1

@norbi77 Pierożyn z cebulą i boczkiem?

1

Uff.. bardzo dobrze.

1

@An_Pm730 dokladnie, też to zapamietalem i gdzieś sobie po cichu powiedziałem obyś się ku.wa nie zdziwił. No i się zdziwił.

1

Juz w następnym spotkaniu Polska 0:1 Bezludna Wyspa (Bednarek sam. 90'+2)

0

Kowal zejdzie na zawał w KS.

0

Pieprzeni amatorzy.

0

Hahahahha niezly kabaret

7

Ten mecz wygląda w tv jakby puszczali go przez skype na laptopie

1

Milik strzelil dla kadry, czas umierac

2

Jakosc przekazu faktycznie lvl Mołdawia

0

Wojtek beast mode mundial 2022

4

Hansi do grudnia

1

@Compadre jestem minutę w plecy

0

Skóraś, wczoraj w Wiadomościach mówili że tam podasz.

0

@Compadre 37 minuta meczu

8

Mame nie teraz ruszyła maszyna

3

Bednarek z piłką przy nodze wygląda jak Hary Magłaja

28

Euro 2016 w jego wykonaniu to był majstersztyk. Mimo zmarnowanego karnego z Portugalią. Nikt nie przypuszczał przed turniejem, że to Kuba będzie kluczowy w tej drużynie. Wielkie dzięki. Wielki człowiek i Wielki piłkarz. Szacunek.

4

Typowy Lakuku:D

6

@barcanawieki rudy by przyjął do tyłu

3

Foden cos ty zrobił chłopie

0

@FIJI jemu 15 sezonow byłoby za malo zeby byc lepszym niz Grosicki

0

Glos opozniony na tvp? Czy to tylko u mnie?

2

Lakuku jak Fati

0

Haalandzik dzis wacha pupe

0

Ale klej Stones

0

Ale Gundo wyczyścił

Mam opoznienie: faul ewidentny :D

1

Jakbym uslyszal Edzie w Korei. Co oni odyebali z tym hymnem.

4

@Hinczyq to ja już wole go za 5 mln oddac i dac grac Yamalowi albo innemu dzieciakowi. Przeciez Torres to jest tak bezjajeczny kopacz, że aż głowa boli od patrzenia na jego poczynania.

1

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?