Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@6bakero
Niby tak, ale gra przy pustych trybunach to już nie to samo.
10% na początek można wszędzie wrzucić przy dobrej organizacji wejścia i w szczególności wyjścia ze stadionu
3
Czas szybko leci!
Wszystkiego najlepszego!
Kiedyś „grasowałem” na konkurencyjnym niszowym portalu, ale podobnie jak większość padł. Postanowiłem więc założyć konto na najbardziej obleganej stronce i jestem nawet bardzo zadowolony z dobrego poziomu tutaj.
Chodzi nie tylko o dobry poziom redakcji, ale też stosunkowo dobry poziom kultury użytkowników, czego często brakuje w sieci.
Życzę Wam Wszystkim zdrowia, radości z oglądania ukochanej drużyny i jak najmniej hejterów !
0
Będzie przedłużać, jak Macierewicz
1
W porównaniu z poprzednim meczem doskonale zaprezentował się dziś Krychowiak.
... na tej ławie oczywiście.
2
@NeroTFP
Powinien jakiemuś Francuzowi podawać za każdym razem piłkę, aby wznowili przyznawanie ZP
0
Szpaku ma tak dobry humor, jakbyśmy wygrywali te 3:0 z Niemcami czy Hiszpanią
0
@Conradxc
To jest dzban i to z uchem z lewej strony ;-)
0
U nas to nawet sąd nie ma nic do gadania. Np. Jarek zdecydował, że handlu w niedziele nie będzie, to i nie ma.
0
Oby tylko jakiegoś koronawirusa nie przywieźli z tych wyjazdów.
2
Posiedzi na ławie „za pokutę” i w końcu zagra i odpali od razu, jak rakieta. (Ale lepiej niż Rakitić”)
9
Gdyby tylko jakiś żabojad jakimś cudem zabłysnął w minionym sezonie, to nie byłoby takiej farsy. Niech sobie wsadzą głęboko w zakończenie przewodu pokarmowego te swoje pomysły.
0
@brains
Za dużo Barcelony pewnie się naoglądałeś. Pozdro!
0
@banann16
Dzięki za wrzucenie tego!
1
Tak sobie myślę, że w ogrodzie znacznie mocniej mi się trawa trzyma niż w tym Gdańsku. Wczoraj układali tam tą trawę czy jak?
3
Mamy tajną strategię:
Udajemy chaotyczną drużynę, gramy wręcz paskudną kopaninę, aby rywal pomyślał, jacy słabi jesteśmy, a potem my go precyzyjnym kontratakiem!
1
@Ratamahatta
@Janiama
Ja myślę, że zaraz PiS zorganizuje jakieś wybory i wirus od razu będzie w odwrocie!
0
A czy było kiedyś np. w Mundo Deportivo na temat ukarania Dembele za te wszystkie grzechy?
No ale jak nie chciał odejść, to pewnie skończy jak Milik w Napoli.
0
Czyli tym bardziej Messi nie będzie chciał z nim grać. W końcu trzeba udowodnić jaki to z niego mistrz świata.
Cenię tego naszego idola Leo, ale gdyby tak zaczął uczyć się angielskiego i zaczął jednak podawać do Griezmanna (którego akurat osobiście nigdy nie lubiłem), to by dobrze zrobił.
0
@DaPi
Kto by pomyślał ?!
0
Klasyczny hattrick!
0
A tymczasem na Polsat Sport Extra pasjonująca rywalizacja Semedo ver. Roberto xD
.... gdyby jeszcze komuś mało było ;-)
12
Są tylko 3 możliwości:
1) totalna głupota,
2) przekręt,
3) pierwsze i drugie razem.
5
Ja to bym CBA do nich wpuścił
0
Na razie to potrzebny jest stadion, gdzie krzesełka oddalone są po 2 metry
0
@RosjaninBut
No bo on odpala cały czas, tylko on komputer odpala i te gierki swoje.
W sumie szkoda bardzo, bo potencjał ma!
2
@LukaszUH
Akurat jak zszedł Griezmann to Roberto mocno się ożywił
0
A faulu to tam nie było czasem ?
0
Zanosi się na wygraną drużyny złej z jeszcze gorszą.
1
@DJ1992
I taka powinna być żelazna zasada!
1
Już bym wolał Vidala, pomimo iż nie gra niż tego Griezmanna. No sorry, ale Francuz mi nie pasuje od samego początku do tej drużyny.