5

Nic nie opyli Laporta, pojechał na urlop i kładzie na to faję. Tyle naobiecywał :) zwykły polityk i kłamca permanentny

0

Stary podobno kontener 20 stóp ładuje na cargo, kapuchę będzie ładował.

0

@mokrychlopiec Moim ogrodniku

1

@Pawel1985 Laparta i pis out

0

Messi odszedł to kładzie faję na granie, zagra max 5 meczy w sezonie, zobaczycie. Laporta out

2

Laparta Tobie nie można wierzyć nawet w "dzień dobry" Permanentny kłamca, dla żordiego krujfa znalazłem stołek, dla swojej rodzinki też. Jesteś jak pisior

0

@PepGuardiola1971 Trudno, niech mu się wiedzie

2

Cała trójka to cieniasy, Coutinjo najbardziej przehejpowany grajek, Aguero to stara posklejana na ślinie naście razy szklanka. Lenglet bez komentarza. Czas szykować się na chude lata

0

gunwo wezmą, albo go za darmo wezmą albo ta perła zostanie u nas

0

ciorne odleciało

7

Z jakim klubem? bo u nas za dużo już biorą, nikt nikogo od nas nie kupi bo wiedzą, że jesteśmy na musiku

0

@Gall ten tjago to jakiś geniusz? średniak

0

@OTX Podobnie elektryczny jest MATS

1

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

@kaczorra86 Te są spoko? - ten niebieski się Tobie podoba? Pogoń Szczecin ma ładniejsze

18

Te koszulki to jest qrwa dramat, Nike nas dyma tymi wzorami od lat. Jakos Atletico i inni mają fajne wzory

0

@Vempers zgodzę się :)

1

@karci0 Kto pierwszy ten lepszy :) leo weźmie 17

3

#6 Pedri by mógł zabrać

10

BLM niech siedzi w B, jeszcze ze 3 agentów niech zatrudni

2

I za chwilkę Fati to samo zrobi

0

Komentarz usunięty

0

Po co rewolucja, mamy fachowców. Z Fatim się wyrobili w mniej niż 5 operacji ;)

4

Naodpoczywa się w trakcie sezonu, luzik.

0

@sokot to tak jak ja, poproszę o jakieś argumenty, kiedy dał nam coś ekstra

0

@sokot Sprawdź statystyki tego Matsa ostatnie 2 sezony, jaki notuje spadek. Sprawdź procent obronionych strzałów, co drugi w sieci. Za dużo oglądasz eleven i tych ochów i achów po spektakularnych (dla fotografa) interwencjach.

0

On powinien grać w Barcelonie, ale Enspnyolu, na nas jest za słaby

0

@krzyrzak69 kto wziął Kądziora?

6

@Vempers Sugerujesz w poniedziałek szpital ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?