Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 no właśnie się raczej nie zgadza bo zauważ że na capology w 2019/2020(stary kontrakt) to on zarabia 26mln i żadnych zaległości nie było wtedy
3
@Michael24 chyba doszedł podczas pisania komentarza bo aż podwójną spację zrobił :D
1
@Kapitan hawk Pena nigdy nie był dobrym bramkarzem. W zeszłym sezonie najwięcej bramek straciliśmy jak Ter Stegen wyleciał na dwa miesiące przez kontuzje. Pena w 17 meczów stracił 32 bramki gdzie Ter Stegen 37 goli ale w 36 meczach.
1
@Culer9002 Jakby nie patrzeć to jak zakończy karierę w Barcelonie to jest szansa na 1000 meczów :D
3
@Katalończyk 99 A kto mu je każe czytać?
0
@kamiVeB To już wiadomo że chłopak psychiki mocnej nie ma
2
@Arcybiskup Davies ma bardzo słaby ten rok i żąda 20mln na sezon
0
@GeneralXavi Przecież doznał kontuzji w meczu w Copa America
0
@Lament Fakty są takie że Dominguez, Martin, Garcia, Ferran, Pena to nie są zawodnicy na poziom Barcy. Miejmy nadzieję że pójdą na sprzedaż za rok bo jakieś $ można na nich zarobić.
0
@robsesh Ding Dong, Olmo, Gavi i Fermin niby maja wrócić po przerwie reprezentacyjnej
1
Ciekawe czy Ferrana można wysłać do Barcy B.
26
Ten karny który sędzia nie odgwizdał zostanie odgwizdany w Derbach Madrytu dla Realu :D
1
Flick robiąc rotacje zapomniał że z Ferranem gramy w 10 :D
2
@Luciano99 Widziałeś zdjęcie @Comentateiro z twoim pradziadkiem z 1906r? Obok pies Kajtek https://i.imgur.com/lqrrpRx.png
2
@cules100pro Wychodzi dwie lampki wina dziennie, to nie jest dużo patrząc że u nich lampka do obiadu czy kolacji to norma a masz jeszcze alkoholików co piją litrami dziennie. Wino tez jest używane w przemyśle gastronomicznym więc to nie jest dużo.
0
@heniusss to nie jest info od fcbarca.com oni tylko tłumaczą informacje z innych platform
0
@heniusss Tylko to jest czysty fejk bo nawet liczby się nie zgadzają. Stary kontrakt opiewał na 17 mln brutto nowy 37 mln brutto, wiec nawet gdyby Barca mu wisiała te 22 mln(co też jest fejkiem bo chłop od 2021r nie odpowiada Barcelonie na wiadomości) to by spłaciła to w jeden sezon a on te 37 mln będzie dostawać do 2026r
0
@heniusss Odroczona pensja to tylko połowa pensji rocznej byku.
1
w tym meczu to chyba z 10 goli więcej powinno być xD
0
@MesQueUnClub96 tylko za co ma kupić? za wszy i głodne pająki? :D
0
@Danny Gaucho Wojciech Kowalczyk ---> 1000 litrów Wódki
0
Eric musi zejść w każdej groźnej akcji przeciw nami uczestniczy
25
@Safrani Mnie to ciekawi skąd wiesz kto do jakiej grupy należy? wywiady z ludźmi robiłeś i pytałeś się czy sa np Narodowcami? XD
0
Ale się to źle zestarzało.
0
@speed1 Chyba tylko 40% dodatkowe od sprzedaży mogłoby uratować ten kontrakt
0
@Marian_Pazdzioch Domyślnie jakoś na początku 2026r.
0
@Marian_Pazdzioch Gdyby jednak płynął ten prąd to pewnie jakaś nominacja do nagrody Darwina by sie pewnie znalazła :D
5
@BorzyKrzys Nawet Unia zatopiła Tuska
2
@Faro w tym sezonie to najwięcej sytuacji im wyciąga słupek :D
0
Najlepszy zawodnik madryciaków w tym sezonie https://i.imgur.com/K9Xo2Dr.jpeg