28

@tomekjek i roberto

2

a jak crack Moriba? podpisał czy idzie w szejki?

0

Moje ulubione zdjęcie - tam będę sobie siedział a Wy mi będziecie płacić

32

@Deco 20 Może źle grał na turnieju? Napisz jeszcze Griezman out, zmarszcz freda na słowo Pedri io już będziesz trendy

0

i kolejny przegra, lautaro i dimarija to dramat, co oni marnują....

2

@SpaceX myślałem, że łysy z brazzers ;)

4

Laporta jakich to genialnych planów nie miał, to zwykły Morawiecky, kłamca i pinokio

0

/Jednonogi bandyta tam nie pogra, za mientki na Anglię

0

@HypeR Messi PSG, kasa misiu kasa. Tatuś potrzebuje, ma chłop wydatki.

0

Czystki jak Stalin robi, a jak pisior powprowadza swoich na stołki

0

Lucho gra u nas czy w prześcieradle?

1

Żegnaj Leo, powodzenia

1

@Kitek1640 Pal Fifę przyjacielu

1

@zenoowity XD tylko się podetrzyj później. Neymarinho ma rację, powinien się był określić przed tym śmiesznym turniejem

3

@Alberto1031 Pierdolisz że słaby, on trzymał ich grę razem z Pogbą, zszedł i był dramat

0

Już widzę jak to podpisuje :) tą kulawą nogą chyba

2

I gdzie myśmy z nasza reprezentacja sie pchali, wszystkie te drużyny które wyszły by nas rozdeptały jak peta...

1

@Potezne_zakola o co tam chodzi z ta Tajlandią? Kołtun też palce w tym maczał?

0

Byle Rapeman dzisiaj nie dostał karnego... Holandia grała jak Barcelona niestety.... Bez składu i ładu

2

@Janiama Ja tam mam nadzieję, że Rapemana wywalą z turnieju, znowu dostanie dwa karne.... 3-0 Belgia

4

I Martin ma mu dziewionę oddawać? Jak tam Memfis i nasze holenderskie nieudaczniki :)

2

@Roobo Ciekawe czy jakby tak Tobie szef obniżył o połowę penzje co byś powiedział :) dobra wiem najniższej nie da się obciąć

0

Będą się z turystą Umtitim wozili super brykami, złoci a skromni.

5

Wedle tej umowy na 50 urodziny Messi ma dostać po 10 baniek za każde trofeum które wygrał z klubem, na 60 po 8 za każde trofeum

1

@micholek09 trochę kultury kmiotku, insynie kreuje? strzela z każdej pozycji na pałę, gra egoistycznie

5

W napoli strzelił aż 19 goli, giezman strzelił tylko 20 goli, insinie ahaahaa to cienias

1

Messi też tyle natrzepał w kopaamerika, ale we wszystkich swoich meczach od 2008

0

@against_modern_football czego nie masz? zobacz ile bramek i asyst miał, więcej miał tylko chodziaż

5

Powodzenia Leo, nioech Ci się wiedzie

2

Maszczerano jeszcze też by chcioł i żeremy matje też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?