3

Mało kto jest gorszy od S. Roberto,no chyba że Krychowiak.

2

Jordan dostał przepis na szarlotke xd

0

Komentarz usunięty

0

mecz na yt


0


mecz na yt

0

Czemu Lewy nie grał?

6

Nie wiem jakim trzeba być naiwniakiem żeby wierzyć,że Messi wróci do Barcy.Messi ma wyjebane na Barce,tyle w temacie.

14

@Rust_Cohle siedem,jeden,jeden

1

@alianta2 oby.........oby

1

wyszczelali się w pierwszym meczu

2

@tristan87 pownni po każdej bramce przepraszać.

1

Szykuje się dobry półfinał: Brazylia-Holandia

1

@Janiama optymistycznie:0-2
realistycznie:0-4
pesymistycznie:0-6

0

Meksyk,jazdaaaaa!!!!

0

ciekawe co by zrobił Milik

2

oczy krwawią od gry Polaków

3

krychowiak z "10" na koszulce to jakiś szczyt absurdu i trollingu

8

Co najbardziej denerwuje kibiców oglądających mecze Polski przez internet?


-Lagi.

0

jak oni to z arabami przedupcą to znaczy,że nie jesteśmy europejskim średniakiem tylko europejską padliną

39

Próba dobitki krychowiaka po obronionym karnym Lewego to obraz tej reprezentacji.Dobrze,że sobie kulasa nie połamał z takimi drewnianymi nogami.

0

Brawooooooooooooo

1

fatalityyyyyyyyyyy

3

Nadzieja Polski na trzecie miejsce legła właśnie w gruzach

11

Polska bała się do tej pory meczów z Meksykiem i Argentyną,teraz boi się wszystkich meczów xd

0

@tristan87 Żenada ta cała reprezentacja,wychodzą na mecz i zamiast jaj to mają kupę w gaciach.

2

Dobrze,że Eintracht gra dalej w CL.

1

Jako,że serwis FcBarca.com obchodzi 20-lecie ciekawi mnie kto ma tu najdłużej konto.W którym roku założyliście swój profil?U mnie chyba 2010 rok,nie wiem dokładnie bo pisze tylko,że jestem w serwisie ponad 12 lat.

2

@zmiter912576 czy jeździ;p

5

@Pewex tak,tylko wałek też musi być czarny

3

Dlaczego nie napisaliście nic o karnym dla Barcy,którego sędzia nie gwizdnął?Nawet w niemieckiej tv mówili,że karny się należał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?