Xpert77
Dołączył/a: grudzień 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@masq Również przekroczyl barierę +50 bramek z nich. Nadal było większe prawdopodobieństwo stworzenia zagrożenia niż teraz. Jak widzę rzut wolny, to ja juz wiem, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że i tak nic z nim nie zrobiny, dlatego też w groźnej sytuacji warto nas po prostu sfaulować.
3
@PatrychoO Tylko kretyn może napisać, że Messi był problemem, taka jest prawda. Leo to gracz, który z miejsca gwarantuje olbrzymią jakość, ale spoko przecież "progresujemy", a przynajmniej tak słyszałem do dzisiejszego dnia do godziny 20:59 od tutejszych użytkowników.
3
@macio_944 To jest jakaś tragedia po prostu... Na miejscu nauczycieli to bym to palił na oczach nastolatków i mówił, żeby szczególnie uważali na perfidne manipulacje ze strony rządu. DRA MAT.
3
@Kgorecki2500 O dzięki za info, idealnie się składa, że mieszkam niedaleko Łodzi i chyba sobie skocze, szczególnie jak są tak tanie bilety.
1
@HighestInTheRoom @hayek @messi564 @Cvzx @Benz Dzięki panowie :D
0
Planuje wybrać się w weekend do Warszawy, jakie miejsca polecacie, żeby zjeść dobre jedzenie i napić się drinka?
1
@endriuuu2 Długo przyjdzie nam czekać na tak bardzo dobrego kierowcę, jednego z najlepszych swojego czasu, który wyczniał nieprawdopodobne rzeczy w średnim bądź co bądź BMW i Renault. Też miałem przerwę od oglądania, ale w 2017 roku wróciłem i dalej się ekscytuje, prawie tak jak wtedy, gdy jeździł Robert.
3
Robert Kubica udzielił mocnego wywiadu dla racingnews365.com podczas GP Węgier. Powiem szczerze, że tak jak zazwyczaj Robert się hamuje, tak tutaj powiedział pare gorzkich słów o świecie F1. Link dla zainteresowanych: https://powrotroberta.pl/2022/08/swiat-f1-mnie-nie-docenil-to-nie-ja-mialem-zdobyc-punkt-w-2019.html
0
Czyżby w końcu Debmele zaczal być skuteczny, a nie strzelał w kosmos? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrychoO Tak, bo 10 zł mnie nie zbawi, a pomagać warto w słusznej sprawie.
10
@AFA90 no my za to mamy na celowniku mordercę Alonso xd
1
@MesQueUnClub96 Przecież Bayern będzie wygrywał ligę rok w rok i już prędzej zaboli ich koniec kariery przez Mullera niż odejście Lewandowskiego, które w przypadku ligi niczego nie zmieni.
0
@MarcinVeB10 Widzę ekspert na poziomie Piechniczka. Weź człowieku zastanów się 20 razy zanim coś napiszesz.
2
@Rastafarnianin Mam dziwne przeczucie, że przez brak bramkarza (bo ciężko już nazywać Matsa bramkarzem, bo ja też potrafię odprowadzać 3/4 piłek wzrokiem) stracimy dużo punktów.
4
@jakub1906 Jest przerwa wakacyjna więc nie będzie niestety F1 przez jakiś czas :p
11
@Robert1603 Bo skandują nazwisko człowieka, który w olbrzymim stopniu przyczynił się do mnóstwa trofeów dla Barcelony? Odważna teoria.
2
@WiernyKibic111 Już odkładam na to pięniążki :D
8
@Roobo Za rok zobaczysz!
2
@koksik2700 I zero trofeów, odpadnięcie z fazy grupowej LM, odpadnięcie z LE z bodajże 10 drużyną z Bundesligi, szybkie wyłączenie się z walki o tytuł, odpadniecie szybko z PK. Mega progres poczyniliśmy, patrząc na wyniki.
0
@Rust_Cohle No taka nasza polska kultura, nie lubimy mówić o pieniądzach, a jak już ktoś zacznie, to odbiera to jako przechwałkę. Każdy niech pracuje tak, żeby miał jak najwięcej. A tymczasem uciekam do swojej pracy i obowiązków.
0
@Rust_Cohle Mnie nic nie piecze, każdemu życzę jak najlepiej i niech za rok będzie mógł wypłacić 100k, to tylko żarciki, które na przykład Ciebie nie muszą śmieszyć. Jednych śmieszy to, co ja napisze, innych to, co Ty, każdy ma inne poczucie humoru. Miłego dnia.
2
@Essos Czyli tak zwana letnia kanapeczka, szanuję. Miłego dnia i równie smacznego obiadku i kolacji.
@Explode Pociągnąłem za jedną dźwignię w Banku Gringotta
0
@Danny Gaucho Skubany, dobry jest
0
@Essos Dobre śniadanko było? Na bogato?
2
Siema, skończyłem najlepszą szkołę magii w Europie, po czym wypłaciłem 35 tysięcy w samych pięćsetkach, a Wy jak tam?
3
To są te BIG & GREAT things? Wrzód na dupie Tebas ma problem z dźwigniami i rejestracją? Liczyłem na coś lepszego :D
3
@koziar Skazany to najlepszy serial jaki w życiu oglądałem, pierwszy sezon to poezja. Chciałbym zapomnieć cały serial, żeby móc na nowo oglądać wszystkie odcinki
4
Przeprowadzam test. Sprawdzam, czy jak napiszę komentarz z nazwiskiem Lewandowski to, czy MesQue od razu na niego odpowie, bo co widzę, że ktoś napisze coś o Lewym (nieważne w jakiej formie pytającej, krytykującej, chwalącej), to jest jego komentarz XD
Edit. Test przeprowadzono pomyślnie. :D
0
@VegetaPolska Szybko niestety nasze nadzieje zostały zweryfikowane. Szkoda, ale nie ma co już się łudzić o jakiekolwiek miejsce w podstawie dla Roberta. Etap w F1 jako podstawowy kierowca jest już zakończony. Przyszły sezon i emerytura Vettela to właściwie była jedyna nadzieja.