adsad
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dsada
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak dla mnie kolejny wazny mecz i Bojan nic nie pokazal.
0
mam nadzieje ze nic groznego sie nie stalo Abidalowi ;)
mam nadzieje ze w Gran Derbi wystapi
Bojan cos nie widoczny
0
Theo Walcott to sobie dzis pohasa hahah
ogladam Lige Angielska i wedlug mnie dobrze sie sprawdza jako zmiennik
jak zagra od poczatku to nic wielkiego nie pokaze
dzieciaki Arsene bez Gallasa Arshavina Cesca nie wiele sobie pograja
0
zobaczymy po tych dwóch meczach na co stać Bojana
czy poradzi sobie z presja, tak samo pewne jest że Pedro wybiegnie we wtorek i sobote
zobaczymy czy obydwoje poradza sobie z wielka presja
ciekawe co z Ibrahimovicem, we wtorek male szanse ze zagra ale w sobote pewnie pare minut moze zagra, jak uraz nie bedzie grozny
0
kolejna asysta Erica Abidala :)
wrocil stary dobry Eric ;)
0
nie uwazam ze super slabo
tylko mniej widoczny, nie kiedy za duzo chce kiwac, nie kiedy nie potrzebnie strzela
ciesze sie ze Abidal wrocil do 11, mam nadzieje ze we wtorek zagra w LM
to jest bardzo dobry obronca, poprawil sie w ofensywie, przyjscie Maxwella pomoglo mu
a Maxwell dobry na zmiane, gorszy w defensywie
0
Messi cos ostatnio slabiej gra, lekka obnizka formy chyba przyszla
a Athletico gra tak beznadziejnie ze szkoda gadac o ich grze
0
Toure bardzo fajnie gra :)
co nie ktorzy wszystkich krytykuje oprocz Messiego
bo on tutaj jest nietykalny
0
jak sie ciesze ze Eric Abidal wrócil
narazie fajnie graja
ale Athletic Bilbao ponizej oczekiwan
0
Messi tez nic wielkiego Pyrzo w pierwszej polowie nie pokazal, a w drugiej polowie to obok meczu przeszedl, nie widoczny
0
nie przestane bo uwazam ich za dzieciakow, ktorym w najwazniejszym momentach brakuje jaj
gdyby bylii tak doswiadczenie i super
to nie narzucili by sobie stylu Barcy
oni nie mogli nic zrobil przez pierwsze 20min, byli jak dzieci we mgle
poki tam nie pojawi sie z 3 doswiadczonych zawodnikow, to beda dostawc oklepy od najlepszych
brakuje im takich charyzm jak Martin Keown Tony Adams Denis Bergkamp
tam nie kogos z charyzma, ktory by nimi rzadzil na boisku
0
mlode wilki Arsena jak wejda na CN beda miec pelno w gaciach.
ja sie nie obawiam obrona Milito z Toure/Marquezem dadza rade
i chwala temu ze mamy tyle srodkowych obroncow! a co nie ktorzy narzekali po co nam Ci obroncy
mam nadzieje ze w lecie dojdzie zmiennik dla Alves
chcialbym zeby to byl Rafinha
0
no co Messi strzelil reka z Espanyolem, tylko to nie byl mecz decydujacy o czyms waznym (dokladnie nie pamietam w jakim okresie byl ten mecz)
a Henry w bardzo waznym meczu , decydujacym o awansie zle sie zachowal, ludzie pamietac go beda z tego wyczynu
ciekawe czy uwazalbys gracza z klasa ktory by strzelil Barcelonie gola w polfinale LM dzieki takiej pomocy jak to zrobil Henry?Szanowalbys go?
jestem ciekaw?
0
larry
cene za zawodnika ustala rynek, a nie czy jest dobry czy nie
kto dalby za Danny (portugalczyk ktora gra w Rosji 30mln euro dalo za niego Zenit)
a jednak zaplacili za niego tyle
rynek ustala cene
Gaurdiola ma swoje priorytety odnosnie transferow
byl potrzebny napastnik to przyszedl Ibra, on chyba nie byl priorytetem tylko protytetem byl Villa
co nie ktorzy to maja tutaj naprawde problemy, ciekawe co bedzie jak przyjda slabsze dni? kibice sukcesu odejda zostana najwytrwalsi
i wtedy juz tutaj nie bedzie problemow o kase za Ibre itp
0
larry
Henry przytrzymal sobie ta pilke ta reke, gdyby nie nie zrobil ruchu ta reka to by wyszla na rog, moze to byl ruch instyktowny ale go zrobil
0
larry
czy to był dobry ruch to sie okaze po sezonie
ale to napewno byl ruch marketingowy
to byla odpowiedz na transferu Realu, poniekad Real to wymusil
Laporta musial zrobic jakis znany transfer a ze tyle dal no coz, nasze pieniadze? nie to czym sie Ty przejmujesz
a nie pamietasz jak Pan Gaspart wydawal na lewo i prawo kase na transfery na Owermarsa, Rochembacka, Petita
Laporta zrobil to bo rynek na nim to wymusil i musial?hmm chcial pokazac ze Barcelone stac na wielki transfer tak jak Real Madryt
0
larry
Henry ma klase?
