addept
Dołączył/a: wrzesień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 ładnie nas wszystkich PO-PIS przejechało po mózgach przez te wszystkie lata. Radykalizmy z każdej strony, dzięki czemu obie partie są od lat na topie i tylko zamieniają się miejscami. W sumie to patrząc na te wszystkie wyprane przez politykę mózgi, nie dziwię się, że ludzie rozglądają się za Mentzenem. Problem w tym, że on nie jest powiewem normalności, tylko ostatnim objawem choroby, jaka toczy polską politykę.
3
@Lukasz999 A czy ona go napastowała? LOL. Podeślij ją do mnie, całkiem ładna, jeśli ona chciała napastować Mentzena to może mnie też będzie chciała. Śmieszne, napastowała go xd. To co robią kibole na meczach? Kulturalnie dopingują, czy też napastują? No bo skoro dziewczyna napastowała kandydata, to jak nazwiesz inne, bardziej drastyczne zachowania? Pewnie zbraknie ci skali albo wyobraźni.
Co do twojego przedmówcy, wrzucił wydarzenie w Katowicach. Trzaskowski po prostu odparł, że musi jechać i tyle. Wielkie halo. Gdzie tu kontrowersja? Nie ma żadnej. Mentzen mógł tak samo się zachować, jego otoczenie również.
Większą kontrowersją jest jeszcze wcześniejszy filmik, gdzie dziennikarz poniósł uszczerbek, gdy wszedł na drogę ochronie Trzaskowskiego. Nie pochwalam tego, ale znowu, idzie sobie polityk, a ten dziennikarz próbuje go zatrzymać własnym ciałem w wąskim przejściu. Zareagowała ochrona. Z nadmierną siłą, owszem, ale mieli prawo uznać, że ten dziennikarz zagraża Trzaskowskiemu. On stał mu na drodze. Kobieta przed Trzaskowskim mówiła "przepraszam", próbując przejść. Oni zmierzali w inne miejsce, byli w ruchu, a dziennikarz zrobił blokadę. Ochrona nie była już tak wyrozumiała, bo dziennikarz po prostu wybrał zły czas i miejsce.
Gdyby na miejscu Trzaskowskiego był Trump (jeszcze jak był kandydatem na Prezydenta), to ochrona, by tego dziennikarza być może zastrzeliła albo od razu skuła i przekazała policji. Takie są fakty.
Serio, czasami należałoby włączyć myślenie własne, a nie tylko kierować się sieczką propagandową i zaślepieniem.
18
Wymienimy się na Alvareza i będzie git.
4
@Lukasz999 Tak, w domu. Jest osobą publiczną, politykiem, który wychodzi do ludzi, to jest jego praca.
To, że podczas takich spotkań ktoś zadaje mu pytania lub podchodzi i chce się przywitać, zrobić zdjęcie czy też zadać pytanie - to jest coś normalnego, to jego praca i jeśli ktoś nie jest agresywny (a dziewczyna nie była, dopóki nie zaczęli jej szarpać), to jego obowiązkiem oraz obowiązkiem jego zwolenników jest zachować spokój. Może ją zignorować, czy też zbyć jednym zdaniem, to już jest jego sprawa, ale nikt nie może szarpać pytającego w podobnej sytuacji.
Za mniejsze rzeczy ludzi się pozywa przed sąd. Nawet polityków. Dziewczyna spokojnie może pozwać tego, kto ją szarpał na drodze cywilnej.
Wyzywając ją w internecie sami wystawiacie o sobie świadectwo.
Powtarzam: mnie nie podoba się, że podeszła z mikrofonem, tak jakby miała zamiar złapania ciekawej wypowiedzi, żeby ją potem wrzucić do sieci i ośmieszyć Mentzena.
Nie zmienia to faktu, że bardziej mi się nie podoba zachowanie ludzi, którzy ją szarpią, a jeszcze bardziej tych, co ją wyzywają w internecie i przeinaczają fakty, nie zauważając kolejności zdarzeń (jej podniesiony ton był po szarpaniu i odciąganiu, a nie przed).
Może niedługo nawet podczas konferencji prasowej, jeżeli polityk usłyszy niewygodne pytanie, to jego zwolennicy będą szarpać dziennikarza? Jakbym ja podszedł do Mentzena i chciał zadać mu trudne pytanie (moje prawo podczas takich spotkań), to też otoczenie mogłoby mnie szarpać? Nie, nie mogłoby.
