago Alcantara Ruben Rochina Gael Etock Muniesa ten młody gruzin bedza rzadzic i dzieli w naszej druzynie

0

Pener nie wchodz w gadke z tym dzieciakiem, bo znizysz sie do jego poziomu a on na to tylko czeka,

0

Stiffmeister

Ibrahimovic walnal ladna brame z wolnego z Saragossa

i jak podchodzi do karnych to jestem jakos dziwnie pewny ze strzeli

on zawsze strzela mocno i dobrze wedlug mnie to robi

stac go na wiele, nie kiedy widze na meczach Barcy jak macha rekami do Xaviego czy Messiego zeby mu podali ale nie podaja zawsze, Ibrze nie mozna zarzucic ze gra po chamsku, ze nie widzi partnerow, widzi asystuje

0

gimnazjum to najgorsza rzecz, wolalbym miec 8 letnia szkole podstawowa i 4 letnie liceum, bo w 3 lata na szybko trzeba bylo przerabiac material, ale coz przerobilem gimnazjum, teraz studiuje i z politowaniem patrze na "mlodziezz gimnazjum"

0

szkoda ze tutaj nikt nie docenia gry Valdesa, to jest dla mnie cichy bohater ostatnich dwoch sezonow

swietne meczy z jego strony, dzis tez pokazal pewnosc, pamietam jak z Chelsea bronil swietnie

szkoda ze on nie jest doceniany przez wielu....

0

karpik

masz racje, co nie ktorzy tylko chca ciagle wygrywac po 4,5,6-0

w tamtym sezonie Barcelona rozpiescila nas

ale kazdy kto twardo stapa po ziemi to wie ze powtorka takiego samego sezonu jest iluzoryczna

mnie cieszy nawet 1-0

Ibra ma 15 goli i chwala mu, Messiemu takze za 25 goli

ale zrozumcie to jest futbol i futbol jest piekny bo jest nie przewidywalny

Ibra zawsze bedzie fee, chocby strzelil hattricka na SB to i tak bedzie feee

wy wszystko wiecie lepiej ze on sie nie nadaje do naszej druzyny

tylko ciagle wonty do niego

0

ja zaobserwowalem

ze tutaj panuje taka tradycja ze trzeba splunac na Ibrahimovica

czy gra dobrze czy zle, nie dogodzi sie co nie ktorym

tylko jestem ciekaw jak sie zachowia co nie ktorzy jak Ibrahimovic rostrzygnal by mecz na SB i wazne mecze w LM...

tez ze "tylko" strzelil do pustej bramki z metra?

troche szacunku

był Eto'o ( szanowałem go ) teraz jest Ibrahimovic(inny typ napastnika niz Eto'o trzeba Ibre zaakceptowac)

ja uwazam ze jeszcze wiele bedzie z niego pociechy

tylko co nie ktorzy nie widza slabych meczy inny

np. Messi ostatnio w meczu z Osasuna mnostwo strat mial i nikt mu tego nie wypomnial, a Ibra za kazda strate jest krytykowany

nikt wam nie kaze patrzec na niego

jestem ciekaw co sie bedzie tutaj dzialo jak Ibra rostrzygnie jeden czy dwa bardzo wazne mecze...

pewnie to nie ebdzie jego zasluga....

ostatnio tutaj wyczytalem ze gra Messi i 10 koszulek ;|

smieszy mnie ta ciagla nagonka na Zlatana

a reszta gra super

kiedys byla moda na krytykowanie Valdesa

chociaz ciagle sie zdarza ze jest krytykowany

on w ostatnich 2 latach stal sie bardzo dobrym bramkarzem, wedlug mnie jest w 5 najlepszych na swiecie

jest skoncentrowany, nawet w 90 min potrafi obronic ta jedna pilke

byly mecze w tym sezonie ze ratowal nam punkty, co nie ktorzy tego nie pamietaja

ale ja pamietam np mecz z Tenerife gdzie swietnie wybronil pare pilek

troche szacunku dla naszych graczy

Milito dla mnie jest pewniakiem w obronie, teraz Pep bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia na kogos postawic w obronie

czekam jeszcze na Abidal...w tym sezonie juz sie swietnie zaprezentowal

0

Ibra moze pare pilek tracic, ale ma strzelac bramki i strzela

strzeli na SB tez z bliska i bedzie narzekac czy w LM w waznym meczu strzeli z metra i zle wam bedzie?

ale teraz Ibra loaptka podal

0

jutroIV

tak dzis tytul sie rostrzygnie

jeszcze 9 kolejek

jeszcze 30minut gry

ostatnio Messi z Osasuna tez nie zachwycil mnostwo mial strat, ale nie mozna nic zlego na niego powiedziec

a Ibra wystarczy ze jeden zly ruch i juz zle

0

stary dobry Milito wrócil

0

Pique niech zagre z 30min

Milito jest w coraz lepszej formie, cholernie mnie to cieszy

mam nadzieje ze Pep z Arsenalem postawi na srodek pomocy Yaya Toure Iniesta i Xavi

0

po co patrzycie na mecz Realu, nie ma co liczyc na porazke ich, trzeba patrzec na siebie i wygrywac, wygrac na Santiago Bernabeu i sie nie przejmowac, patrzmy sie na siebie

nie ma co rozpamietywac remisow

jeszcze jest 10 kolejek

Mistrz bedzie nasz

0

kiedys pana Leszka Orłowskiego lubiałem

ale ostatnio zaczyna mnie denerwowac ;/

0

sentenced

wiem ze byl ok, zadnych fajerwerkow z jego strony nie bylo

stac go na bardzo wiele :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?