SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nic nie opyli Laporta, pojechał na urlop i kładzie na to faję. Tyle naobiecywał :) zwykły polityk i kłamca permanentny
0
Stary podobno kontener 20 stóp ładuje na cargo, kapuchę będzie ładował.
0
@mokrychlopiec Moim ogrodniku
1
@Pawel1985 Laparta i pis out
0
Messi odszedł to kładzie faję na granie, zagra max 5 meczy w sezonie, zobaczycie. Laporta out
2
Laparta Tobie nie można wierzyć nawet w "dzień dobry" Permanentny kłamca, dla żordiego krujfa znalazłem stołek, dla swojej rodzinki też. Jesteś jak pisior
0
@PepGuardiola1971 Trudno, niech mu się wiedzie
2
Cała trójka to cieniasy, Coutinjo najbardziej przehejpowany grajek, Aguero to stara posklejana na ślinie naście razy szklanka. Lenglet bez komentarza. Czas szykować się na chude lata
0
gunwo wezmą, albo go za darmo wezmą albo ta perła zostanie u nas
0
ciorne odleciało
7
Z jakim klubem? bo u nas za dużo już biorą, nikt nikogo od nas nie kupi bo wiedzą, że jesteśmy na musiku
0
@Gall ten tjago to jakiś geniusz? średniak
0
@OTX Podobnie elektryczny jest MATS
1
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
@kaczorra86 Te są spoko? - ten niebieski się Tobie podoba? Pogoń Szczecin ma ładniejsze
18
Te koszulki to jest qrwa dramat, Nike nas dyma tymi wzorami od lat. Jakos Atletico i inni mają fajne wzory
0
@Vempers zgodzę się :)
1
@karci0 Kto pierwszy ten lepszy :) leo weźmie 17
3
#6 Pedri by mógł zabrać
10
BLM niech siedzi w B, jeszcze ze 3 agentów niech zatrudni
2
I za chwilkę Fati to samo zrobi
0
Komentarz usunięty
0
Po co rewolucja, mamy fachowców. Z Fatim się wyrobili w mniej niż 5 operacji ;)
4
Naodpoczywa się w trakcie sezonu, luzik.
0
@sokot to tak jak ja, poproszę o jakieś argumenty, kiedy dał nam coś ekstra
0
@sokot Sprawdź statystyki tego Matsa ostatnie 2 sezony, jaki notuje spadek. Sprawdź procent obronionych strzałów, co drugi w sieci. Za dużo oglądasz eleven i tych ochów i achów po spektakularnych (dla fotografa) interwencjach.
0
On powinien grać w Barcelonie, ale Enspnyolu, na nas jest za słaby
0
@krzyrzak69 kto wziął Kądziora?
6
@Vempers Sugerujesz w poniedziałek szpital ;)