0

zdjac Busquetsa

bo ino patrzec jak bedziemy grac w 9

0

po co Pep zdjal Toure i Milito naraz?

teraz jak gramy w obronie?3?

0

stadion powinni Espanyolowi zamknac

rzucaja ciagle czyms w naszych...

masz Pep

swoje kombinowanie

0

zas Toure ;/

lol

niech dalej kombinuje ze skladem

brawo

0

nie rozumiem Pepa

po co dobry sklad zmienia

i gra bez napastnika...

0

ja na miejscu Valdesa olalbym gre w reprezentacji Hiszpani

on ma byc 3 bramkarzem?

od dwoch lat jest najlepszych bramkarzem

pelna koncentracja

ale jesli Pep bedzie sie bawil dalej skladem...to sie kiedys przejedziemy

gramy bez napastnika

Ibrahimovic musi wejsc

Messiego nie ma w srodky

Alves dosrodkowuje zupelnie do nikogo...

0

my narazie gramy bez napastnika

Messi , Pedro nie sa typowymi napastnikami.

0

tak to jest jak lewy obronca gra w ataku

nie ma w przodzie nominalnego napastnika

Messi gdzies krazy

niech jeszcze Milito i Marqueza da na napad.

wpuszczac Ibre

sciagnac Sergio, bo smierdzi mi tutaj czerwienia

0

na Eurosport, Polsat Sport, TVP SPORT sa komentarze

ale Canal+ odpuscil, dziwnie sie oglada ;/ maja wolne pracownicy C+

tydzien nie komentuja, nie rozumiem tego ;/

0

jak mnie denerwuje zachowanie Canal+

place za abonament i od tygodnia leca w kulki

rozumiem sobota i niedziela brak komentarza

ale juz potem?

szkoda gadac ;/

bez komentarza dziwnie sie oglada mecz w TV

bo jak sie jest na meczu na zywo to nie trzeba komentatorow ;/

0

denerwuje mnie dzis Messi, duzo chami sie, pare strat ;/

0

ehhh

gra na 1;0

Messi za duzo popisow...;/ slaba dzis skutecznosc

0

klepka jak nic.

deportivo nie istnieje

0

mnie juz dziwi brak komentatorow na C+

rozumiem sobota, niedziela

ale teraz ?

tylko sama fonia...dziwnie sie oglada...

inaczej jak sie jest na meczu....

Eurosport, Polsat juz komentuja...

rozumiem ze Polskie rozgrywki odwolane...ale czemu nie komentuja juz innych lig?

0

mam nadzieje ze wezma sie za niego jak za Messiego i beda bardziej dbac o jego miesnie...czesto ma kontuzje zwiazane z miesniami

chcialbym zeby do nas przyszedl Rafinha i Silva

czy warto wydawac kase na Fabregasa?

z nim to jest ciezka sprawa

bo Xavi coraz starszy i by sie przydal jakis nastepca

tylko mam mlodego Thiago Alcantare i Jonatana Dos Santosa

warto wydawac duzo kasy na Fabregasa?

0

Valdes to jest to ! swietny bramkarz,ktory gra drugi swietny sezon, wreszcie sie doczekalismy swietnego bramkarza.

Puyol i Pique to sa swietni obroncy

mam nadzieje ze szybko Eric Abidal wroci

0

gra bez nominalnego napastnika

wygrana, Xavi swietne pilki, gdyby Messi lepiej mial nastawiony celownik to 3-0 powinno byc

zas prima donna Ramos osmieszyl sie...

cienki ten Real

0

ten sedzia dziwny jest

naszym kartki daje

a gracze Realu skrobia po lydkach naszych i nie daje kartek ;|

0

czemu Ramos vel konski ryj nie dostanie kartki

0

ale mnie ten sedzie wkurwia...

0

zas Ramos chcial trzymac spalonego nie udalo mu sie heh

mecz musi sie uspokoic

0

Messi nie korzystal z reki przy bramce, przyjal to na korpus

mecz poki co nudny

niech wejdzie Andreas Iniesta

zle sie patrzy na ten mecz :|

bedzie czerwien!

0

mecz nudny ;/

sedzie tez niczego sobie

cos czuje ze czerwien pojdzie w ruch

0

ladne zachowanie z minuta ciszy :)

0

i co nie ktorym zas sklad nie pasuje

Iniesta jeszcze do konca nie wyzdrowail, wejdzie pewnie w drugiej polowie

zaufajcie mu, zawiedliscie sie kiedys na Gaurdioli?

0

no i co ze komentarza nie ma

chodzicie na mecze i tam nie ma komentarze i ogladacie mecz

wielu narzeka na komentatorow C+ a teraz zle ;/

zrozumcie co nie ktorzy co się stało... też płacę za Cyfre i rozumiem to...

jakos zawsze sie cieszylem na mysl o meczu z Realem

ale dzis radosc jest mniejsza...nie ma usmiechu na twarzy..

0

o 21;45 mialo sie zaczac studio, pewnie studia nie bedzie

mecz na canal+2 bez komentarza bedzie

wielka tragedia

nawet tak wielkiej radosci nie bede mial z ogladania meczu...

szok

0

do oldtraffordboy

ja uwazam ze Sir Alex Ferguson

duzy blad popelnil odpuszczajac Teveza

przydalby sie wam teraz

swietnie gra w MC

brakuje wam Teveza wdlug mnie, Berbatov to nie jest snajper ktory regularnie bedzie strzelal 20 bramek

0

no mam nadzieje ze w sobote Puyol Pique wroca na srodek obrony

w srodku pomocy zagra Busquets Xavi Iniesta

w ataku Ibra Messi Pedro

0

tak jak wspominalem przed meczem

ze dla Bojana i Pedro to bedzie sprawdzian

a narazie slabo sie wywiazuje

Bojana juz nie ma na boisku, a Pedro niewidoczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?