0

Fati cos tam dzisiaj kopie

0

Wyyyjaaaaaaaaazd

0

Typowy Lewy w srodku pola. Po ch.j on zbiega do rozgrywania..

1

Roberto bez mapy

2

Genialny rzut rożny

0

@jacobFCB wiele dałbym aby te czasy wróciły. Wtedy Barca była potężna.

16

@DonCarletto a mnie śmieszy jak ktoś pisze "sb", "wgl","nwm","cb","xD" itp.. Ciężko napisać pełne słowo? Brzmisz jak gimbus. To irytuje bardziej niz ateiści świecący jajka w kosciele.

1

@Rewolucja123 slabo to wyglada obrona, gdy go brakuje. Nasz najlepszy stoper w tym sezonie. Tak, dla mnie jest lepszy od Araujo.

0

Kounde to tez elektryk niesamowity

5

Akurat za to farren cie pochwalimy

0

Pieknie byloby wcisnac tym pajacom dwie sztuki i wygrać w dogrywce. Jeszczd dużo czasu może cos sie ruszy

0

Raphinha zmiana? Bez żalu z mojej strony.. o 20 minut za pozno

1

Hahaha zmiany tego geniusza to mnie nieraz do spazmy doprowadzaja. 0 3 w pizde a ten stopera wpuszcza i to jeszcze cienkiego jak sik pająka

0

Ale Kessie jest dziś swietny, trzeba przyznać.

0

Raphinha do boksu

0

Bolca dostali do szatni i juz pieluszka pelna.

0

@kamilop dokładnie, bzdury

0

@Gibbon_FCB 1 na 100

0

@Kamiloos no o poprzednia akcje chodzilo :D dlugo sie wysyłało akurat kontre odpalili

1

Jezus maria jakby mnie dopuscili do tego fleta z nr 20 to koniec moj albo jego

0

I kolejny raz makumba schowany do wora

0

Hehehe alez morda sie cieszy jak ten pajac z 20 jest czyszczony

5

Kessie wyglada o niebo lepiej motorycznie

1

Modric dzisiaj wacha pale

2

Aha i bez kartki?

2

Przeciez to jest uderzenie lokciem w twarz, za to kartka dla brazola

1

Co on kurwa gwizdze?

1

Araujo i Christensen to TOP3 aktualnie. Ten ranking to żart.

1

@DonMatteo901 uuuuuu rasizm

1

@Anonymus0608 no to ogladales chyba inny mecz. Dzisiaj byl dokladny w przyjeciu pod pressingiem. Grał w stylu odgrywajacej 9tki, bral na siebie piłkę, zgrywał dokładnie z pierwszej piłki. Musiał pracowac mocno nad tym ostatnio, bo widać znaczącą różnicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?