Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde no byly dwa wyjscia. Wybral trzecie najgorsze.
5
Alonso co ma odejscie jak van Buyten
0
Gra pile na 5 metrze na wysokosci bramkarza barkow. To trzeba byc kompletnyn dzbanem.
5
Nie no nie zdzierżę tej ameby
3
Raphinha iq 0 .........
1
@Fabik87 az mi sie scyzoryk otworzył w kieszeni
1
@Lucassito czołówka serialu mnie zniszczyła :D
0
@gumaz raczej mario łeb
0
@Bartula tyle wpierdoli od Bayernu było, że mogłeś się pomylić;)
1
@Bartula przeciez przy 8;2 nie bylo tej muzy, bo grali w Lizbonie
0
Nabiegał jak Lewy
0
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Bedzie karny i Bayern nie strzeli
0
Hahahaha City na zero z tyłu
1
Zaczynamy festiwal kontuzji na real. Jeszcze Haaland, de Bruyne i jabaduuu
1
@Majkel34 oby, bo nie zdzierżę mierd z pucharem znowu
0
Upamecano jak Boateng
0
Kahn jaka morda zmartwiona hahaha ha tfu
0
@QUNJ hehehehehe
0
@Medium tu akurat masz rację. No i farta maja jak sam sku.wysyn
0
@mekston niech tak zagraja z mierdami to juz byloby odrobione do przerwy.
0
biali wygrywaliby juz 2:0. Wydaje mi się, że niestety frankowicze znowu w tym sezonie zabiorą lm.
0
@regatta52 spójrz na wyniki Barcelony w Europie po tym przepchniętym dwumeczu z PSG.
0
Ze co????? To sie zemści
0
@regatta52 ale mi nie chodzi o moneya
0
@regatta52 ta remontada do dzisiaj odbija się Barcelonie czkawką. Jakby karma wróciła z 5krotną siłą.
11
Wiedziałem ze to spieroli
3
W Hiszpanii to nie ręką, w Europie to jest ręką. Czego nie rozumiecie.
5
@barcelonaLM właśnie mialem pisać, Napoli gra jak terazniejsza Barca. 150 dośrodkowań i nic.
0
To jest karny panie sędzio