O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3900
  • Liczba komentarzy 284
  • Polecenia 486

Komentarze

0

3 cracków:
Depay,
Garcia,
Aguero

2

Biorąc pod uwagę, że Pique dopiero się wyleczył (o ile jest już na 100% zdrowy) i formę jaką prezentował przed kontuzją to chyba lepiej, żeby z Mbappe mierzył się Mingueza ;)

Myślę, że dzisiaj będziemy potrzebować bardziej Desta i Minguezy (tak wiem, że jeden po kontuzji, a drugi jest jaki jest) ale przynajmniej mają w sobie minimum dynamiki. Busquets i Pique grający dzisiaj blisko siebie mogliby być samobójstwem szybkościowym ;)

0

"Barca bez obrony".
Z tego co widzę to Araujo nie zagra więc większość naszej obrony jest dostępna. Trzeba się tylko pogodzić z jej jakością ;)

"Jeszcze dwa miesiące temu wydawało się, że będąca w słabej formie Barcelona nie ma szans w starciu z PSG. Drużyna Koemana złapała jednak wiatr w żagle..."
Formy jakiejś rewelacyjnej PSG też nie ma. Natomiast w tym sezonie zweryfikowało nas Juve w drugim meczu, Real, Atletico, Sevilla. Jeśli wygrane po męczarniach ze średniakami nazywamy łapaniem wiatru w żagle to ten klub jest w większym bagnie niż myślałem ;)

0

@samel To by miało sens gdyby w tej kategorii była jakaś rywalizacja ;)

0

@LaSagradaFamilia Umtiti nie ścigał się ze Neymarem lub Mbappe tylko z Roberto Soldado. Gość po prostu wczoraj nie był skupiony na swoich obowiązkach nawet w najmnieszym spotkaniu. Momentami wyglądał jakby nie do końca wiedział, że jest na boisku.

Zobacz wszystkie

92

I gość ma rację. Niestety w tej drużynie brakuje piłkarzy takich jak Puyol, którzy potrafią zachować się z klasą i nie machają rękami za każdym razem gdy coś nie idzie. Kilku piłkarzy takich jaki Busquests czy Pique powinno dawać zdecydowanie lepszy przykład, a nie ciągle machać rękoma i dobiegać do sędziów.

44

Najlepsze może okazać się to, że zawodnicy Barcy w końcu uwierzą w to, że potrafią grać bez Messiego. Nie może być tak, że na siłę szukają go ciągle na boisku i oczukują, że wykona za nich połowę pracy.

Drugie najlepsze to forma Arthura. W końcu nasz środek pola znów wygląda dobrze. Mam wrażenie, że jego spokój i bycie cały czas pod grą ma wpływ na lepszą dyspozycję Busquetsa i Rakitica.

Trzecie najlepsze to zmiennicy. W końcu piłkarze wchodzący z ławki nie są osłabieniem, a dobrą alternatywą.

30

A ja bym dał Busquetsa na ławkę. Na jego pozycji postawił Rakitica (bo i tak zagra) i wpuścił Coutinho do środka.

Trochę szkoda tych słupków z Totkami bo mam wrażenie, że to trochę by mu dodało pewności siebie.

21

Po co kupowaćwypożyczać jak mamy Rakitica?

15

Sorry ale jednak Messi ma ogromny kontrakt w Barcelonie od wielu lat. Dodatkowo z opcjami rozwiązania umowy itp. Do tego armię prawników czuwającą nad jego umową i specjnie przywileje w klubie.
Jeśli ma odejść to klub musi na tym zarobić niezależnie od tego czy zarząd jest kiepski czy nie.