Sapos93
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pioz123 Mądrze gadasz doprawdy. Jego machanie łapskami, pretensje do kolegów za złe zagranie itp bardziej szkodzą niż pomagają. O ile w sytuacji gdy sam strzelał jak na zawołanie to było to przez media interpretowane pozytywnie jako 'lekcje dla młodych', natomiast prawda jest taka, że każdego to irytowało od początku tylko bronił się wynikami.
1
@AlwaysBlaugrana To nie była za protesty a faul, w tekście jest błąd https://www.youtube.com/live/I7EpdeEFTcA?si=wg30sfTNaStxwsXY (30:32 filmiku, a 29:47 czasu mecz
1
Bład w tekście. Obie kartki były za faule, żadna za protesty. https://www.youtube.com/live/I7EpdeEFTcA?si=wg30sfTNaStxwsXY (pierwszy faul 30:32 filmiku, a 29:47 czasu meczu). Drugi faul był miękki i gimnastic kontynuował po nim grę, sędzia ewidentnie naciągnął
1
Lewy się podsumował
0
Lewy złomowany przez każdego jednego Albańczyka. Z pojedynczym nie jest sobie w stanie poradzić nawet fizycznie a technicznie to już przepaść
1
@Faro Zgadzam się, Fermin jest mega kreatywny, podejmuje sporo dobrych decyzji i daje czysto piłkarsko dużo więcej niż Gavi
0
jeszcze pójdzie typ siedzieć, masakra jakaś
17
@DonAndresFCB chyba tak się Gavi cieszył z wywalczonego karniaka przez Robcia
5
@LS oczywiście, że był. Wychodził na pozycję sam na sam a ten go szarpnął
1
Gavi zapomniał że ma kartkę xD takie wślizgi
9
Lewy jest rzadki jak biegunka. Avila pięknie uderza z dystansu, niszczy naszą defensywę a Lewuś cały mecz się kopie po czole
0
Stop klatka tej goal line poziom żenada
7
Lewy lekko dotknie ręką twarzy - żółta
Typ Gaviemu łokciem rozpier*ala ucho że aż struga krwi leci - brak kartki, a nawet faul w drugą stronę
4
Położył mu rękę na barku a ten się złapał za czoło jakby wyłapał parola od Dwayna Johnsona
1
Szczerze to przydałaby się czerwona dla Lewego bo by w końcu usiadł a w jego miejsce Ferran mógłby się wykazać
0
@K4tsuuu Zmiany akurat ratowały nam dupe
0
Yamal ok, niech gra bo MOTM ostatnio i wypoczął. Ale Lewy i Roberto w wyjściowym i brak Ferrana i Cancelo to kryminał, tego już się nie da racjonalnie wytłumaczyć
2
Z drugiej strony wygłodniały rekin po przerwie rozsadzi dupę osasunie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Człowieku, zagrał 70 min 7 dni temu, zdążył pięć razy wypocząć
1
Ciekawe czy starszy brat Joao siedząc dzisiaj na ławce uzna, że jest mało ważny i nie będzie szczęśliwy
5
Wiem, że wam się wydaje, że Xavi sra na klatę Ferranowi ale z drugiej strony macie rację.
6
Mam co do niego bardzo dobre przeczucie
0
Przeczytałem że:
'1. Ręka Rudigera - jeśli w pierwszej fazie akcji sędzia jej nie odgwizdał, a sam niemiec nie strzelił w tej akcji gola, to gra może się toczyć dalej. Takie są obecne przepisy.
2. Pozycja spalona Joselu - tu również ciekawa sytuacja. W momencie wrzutki Modricia - Joselu znajdował się na pozycji spalonej, ale w związku z tym, że nie walczył o piłkę, w pierwszym momencie spalony nie był odgwizdany, później też jego pozycja została skasowana przez celowe a zarazem nieudolne wybicie obrońcy piłki - obecne przepisy w takim wypadku mówią, że zamierzone ale błędnie wykonane wybicie obrońcy robi nową akcję, kasuje poprzednią i sam Hiszpan może cieszyć się z prawidłowo zdobytego gola.'
Co o tym myślicie? Prawidłowo uznany czy jednak wydruk?
18
Jestem dobrej myśli. Dwóch nadal stosunkowo młodych, uzdolnionych technicznie i mogących swój prime mieć właśnie u nas w tym roku. Trzymam kciuki za te mordeczki.
1
@FCBach Nieco konkretniejszy. Dużo soczystych strzałów na bramkę i niezwlekał z decyzją o strzale
1
@narses85 Felix to mega kocur i w dodatku 23 lata tylko miewa problemy z kostką
0
No to mamy grupę życia. Zaś grupą śmierci grupa A
0
@bartas97 już drukują aby Raków wyje*ać z LM
0
@qbuteq zgadzam się ale ten transfer niestety podzieli barcelonismo
14
Ferran porusza się aktualnie jak młody Bóg, emanuje potężną pewnością siebie. Nie wiem co w niego wstąpiło ale podoba mi się to.