1

@6bakero
Niby tak, ale gra przy pustych trybunach to już nie to samo.
10% na początek można wszędzie wrzucić przy dobrej organizacji wejścia i w szczególności wyjścia ze stadionu

3

Czas szybko leci!
Wszystkiego najlepszego!
Kiedyś „grasowałem” na konkurencyjnym niszowym portalu, ale podobnie jak większość padł. Postanowiłem więc założyć konto na najbardziej obleganej stronce i jestem nawet bardzo zadowolony z dobrego poziomu tutaj.
Chodzi nie tylko o dobry poziom redakcji, ale też stosunkowo dobry poziom kultury użytkowników, czego często brakuje w sieci.
Życzę Wam Wszystkim zdrowia, radości z oglądania ukochanej drużyny i jak najmniej hejterów !

0

Będzie przedłużać, jak Macierewicz

1

W porównaniu z poprzednim meczem doskonale zaprezentował się dziś Krychowiak.

... na tej ławie oczywiście.

2

@NeroTFP
Powinien jakiemuś Francuzowi podawać za każdym razem piłkę, aby wznowili przyznawanie ZP

0

Szpaku ma tak dobry humor, jakbyśmy wygrywali te 3:0 z Niemcami czy Hiszpanią

0

@Conradxc
To jest dzban i to z uchem z lewej strony ;-)

0

U nas to nawet sąd nie ma nic do gadania. Np. Jarek zdecydował, że handlu w niedziele nie będzie, to i nie ma.

0

Oby tylko jakiegoś koronawirusa nie przywieźli z tych wyjazdów.

2

Posiedzi na ławie „za pokutę” i w końcu zagra i odpali od razu, jak rakieta. (Ale lepiej niż Rakitić”)

9

Gdyby tylko jakiś żabojad jakimś cudem zabłysnął w minionym sezonie, to nie byłoby takiej farsy. Niech sobie wsadzą głęboko w zakończenie przewodu pokarmowego te swoje pomysły.

0

@brains
Za dużo Barcelony pewnie się naoglądałeś. Pozdro!

0

@banann16
Dzięki za wrzucenie tego!

1

Tak sobie myślę, że w ogrodzie znacznie mocniej mi się trawa trzyma niż w tym Gdańsku. Wczoraj układali tam tą trawę czy jak?

3

Mamy tajną strategię:
Udajemy chaotyczną drużynę, gramy wręcz paskudną kopaninę, aby rywal pomyślał, jacy słabi jesteśmy, a potem my go precyzyjnym kontratakiem!

1

@Ratamahatta
@Janiama
Ja myślę, że zaraz PiS zorganizuje jakieś wybory i wirus od razu będzie w odwrocie!

0

A czy było kiedyś np. w Mundo Deportivo na temat ukarania Dembele za te wszystkie grzechy?
No ale jak nie chciał odejść, to pewnie skończy jak Milik w Napoli.

0

Czyli tym bardziej Messi nie będzie chciał z nim grać. W końcu trzeba udowodnić jaki to z niego mistrz świata.
Cenię tego naszego idola Leo, ale gdyby tak zaczął uczyć się angielskiego i zaczął jednak podawać do Griezmanna (którego akurat osobiście nigdy nie lubiłem), to by dobrze zrobił.

0

@DaPi
Kto by pomyślał ?!

0

Klasyczny hattrick!

0

A tymczasem na Polsat Sport Extra pasjonująca rywalizacja Semedo ver. Roberto xD
.... gdyby jeszcze komuś mało było ;-)

12

Są tylko 3 możliwości:
1) totalna głupota,
2) przekręt,
3) pierwsze i drugie razem.

5

Ja to bym CBA do nich wpuścił

0

Na razie to potrzebny jest stadion, gdzie krzesełka oddalone są po 2 metry

0

@RosjaninBut
No bo on odpala cały czas, tylko on komputer odpala i te gierki swoje.
W sumie szkoda bardzo, bo potencjał ma!

2

@LukaszUH
Akurat jak zszedł Griezmann to Roberto mocno się ożywił

0

A faulu to tam nie było czasem ?

0

Zanosi się na wygraną drużyny złej z jeszcze gorszą.

1

@DJ1992
I taka powinna być żelazna zasada!

1

Już bym wolał Vidala, pomimo iż nie gra niż tego Griezmanna. No sorry, ale Francuz mi nie pasuje od samego początku do tej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?