2
@Lukasz999 Wy wszyscy jesteście ślepi czy głupi? Owszem, dziewczyna może i wybrała zły moment na podejście do kandydata, jeszcze z mikrofonem i kamerą z tyłu, ale podnosi głosi DOPIERO w momencie gdy ktoś chwyta jej rękę z mikrofonem i odciąga siłą. Jakby ktoś mnie zaczął szarpać czy ciągnąć to też straciłbym panowanie nad sobą, a być może takiemu gościowi bym się jeszcze odwinął łokciem, bo narusza moją nietykalność, więc mam prawo się bronić.
To jak z faulem podczas transmisji telewizyjnej, sekciarze danej drużyny nie patrzą obiektywnie na powtórki i zawsze twierdzą, że był/albo nie było faulu, zależnie od tego co dla ich drużyny korzystniejsze.
Zdobądź się chociaż raz jeden z drugim na obiektywizm. Dziewczyna nie jest idiotką, nie jest naćpana czy też bez kultury osobistej i nie wrzeszczy na kandydata do momentu jak zaczynają ją szarpać, chociaż jej intencje przy podejściu z kamerą i mikrofonem są raczej ewidentne: chciała sobie nagrać materiał, licząc, że Mentzen się wkopie.
0
Przypomniał mi się Pena
2
Gdyby Getafe nie grało z Realem to bym chciał, żeby przegrali. Getafe nie gra w piłkę. Obrzydliwy styl prezentują.
9
Gdybym był na trybunach, to w każdym meczu skandowałbym z tłumem kibiców "Pedri, Pedri, Pedri".
Kapitalny gracz.
9
"Lamine jest jednym z ostatnich przedstawicieli wymierającego gatunku – skrzydłowych niechodzących na autopilocie, nie kopiujących schematów. "
Nie do końca z tym się zgodzę. Yamal właśnie stał się bardzo schematyczny, praktycznie zawsze schodzi do środka, na lewą nogę i wdaje się w niekończącą serię dryblingu i oddanie strzału. To jest aż do bólu przewidywalne, chociaż oczywiście magia i lekkość Yamala sprawia, że te próby dość często przynoszą zagrożenie pod bramką przeciwnika, bo co innego wiedzieć co zrobi, a co innego zatrzymać magicznego chwilami zawodnika.
Lamine jest często magiczny, ale jego magia jest schematyczna, co ułatwia również przeciwnikom zablokowanie jego podań czy też strzałów w ostatniej chwili.
Wyjściem poza schemat w przypadku Yamala byłoby również zauważanie partnerów lub popracowanie nad celnością strzałów, bo te strzały wyglądają niestety w przekroju całego sezonu dość katastrofalnie, patrząc na to ile tych strzałów oddaje.
Dużo lepiej wyglądałoby, gdyby ćwiczył prawą nogę i częściej "dojeżdżał" do samej linii końcowej i stamtąd dośrodkował lub też zrobił udany drybling i podał w pole karne (a nie oddawał strzał z zerowego kąta).
Młody jest diamentem, ale jeszcze nieoszlifowanym. Sam się na niego często zżymam, ale z drugiej bez niego drużyna dużo traci na jakości. Oby się dalej rozwijał, z korzyścią dla drużyny i samego siebie.
0
@Rarenzio Fascynujące w dalszym ciągu. Hejt wobec Redaktora @pax przybiera na sile, gdy Pan @Rarenzio zarzuca mu braki intelektualne, domniemany brak matury (związany ze wspomnianą, domniemaną dysfunkcją intelektualną), co przypomina również typowy dla tej osoby hejt wobec Roberta Lewandowskiego (przypominam szydercze uzupełnianie wypowiedzi o słowa: multimagister, podwójnie dyplomowany, magister itp.)
Aż chciałoby się zacytować fragmenty skeczu z Kabaretu Dudek "Ucz się Jasiu", bo rzeczony kolega @Rarenzio ewidentnie na taką odpowiedź, jakiej udzielił klientowi Pan Majster, by zasługiwał.
0
@Rarenzio Fascynująca nitka. Będę ją czytał wielokrotnie, zwłaszcza w chwilach gdy będę chciał sobie poprawić humor. Dziękuję za nią.
@pax Podziwiam spokój i opanowanie. W przypadku gdyby sprawa się powtarzała, to mogę polecić dobrego prawnika. Ostatnio nawet Tomasz Ćwiąkała pokazał, że pewne osoby, które myślą, że są anonimowe w sieci i "demokratycznie" chcą formułować swoje "przemyślenia i osądy", mogą również potem w pełni demokratycznie zostać skazane wyrokiem prawdziwego, realnego sądu, w demokratycznym kraju.
