4

Nikt za nim płakać nie będzie,facet który przez 6 lat w Barcy zostanie zapamiętany głównie przez pudło z Liverpoolem (kuźwa jak on tego nie strzelił?!).Nara dumbele;p

0

@Cotutajsiedzieje ile razy dziennie fapujesz do Messiego?Pewnie nadgarstki już wyjechane,hahahaha;p

4

Może Stanowski zrobi "Piłkarskie zero" o Dembele,który wychujał już swój drugi klub ;p

0

@DaPidejpi fan Natalii?

0

Ładnie Stano rozwalcował Janoszek i przede wszystkim polskich "dziennikarzy".

1

...bo trawa była zła i powietrze...powietrze też było złe.

1

Czy ten facet zawsze musi szukać jakichś głupich wymówek?Zamiast powiedzieć:"Pierdole to tournee po USA,przygotowujemy się do ligi mistrzów;p

0

Niy wyglondo to dobrze.

1

@Barca1922 haha,niezła odklejka,jeden kontakt z obrońcą i niewiasta opuszcza boisko na noszach xD

1

Szkoda,że nie powiedział,że liga saudyjska wyprzedziła już ligę polską,przynajmniej tu miałby rację.

0

@Katalończyk 99 narazie cisza bo ma zakaz

0

@Nhyz ona cię wcale nie kochała albo przestała cię kochać więc nie ma co rozpaczać,zaoszczędziła ci tylko czasu,ktory byś z nią tracił.Poboli ale przestanie,głowa do góry i korzystaj z wolności;)

19

Messi nie miał jaj powiedzieć,że Barca to dla niego zamknięty rozdział,mały kłamczuszek.

2

Jeszcze tylko jakiegoś geja na skrzydło,lesbijkę na obronę i jadymy po LM.

4

@Colon ale Figo zayebał

0

Marcel Brzozowicz,dobry kolega Lewego z czasów Lecha.

0

@clyde masz ochotę na "Sugar daddy"?

5

Bardzo dobrze,drewniaki nie pojadą na Euro i zaoszczędzą nam wstydu.

0

Ta "9" do Gaviego pasuje jak "10"do Krychowiaka.

6

Ciekawe czy będziecie wrzucać niusy po każdym meczu Miami.Facet dwa lata temu wyjebał jajca na Barce więc przestańcie już o nim pisać.

0

Ktoś chce sobie wyprać parę baniek.

1

@P33ck no bo nie wymienisz;)

0

@arecki.fcb więcej niż na marszu ;p

0

@kamilop bez rakiety bardzo słaba

0

Iniesta wygląda jakby miał co najmniej 5 dych na karku.

1

@HarveySpecter nie leci tylko "huśta się" trzymając się lin,widać na powiększeniu;]

3

@Medium zdrowie stary ciulu;p

3

"10" na plecach i 100 na koncie

1

"Nie wiesz kim jestem?Nazywam się Dani, gram w petanque w Hospitalet"xD

1

@marnow za mało,wypij drugiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?