1

Dali kłodzie strzelać

1

Hahahaha ziruuuuu

4

Było wszystko juz prawie w tym klubie, wpierdol od Romy, Liverpoolu, Bayernu, Eintrachtu i ManUtd. Wpierdol po wygranym 1 meczu w CdR z bialymi. Teraz tylko brakuje kropki nad "i". Rozkurwienie koncertowo przewagi nad przescieradlami w lidze. Wtedy można sie rozejść

5

Drybler się wqurwil

0

Jest swietny z pilka przy nodze Eric. Tego to nie zdzierżę w tym klubie w przyszlym sezonie razem z farrenem

0

Wchodzi Pucz 2.0

1

@Albatros no kontroluje żeby przypadkiem za szybko nie grac bo trzeba klepkie

1

Ja pierdole ekstraklapa po całości.

0

@robsons23 tylko kogo on ma wprowadzic na boisko?

1

Ale standardowo po przerwie na kadre gramy żenade

1

@don'T.R.I.P.e i silnikiem 2.4 Andoria od Honkera

4

Bawi ta reklama LaLigi jakich to oni technologii nie używają, gdzie najwazniejszej czyli goal-line nie mają. To jak reklamować ferrari z ptasim gownem na masce.

10

124 wrzutka licząc 3 ostatnie mecze i pierwszy strzał na bramkę.

3

Kompletna indolencja w rozgrywaniu. Jakich czasów ja dozylem..

0

Za dlugo kółko przytrzymują

0

Nasze "skrzydła" to katastrofa

0

@Firestone Ferran lub Torres powiadasz

0

Hahahahha nie ujade

22

I sie popsul Roberto. Raz, że kompletnie nieprzydatny grajek o watpliwej jakości, to w dodatku szklanka.

0

Hiszpanscy sedziowie to stan umysłu.

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio Barca zagrała taką piłkę z różnego.

0

Koncz te parodie

0

Ferran nie ma psychy puscic karalucha w kościele

5

Odbiła się jak od plyty osb

1

@Kamil689 bo zawraca sobie głowę jakimis pierdolami o żabach (jego rozgrywanie) i zapomniał jak sie gra w ataku przez to.

3

Co ten Lewandowski odpierdala to ja nie mam pojęcia..

0

@Matix90 w sumie to on nie ma czym reagować w tym momencie.

0

@Essos obys sie nie zdziwił. To Barca, z Liverpoolem dwumecz też był wygrany.

0

Christensena nie ma i obrona dziurawa

0

@kejdzi no a po co mają grać w pole karne jak napastnika tam nie ma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?