SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
@tomekjek i roberto
2
a jak crack Moriba? podpisał czy idzie w szejki?
0
Moje ulubione zdjęcie - tam będę sobie siedział a Wy mi będziecie płacić
32
@Deco 20 Może źle grał na turnieju? Napisz jeszcze Griezman out, zmarszcz freda na słowo Pedri io już będziesz trendy
0
i kolejny przegra, lautaro i dimarija to dramat, co oni marnują....
2
@SpaceX myślałem, że łysy z brazzers ;)
4
Laporta jakich to genialnych planów nie miał, to zwykły Morawiecky, kłamca i pinokio
0
/Jednonogi bandyta tam nie pogra, za mientki na Anglię
0
@HypeR Messi PSG, kasa misiu kasa. Tatuś potrzebuje, ma chłop wydatki.
0
Czystki jak Stalin robi, a jak pisior powprowadza swoich na stołki
0
Lucho gra u nas czy w prześcieradle?
1
Żegnaj Leo, powodzenia
1
@Kitek1640 Pal Fifę przyjacielu
1
@zenoowity XD tylko się podetrzyj później. Neymarinho ma rację, powinien się był określić przed tym śmiesznym turniejem
3
@Alberto1031 Pierdolisz że słaby, on trzymał ich grę razem z Pogbą, zszedł i był dramat
0
Już widzę jak to podpisuje :) tą kulawą nogą chyba
2
I gdzie myśmy z nasza reprezentacja sie pchali, wszystkie te drużyny które wyszły by nas rozdeptały jak peta...
1
@Potezne_zakola o co tam chodzi z ta Tajlandią? Kołtun też palce w tym maczał?
0
Byle Rapeman dzisiaj nie dostał karnego... Holandia grała jak Barcelona niestety.... Bez składu i ładu
2
@Janiama Ja tam mam nadzieję, że Rapemana wywalą z turnieju, znowu dostanie dwa karne.... 3-0 Belgia
4
I Martin ma mu dziewionę oddawać? Jak tam Memfis i nasze holenderskie nieudaczniki :)
2
@Roobo Ciekawe czy jakby tak Tobie szef obniżył o połowę penzje co byś powiedział :) dobra wiem najniższej nie da się obciąć
0
Będą się z turystą Umtitim wozili super brykami, złoci a skromni.
5
Wedle tej umowy na 50 urodziny Messi ma dostać po 10 baniek za każde trofeum które wygrał z klubem, na 60 po 8 za każde trofeum
1
@micholek09 trochę kultury kmiotku, insynie kreuje? strzela z każdej pozycji na pałę, gra egoistycznie
5
W napoli strzelił aż 19 goli, giezman strzelił tylko 20 goli, insinie ahaahaa to cienias
1
Messi też tyle natrzepał w kopaamerika, ale we wszystkich swoich meczach od 2008
0
@against_modern_football czego nie masz? zobacz ile bramek i asyst miał, więcej miał tylko chodziaż
5
Powodzenia Leo, nioech Ci się wiedzie
2
Maszczerano jeszcze też by chcioł i żeremy matje też