W sumie, gdyby prawnik Lewandowskiego się nudził i nie miał nic do roboty, to spokojnie znalazłby to kopalnię cytatów z wypowiedzi szanownego @Rarenzio , których mógłby użyć przed sądem (w tym wypowiedzi na temat jego życia prywatnego oraz dyskredytujące jego żonę), by w ten sposób skonfrontować wyobrażenia Pana @Rarenzio o hejcie z prawdziwą definicją hejtu, jaką by mu przedstawił sędzia.
To mogłoby być naprawdę fascynujące, lepsze niż serial w telewizji.
Pozdrawiam wszystkich i życzę przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo zdrowie jest w życiu najważniejsze (sam w tym roku już dwa razy miałem infekcję wirusową).
3
@Lordzi Gavi xd
7
Lewy znowu niewidoczny cały mecz ...
3
@MagdJanko Araujo, gdyby miał inteligencję boiskową Inigo, to byłby przekozakiem, a tak to niestety tylko bardzo dobry obrońca, z przebłyskami katastrofy oraz również świetnych interwencji. I nigdy nie wiesz czy w danej akcji będzie jedno czy drugie.
2
@PJ777 I tu masz rację. Nie wiem dlaczego przez cały sezon Flick budował Martina, zamiast budować Forta, bo ja naprawdę lubię i doceniam tego chłopaka.
No i okazało się też, że mamy prawego obrońcę za Kounde. Jest nim Eric. Znakomity mecz w jego wykonaniu.
0
@PJ777 Obejrzyj jeszcze raz mecz i Forta. Uważam, że ogólnie Fort jest lepszym piłkarzem, ale dzisiaj słabo bronił, zwłaszcza w pierwszej części pierwszej połowy. To mogło zakończyć się katastrofą. W ataku za to dawał 300 % tego, co daje Gerard Martin, mimo że nie grał na swojej stronie.
3
Ja bym się zastanawiał czy Pedri czy Eric był najlepszy u nas, ale MVP chyba powinien dostać faktycznie bramkarz rywali.
6
Yamal powinien potrenować strzały, a jeśli ma z nimi problem (a ma) to powinien podawać częściej.
Eric znakomity dzisiaj
Araujo nierówny, momentami chwiejnie, ale kilka interwencji kluczowych
Pedri znakomity, ale w końcówce dwa stracone podania, wynikające chyba ze zmęczenia.
Fort świetnie w ofensywie, w obronie momentami katastrofa.
Szef obrony to Szef
Wojtek bardzo dobry przecinak
Gavi pozytywnie, sprawdza się jak gra niżej.
Fati pozytywnie, więcej niż oczekiwałem
Rekin zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Olmo, oby był tylko zdrowy i jestem o niego spokojny, klasowy grajek.
0
@Doniu814 Fort kilka baboli w obronie mogących zakończyć się katastrofą, ale w ataku więcej dzisiaj zrobił niż Martin przez kilka ostatnich meczów łącznie. Fati pozytywnie.
0
@JiXSaw W ataku owszem, w obronie Fort dzisiaj kilka razy nie dojeżdżał
0
@FATTOMY w pierwszej połowie Fort był takim naszym Araujo, w ciągu kwadransa były ze dwa kryminały w obronie z jego strony
0
@kinioo przecież się wkulało, ale był spalony (wiem, nie ta bramka xd)
0
Fati powinien częściej ustawiać się do podań szeroko, na skrzydle, tak jak to robi Yamal. W tym meczu za mało daje tej opcji, żeby rozciągnąć obronę przeciwnika, operuje zazwyczaj przed polem karnym. Jest tylko na skrzydle z reguły Fort, z którym Fati'emu brakuje ewidentnie zrozumienia.
0
@MirusAmisz ale co wy chcecie? Ja jestem zwolennikiem gry Lewego w składzie, a to "dobijak" napisałem ironicznie xd. Bardzo Lewego brakuje. Łowiłby gole w polu karnym dzisiaj jak w akwarium.
Reszta naszych jak dzieci we mgle, nie potrafią się ustawić, czy też dobić prostej piłki. Co rasowa 9-tka, to rasowa 9-tka.
1
@MroQ Fati za bardzo wczuwa się momentami w Raphinhę, powinien częściej być opcją na skrzydle, a nie ciągle schodzi do środka, ale mimo to gra nieźle.
5
Brakuje ewidentnie dobijaka Lewandowskiego. Nie ma kto dołożyć nogi prawidłowo w polu karnym
0
Martin, rozgrzewaj się. Fort do zmiany
0
@Comentateiro Dokładnie. I wprowadził prohibicję na te 2 tygodnie żałoby.
2
@poskus Victor mnie totalnie nie przekonuje. Fati ma chyba ostatnią szansę.
0
@Filipem Ciekawy sen, ja miałem erotyczny, ale nie z Fati'm w roli głównej xd