O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 235
  • Polecenia 410

Komentarze

0

@Eto'o9 R10 Wysoka pensja i wiecznie kontuzjowany. Jeśli ktokolwiek go weźmie za darmo z tą pensją to i tak będzie dobrze.

1

Pozbędziemy się Suareza i w jego miejsce Depay? Czyli znowu zostaniemy bez typowego napastnika. Chyba jednak wolę, żeby nikogo nie kupili teraz i żeby został Suarez. Nie widzę na rynku sensownego napastnika, którego teraz moglibyśmy kupić, a ten zarząd niech już lepiej pieniędzy nie wydaje chyba, że na wzmocnienie obrony.

Zaraz skończymy mając w skadzie: Messiego, Suareza, Dembele, Griezmanna, Fatiego, Depaya, Trincao. Zakładając, że od teraz Coutinho będzie grał w środku pola.

2

@godlike
1. Nie sądzę, żeby ktoś był w stanie zapłacić za niego pieniądze, które nam się opłacą. Jedynie PSG.
2. Zarabia kokosy, ale przyciąga kibiców i sponsorów czego nie możemy powiedzieć o reszcie składu.
3. Odejdzie za darmo, można go pożegnać z honorami. Będzie też nowy zarząd i wcale nie jest powiedziane, że faktycznie po sezonie wtedy odejdzie.
4. Raczej zagra na swoim normalnym poziomie co przy odrobinie szczęścia może da nam jakieś szanse w lidze.
5. Nie stać nas w tym momencie na sensowną przebudowę. Poza tym lepiej robić to z nowym zarządem a nie obecnym.
6. W jaki sposób Messi blokuje na boisku Dembele i Coutinho? Jeden był wiecznie kontuzjowany, a drugi wypożyczony. Jeśli chodzi o Griezmann'a to raczej nie jest winą Messiego, że nie grał na swojej pozycji tylko raczej ustawienia zespołu i trenerów.

Zanim pozbędziemy się naszego najlepszego zawodnika to jednak zacząłbym od Busquetsa czy Pique.

0

@pomi11 Niestety biorąc pod uwagę sytuację ekonomiczną i sportową to trzeba robić biznes. Zarzad doprowadzil do sytuacji, ze Messi jest teraz Barceloną. Jest jedyną dobrą rzeczą, która kojarzy się z klubem. W momencie kiedy odejdzie nie zostanie nic z tego klubu. Wszystko od nowa bez okresu przejściowego, a nie mamy za co kupować.

A druga kwestia jest taka, że nikt nie będzie chciał przyjść gdy odejdą Messi i Suarez bo wtedy zostaniemy piłkarsko drużyną ze średniej półki.

15

Sorry ale jednak Messi ma ogromny kontrakt w Barcelonie od wielu lat. Dodatkowo z opcjami rozwiązania umowy itp. Do tego armię prawników czuwającą nad jego umową i specjnie przywileje w klubie.
Jeśli ma odejść to klub musi na tym zarobić niezależnie od tego czy zarząd jest kiepski czy nie.

Zobacz wszystkie

92

I gość ma rację. Niestety w tej drużynie brakuje piłkarzy takich jak Puyol, którzy potrafią zachować się z klasą i nie machają rękami za każdym razem gdy coś nie idzie. Kilku piłkarzy takich jaki Busquests czy Pique powinno dawać zdecydowanie lepszy przykład, a nie ciągle machać rękoma i dobiegać do sędziów.

44

Najlepsze może okazać się to, że zawodnicy Barcy w końcu uwierzą w to, że potrafią grać bez Messiego. Nie może być tak, że na siłę szukają go ciągle na boisku i oczukują, że wykona za nich połowę pracy.

Drugie najlepsze to forma Arthura. W końcu nasz środek pola znów wygląda dobrze. Mam wrażenie, że jego spokój i bycie cały czas pod grą ma wpływ na lepszą dyspozycję Busquetsa i Rakitica.

Trzecie najlepsze to zmiennicy. W końcu piłkarze wchodzący z ławki nie są osłabieniem, a dobrą alternatywą.

30

A ja bym dał Busquetsa na ławkę. Na jego pozycji postawił Rakitica (bo i tak zagra) i wpuścił Coutinho do środka.

Trochę szkoda tych słupków z Totkami bo mam wrażenie, że to trochę by mu dodało pewności siebie.

21

Po co kupowaćwypożyczać jak mamy Rakitica?

15

Sorry ale jednak Messi ma ogromny kontrakt w Barcelonie od wielu lat. Dodatkowo z opcjami rozwiązania umowy itp. Do tego armię prawników czuwającą nad jego umową i specjnie przywileje w klubie.
Jeśli ma odejść to klub musi na tym zarobić niezależnie od tego czy zarząd jest kiepski czy nie.