nie neguje jego umiejtnosci bo ma wielkie
ale klasa?przez to co pokazal z Irladnia stracil u mnie bardzo wiele
masz racje
wtedy nie bylo szans na ustawienie 4 zawodnikow z przodu
napewno przyszedl w celach marketingowych, chociaz o niego sie wczesniej starali, gdy odszedl Roni to i tak nie grywal na srodku napadu
0
musze przyznac ze Sergio zagral dzis swietnie, jesli wyeliminuje glupie straty to bedziemy mieli z niego wielki pozytek, swietny mecz,
nie jestem jego zwolennikiem talentu, ale mnie dzis zaskoczyl
0
Henry przychodzil do nas w takim okresie gdzie z przodu mielismy Messiego Etoo i Ronaldinho
Henry nie pokazal tego co w Arsenalu bo odgrywal u nas inna role, to nie byl nie jest i nie bedzie w Barcelonie ten sam Henry co w Arsenalu, tam byl glowna gwiazda, grali na niego
a u nas juz byl jednym z wielu.
Zdobyl wszystko w pilce.
Spelnil sie w naszym klubie wygyrwajac LM, teraz nadchodzi czas na jego pozegnanie po sezonie.
0
do larry
Henry wiedzial gdzie idzie i jaka role bedzie odgrywal w naszym sezonie, on w Barcelonie nigdy nie byl "ten najwazniejszy" tylko jeden z wielu, nie grał na tej samej pozycji co w Arsenalu, grał na skrzydle, musial troche sie przestawic
zgodze sie z toba ze nie rozumiem czemu on nie wykonuje wolnych, pamietam ze swietnie uderzal w Arsenalu
a to ze nie dostaje tyle pilke, to dlatego ze gra na innej pozycji i trener wymaga od niego czegos innego, przychodzac do Barcy wiedział ze u nas napastnikiem głownym jest Eto'o
w pewnym stopniu napewno Barcelona nie wykorzystala jego calego potencjalu
teraz Henry jest juz coraz slabszy i po tym sezonie go pozegnamy
PS. nie martwmy sie rewanzem jesli chlopaki Wegnera wyjda z pelnymi gaciami zas, to moga szybko dostac na CN 3 bramki
Milito na srodku da rade i pewnie z nim Marquez zagra, mam nadzieje ze Abidal zagra na lewej obronie i przypilnuje Walcotta, chociaz nie wierze ze on zagra swietne 90 minut Walcott
Messi mam nadzieje ze sie obudzi, Ibra cos dolozy i bedzie ok :)
Pique z Puyolem sie wykartkowali
0
ja pierdo... jakie zale tutaj sa wypisywane
wszyscy sa do dupy, bo zremisowalismy, taki jest futbol
tylko potraficie narzekac ;|
stanelismy po drugiej bramce Ibry, szkoda
ale jest rewanz za tydzien i bedzie dobrze :)
Arsenal bez Cesca nie istnieje, a Theo Walcoot nie pamietam kiedy rozegral dobre 90 minut, lepiej sie sprawdza jako joker
jest ok
0
jest dobrze :)
Milito z Marquezem godnie zastapia Pique i Puyola.
Dwie bramki strzelone na wyjezdzie. Nasi po golu Ibry troche siadli ;/ Ibra bardzo aktywny dzis :)
Oni zagraja bez Fabregas, byc moze bez Gallasa
Bedzie swietnie
0
to ladnie nam zalatwili srodek obrony ;/
0
Messi dzis nie ma dnia ;/
ale go nie krytykuje sie tutaj.
0
no Messi dzis niewidoczny
0
teraz trzeba uspokoic i Henryk albo Bojan niech walnie gola na 1:3
0
no troche sie pogubili nasi ;/
Walcoot szybki skubaniec
Pique niue zagra, no coz, MIlito go godnie zastapi
0
nie wiem moze zostany skrytykowany tutaj
ale dla mnie Valdes zasluguje zeby jechac na mudnial i pokusze sie ze jest w lepszej formie niz Iker Casiilas. On zasluguje na danie mu szansy!
0
musze przyznac ze bardzo mile mnie zaskakuje Sergio Busquets
0
mowiłem wam, dwa tygodnie temu ze Ibra strzeli w waznych meczach :)
Xavi to jest mistrz.