Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dali kłodzie strzelać
1
Hahahaha ziruuuuu
4
Było wszystko juz prawie w tym klubie, wpierdol od Romy, Liverpoolu, Bayernu, Eintrachtu i ManUtd. Wpierdol po wygranym 1 meczu w CdR z bialymi. Teraz tylko brakuje kropki nad "i". Rozkurwienie koncertowo przewagi nad przescieradlami w lidze. Wtedy można sie rozejść
5
Drybler się wqurwil
0
Jest swietny z pilka przy nodze Eric. Tego to nie zdzierżę w tym klubie w przyszlym sezonie razem z farrenem
0
Wchodzi Pucz 2.0
1
@Albatros no kontroluje żeby przypadkiem za szybko nie grac bo trzeba klepkie
1
Ja pierdole ekstraklapa po całości.
0
@robsons23 tylko kogo on ma wprowadzic na boisko?
1
Ale standardowo po przerwie na kadre gramy żenade
1
@don'T.R.I.P.e i silnikiem 2.4 Andoria od Honkera
4
Bawi ta reklama LaLigi jakich to oni technologii nie używają, gdzie najwazniejszej czyli goal-line nie mają. To jak reklamować ferrari z ptasim gownem na masce.
10
124 wrzutka licząc 3 ostatnie mecze i pierwszy strzał na bramkę.
3
Kompletna indolencja w rozgrywaniu. Jakich czasów ja dozylem..
0
Za dlugo kółko przytrzymują
0
Nasze "skrzydła" to katastrofa
0
@Firestone Ferran lub Torres powiadasz
0
Hahahahha nie ujade
22
I sie popsul Roberto. Raz, że kompletnie nieprzydatny grajek o watpliwej jakości, to w dodatku szklanka.
0
Hiszpanscy sedziowie to stan umysłu.
0
Nie pamiętam kiedy ostatnio Barca zagrała taką piłkę z różnego.
0
Koncz te parodie
0
Ferran nie ma psychy puscic karalucha w kościele
5
Odbiła się jak od plyty osb
1
@Kamil689 bo zawraca sobie głowę jakimis pierdolami o żabach (jego rozgrywanie) i zapomniał jak sie gra w ataku przez to.
3
Co ten Lewandowski odpierdala to ja nie mam pojęcia..
0
@Matix90 w sumie to on nie ma czym reagować w tym momencie.
0
@Essos obys sie nie zdziwił. To Barca, z Liverpoolem dwumecz też był wygrany.
0
Christensena nie ma i obrona dziurawa
0
@kejdzi no a po co mają grać w pole karne jak napastnika tam nie ma :D