Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 Żul jaki doebany
0
Nie ma spalonego
1
Alba na obronie i juz sie smrod robi pod bramka Barcy.
1
De Jong klasa. Cięta róża
4
Christensen na spokoju luzik rece w kieszeni.
0
Na drugą połowę Osama
0
Rapha strzal imienia Osamy
25
Balde ma 19 lat. To będzie potwór, jeżeli zdrowie dopisze.
1
Brawo Balde!!!!
5
Nie bede mial nic przeciwko, jak Gavi dzisiaj ich trochę przewiezie po swojemu.
2
Przeciez to jest czerwo
0
@Derean no i masz.. zapomniałem, a czytałem ten artykuł. Życie, nawet kiepski żart mi się dzisiaj nie udał :D
2
S. Roberto w kadrze na mecz z Espanyolem. Młody, perspektywiczny talent. Całe szczęście, że Xavi powołał jego, zamiast leśnego dziadka Yamala. Mistrzostwo już w kieszeni, trzeba ogrywać młodych.
0
Drugi Andrewno Gomes. Co oni tam ćpają w tej Barcelonie?
0
Oo on kartki zabral z szatni:O
2
Tam ewidentny faul na Łydce. Przeciez pchniecie do przodu łokciem, zero zainteresowania piłką. 5 faul tej paly i to powinna byc zoltko bezdyskusyjne.
0
Hahahaha co za delikwent
2
Curvajal zaraz umrze
1
Jeszcze brakuje karnego dla bialych i czerwa dla City. Będzie komplet
1
Ale firanka w bramce
3
Hehehe pięknie im kontre przerwal
0
Bożo prawie szczyt
0
Autokar zaparkowany
0
Hehe w dziadka sobie pograli, ale tu trzeba bramki i to kilka.
0
Bożo bedzie walił dziś dla Madrytu
0
@Szreko Ronaldinho Gaucho
18
100mln euro to minimum
9
Fati tworzy zagrozenie, ale on powinien pol presezonu siedzieć w Ciutat i nakurwiac w bramkę. Przed kontuzją mial kapitalna skuteczność. W tym momencie to jego strzały są żenujące.
0
Na klopoty Jordi Alba
0
Paradoks jest taki, że Fati i tak gra dużo lepiej niż w poprzednich meczach.